Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak zareagowała na wieść o ciąży! Monika Goździalska dowiedziała się w programie, kamery wszystko zarejestrowały
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 07.10.2023 09:25

Tak zareagowała na wieść o ciąży! Monika Goździalska dowiedziała się w programie, kamery wszystko zarejestrowały

Monika Goździalska
Monika Goździalska fot. kadr Polsat

Monika Goździalska jest bohaterką nowego reality show Polsatu “Żony Warszawy”. Na antenie usłyszała wiadomość o ciąży. Jak zareagowała 43-latka?

"Żony Warszawy": o czym jest program?

“The Real Housewives. Żony Warszawy” to program, który miał być wielkim hitem Polsatu. Wzorowany jest na popularnym amerykańskim formacie, a jego bohaterkami są kobiety, które odnoszą sukcesy w stolicy. Znane mieszkanki Warszawy są spełnione zawodowo, ale też wspaniale układa im się życie prywatne. 

Reality show trafiło na antenę we wrześniu, a w każdym kolejnym odcinku widzowie mogą podglądać, jak wygląda życie ośmiu bohaterek programu. Przed kamerami nie mają one zbyt wielu tajemnic i chętnie dzielą się własną prywatnością. Jedną z nich jest dobrze znana celebrytka Monika Goździalska

Monika Goździalska fot. KAPiF
 

"Żony Warszawy" kolejną porażką Polsatu? Miażdżące komentarze po premierze. "Więcej klasy mają »Damy i wieśniaczki«"

Kim jest Monika Goździalska?

Monika z show-biznesem związana jest od wielu lat. Polska modelka i uczestniczka konkursów piękności ogromny rozgłos zdobyła dzięki udziałowi w programie “Big Brother”. Od tamtej pory chętnie udziela wywiadów, pokazuje się na salonach i bierze udział w kolejnych telewizyjnych hitach. 

Monika Goździalska przez wiele lat była żoną milionera, z którym doczekała się dzieci. Para rozwiodła się w zgodzie. 

Ja na pierwszej sprawie się rozwiodłam. Nie było prania brudów, pomimo dzieci i całej sytuacji, my dzisiaj mamy świetne relacje i bardzo sobie to cenię. Mój były mąż ma nową partnerkę i jest bardzo szczęśliwy - zdradziła Super Expressowi.

Po rozstaniu Monika zaczęła życie na nowo i pokazała, że drzemie w niej prawdziwa bizneswoman. Stworzyła między innymi aplikację Petgram, która jest połączeniem GPS i aplikacji społecznościowej, a jej użytkownikami są właściciele czworonogów. 

Monika ma na swoim koncie udział w najpopularniejszych telewizyjnych formatach, a teraz widzowie mogą oglądać ją także w nowym reality show Polsatu. Tam została zaskoczona informacją o ciąży.  

Monika Goździalska fot. KAPiF
Monika Goździalska fot. KAPiF

Monika Goździalska będzie miała kolejne dziecko?

Monika Goździalska ma dwoje dzieci: córkę Natalię i syna Tristana. Po rozwodzie weszła w kolejny związek, a w ostatnim odcinku programu "Żony Warszawy" usłyszała bardzo dobre wieści dotyczące jej relacji i powiększenia rodziny. 

Celebrytka udała się do wróżki. Zapytała ją o swojego partnera, a ta bez wahania przekazała, że to relacja na całe życie. 

Jesteście na siebie skazani - przekazała wróżka. 

Monika następnie zaczęła dopytywać o to, czy będzie miała kolejne dziecko. Wróżka doprecyzowała, czy chodzi jej o pociechę z obecnym partnerem.

Tak. Tylko z nim. Z innym nie rozkładam nóg. Nie wpuszczam nikogo w moje wrota - przekazała rozbawiona Monika.

Po tych słowach wróżka przekazała, że Monika jeszcze będzie mamą, a jej kolejne dziecko przyjdzie na świat pod koniec 2024 roku. Monika zareagowała na te doniesienia tylko jednym słowem:

Cudownie! - odpowiedziała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać od Moniki wiadomości o ciąży.

Monika Goździalska fot. kadr Polsat
Monika Goździalska fot. kadr Polsat
Monika Goździalska fot. kadr Polsat
Monika Goździalska fot. kadr Polsat