Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak będzie wyglądała emerytura Pavlovic. "Nigdy nie pracowałam na etacie". Była do bólu szczera
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.04.2024 08:40

Tak będzie wyglądała emerytura Pavlovic. "Nigdy nie pracowałam na etacie". Była do bólu szczera

Iwona Pavlović, fot. KAPiF
KAPiF

Iwona Pavlović zdradziła, że o swoją przyszłość finansową postanowiła zadbać na własną rękę. Jurorka “Tańca z gwiazdami” ma świadomość, że jej emerytura nie zapewni jej godnej starości.

Iwona Pavlović w sercach widzów

Iwona Pavlović od 2005 r. pełni funkcję przewodniczącej jury “Tańca z gwiazdami”. Dziś jest jedyną członkinią ławy sędziowskiej programu, która niezmiennie zasiada w niej od czasu pierwszej edycji show.

Niewątpliwie jest też najsurowsza ze wszystkich oceniających, a na jej pochwały uczestnicy muszą ciężko zapracować. Nie zmienia to faktu, że od zawsze budzi sympatię widzów, którzy zwą ją “Czarną Mambą”, pseudonimem, który nadała jej sama Beata Tyszkiewicz.

Udział w “Tańcu z gwiazdami” zapewnił Iwonie Pavlović nie tylko ogromną popularność, ale również niemałe dochody. Dziś przyznaje, że zdecydowała się zainwestować pieniądze, by móc zapewnić sobie dobrą przyszłość.

Conan Kaźmierski tłumaczy się z pyskowania Pavlovic. Iwona nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy Iwona Pavlovic po „TzG” wraca do ociekającego luksusem domu! Stół jak z pałacu i żyrandol warty fortunę

Sytuacja finansowa Iwony Pavlović

Iwona Pavlović przyznała w rozmowie z “Wprost”, że jej gaże w “Tańcu z gwiazdami” zwiększały się zgodnie ze stażem pracy w programie. Pieniędzy nie lubi jednak trwonić na markowe ubrania, zdecydowanie woli inwestować je w piękne wspomnienia.

Marka kompletnie nigdy mnie nie interesowała i nie interesuje. Nie muszę mieć Diora czy Gucci. Czasami mnie to bawi, że ludzie gotowi są zabić się za metkę. Ja zagranicznych metek mieć nie muszę. Noszę dużo polskich firm. A za cenę torebki wolę razem z mężem pojechać na wycieczkę - orzekła jurorka show Polsatu.

Gwiazda wyjawiła, że ma świadomość, że nie zawsze będzie mogła liczyć na zarobki, jakimi cieszy się obecnie. Zabrała też głos w sprawie swojej emerytury.

Iwona Pavlović o emeryturze

W listopadzie ubiegłego roku Iwona Pavlović skończyła 61 lat. W przeciągu swojej długiej kariery nigdy nie zdarzyło się jej jednak pracować na etacie. Z obawy o niską emeryturę, postanowiła w inny sposób zapewnić sobie godną jesień życia.

Jestem poukładana i lubię mieć świadomość, że jestem finansowo zabezpieczona. Nigdy nie pracowałam na etacie i prowadzę od zawsze własną działalność gospodarczą, więc miałam świadomość, że emerytura nie będzie za wysoka i stąd mój pomysł inwestowania swoich dochodów - opowiadała w rozmowie z “Wprost”.

Tymczasem w Polsacie trwa 27. edycja “Tańca z gwiazdami”, w której na parkiecie możemy podziwiać m.in. Dagmarę Kaźmierską, Roksanę Węgiel, Macieja Musiała, czy Julię Kuczyńską. Mimo odświeżenia jury, pierwsze skrzypce wciąż gra w nim Iwona Pavlović.

Iwona Pavlovic
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Iwona Pavlovic
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Iwona Pavlovic
Iwona Pavlović, fot. KAPiF

Źródło: “Wprost”