Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Krystyna Przybylska - Swiatgwiazd

Krystyna Przybylska - Swiatgwiazd

Krystyna Przybylska, Oliwia Bieniuk
07.04.2024 11:15 Matka Anny Przybylskiej mówi dość. Poszło o jej wnuczkę. Dłużej nie może milczeć

W życiu Krystyny Przybylskiej wydarzyło się dużo dramatów. Teraz matka zmarłej Anny Przybylskiej w mocnych słowach powiedziała o Oliwii. Krystyna Przybylska ma już dość tego, czego jest świadkiem. 

Krystyna Przybylska
15.03.2024 15:35 Zapadł wyrok ws. matki Anny Przybylskiej. Nie kryje rozczarowania. "Oszustka na wolności!!!"

Po długim czasie walki doszło do rozprawy sądowej w sprawie oszustw Magdaleny R. Ofiar kobiety jest wiele, a wśród nich znalazła się rodzina Anny Przybylskiej. To przypadek jej mamy został nagłośniony przez media. Teraz Krystyna Przybylska reaguje na wyrok sądu. Doszło do kolejnego aktu niesprawiedliwości?

Krystyna Przybylska, Anna Przybylska
03.03.2024 08:37 To już koniec koszmaru matki Anny Przybylskiej? Prokurator podjął decyzję w jej sprawie

Życie Krystyny Przybylskiej było pełne dramatów. Najpierw w młodym wieku pożegnała ukochaną córkę, która zmarła na raka. Niedawno natomiast została okradziona z olbrzymiej kwoty. Co dalej ze sprawą?

Mama Ani Przybylskiej
19.01.2024 08:07 Mama Anny Przybylskiej odpowiada kobiecie, która oszukała ją na blisko milion złotych. Padły mocne słowa

Na jaw wyszła smutna sprawa mamy Anny Przybylskiej, która została pokarana za swoje dobre serce. Seniorka, chcąc pomóc potrzebującej, zdecydowała się na wysoką pożyczkę, której spłata wywołała ogromny konflikt. Sprawą zajęły się media, a teraz mama nieżyjącej gwiazdy reaguje na obronę sprawczyni.

Mama Anny Przybylskiej oszukana
18.01.2024 15:40 "Tego się nie da opisać". Kolejny dramat matki Anny Przybylskiej. Najpierw straciła pieniądze, a teraz TO

To zdecydowanie jedna z najprzykrzejszych spraw ostatnich miesięcy w polskim show-biznesie. Krystyna Przybylska, czyli mama nieodżałowanej aktorki Anny Przybylskiej, opowiedziała właśnie o swoich nawarstwiających się problemach. Sytuacja jest bardzo niepokojąca.

Krystyna Przybylska
28.12.2023 22:57 Kolejny dramat u matki Anny Przybylskiej. "Jestem na skraju wytrzymałości". W sądzie rozgrywa się koszmar

Krystyna Przybylska została oszukana na zawrotną kwotę. Oszustka, która zgarnęła prawdziwy majątek, powinna stanąć przed sądem. Co wiadomo o tej sprawie? Teraz matka Anny Przybylskiej ujawniła nowe szczegóły.

Mama Ani Przybylskiej
26.12.2023 12:21 Zrozpaczona mama Ani Przybylskiej wspomina ją w dniu urodzin. Zdjęcia i słowa, które łamią serce

W wielu polskich domach okres bożonarodzeniowy to czas spędzony w gronie najbliższej rodziny. Niestety wiele gwiazd musi zmierzyć się z pustymi miejscami przy wigilijnym stole. Mama Ani Przybylskiej podzieliła się w mediach społecznościowych wzruszającymi zdjęciami gwiazdy. Aktorka urodziła się 26 grudnia.

Krystyna Przybylska i Anna Przbylska
26.12.2023 10:38 Krystyna Przybylska mierzy się z chorobą. Matka Ani po śmierci córki trafiła pod opiekę lekarzy

Krystyna Przybylska wymaga stałej opieki lekarzy. Na co choruje? Wszystko zaczęło się po śmierci Ani Przybylskiej. Smutne słowa. 

Krystyna Przybylska o pomniku
21.12.2023 18:39 Chcą znowu przypomnieć o Annie Przybylskiej. Matka aktorki nie wytrzymała: "Jestem temu przeciwna"

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku po walce z ciężką chorobą. Pamięć o niej wciąż jest żywa. Powstał kolejny pomysł jej uczczenia, jednak matka aktorki nie wyraziła, co do tego aprobaty. 

Krystyna Przybylska pod domem oskarżonej
28.10.2023 17:19 "Złodziejko!" Okradziona matka Przybylskiej wzięła sprawy w swoje ręce. Przed domem oszustki doszło do dantejskich scen

Matka Anny Przybylskiej straciła niemal milion złotych. Krystyna Przybylska postanowiła sama odzyskać wyłudzone pieniądze. Przed posesją kobiety, która jest oskarżona o kradzież, miały miejsce dantejskie sceny!