Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krystyna Przybylska mierzy się z chorobą. Matka Ani po śmierci córki trafiła pod opiekę lekarzy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 26.12.2023 10:38

Krystyna Przybylska mierzy się z chorobą. Matka Ani po śmierci córki trafiła pod opiekę lekarzy

Krystyna Przybylska i Anna Przbylska
Anna Przybylska i Krystyna Przybylska fot. KAPiF

Krystyna Przybylska wymaga stałej opieki lekarzy. Na co choruje? Wszystko zaczęło się po śmierci Ani Przybylskiej. Smutne słowa. 

Anna Przybylska - życie i choroba

Gwiazda w 2013 roku usłyszała poważną diagnozę. Lekarze poinformowali ją o raku trzustki. Natychmiast zaczęła działać. Leczyła się w Polsce i Szwajcarii. Niestety nowotwór okazał się silniejszy. 

Po wielomiesięcznej walce Ania zmarła w swoim domu w Gdyni, otoczona najbliższą rodziną. Pozostawiła w żałobie troje dzieci, partnera, mamę i siostrę. Trudne chwile przeżywali też jej przyjaciele z show-biznesu i fani, dla których jest ciągle żywa dzięki filmom i serialom, które po sobie zostawiła. 

Matka aktorki, do dziś przeżywa ciężkie chwile w związku, ze stratą córki. Mimo bólu i smutku stara się dbać o pamięć swojej córki.

Mama Ani Przybylskiej pokazała ohydne SMS-y. Oszust, któremu pożyczyła 800 tys. zł, nie ma litości "Złodziejko!" Okradziona matka Przybylskiej wzięła sprawy w swoje ręce. Przed domem oszustki doszło do dantejskich scen

Jak upamiętniono Annę Przybylską?

Bliscy Przybylskiej dbają, by pamięć o aktorce nie umarła. W krótkim czasie po jej odejściu ukazała się książka biograficzna, zawierająca szczegóły o jej życia gwiazdy. W 2022 roku do kin wszedł film pt. “Ania”, gdzie na temat artystki wypowiada się jej rodzina, przyjaciele, a także osoby, z którymi współpracowała przy różnych projektach. 

Wszyscy ciepło i z tęsknotą wspominają Anię. Choć minęło 9 lat od jej śmierci, dla mamy aktorki, Krystyny Przybylskiej to trudny czas. Pojawił się także pomysł na to, by powstał pomnik aktorki, czemu jej mama jest przeciwna. 

Jestem temu przeciwna. Dobrze znałam moją córkę i wiem, że nie chciałaby tego. Była skromną, utalentowaną dziewczyną, ale nie na pomniki. Pamięć o niej trwa w inny sposób i to jest piękne. Pomnikiem dla mojej Ani jest ten piękny film, który spodobał się widzom, na własne oczy widziałam tłumy ludzi w kinach i razem z reżyserem byłam w różnych miastach w na premierze. To było bardzo wzruszające - ujawniła Krystyna Przybylska w rozmowie z Super Expressem.
 

Krystyna Przybylska nieustannie wspomina Anię a 26 grudnia to dla niej szczególna data. Właśnie dzisiaj aktorka skończyłaby 45 lat. 

Na co choruje matka Anny Przybylskiej?

Mama Ani opowiedziała w wywiadzie, z czym musi się zmagać po stracie córki. Jako gość programu “Miasto kobiet” zdradziła Marzenie Rogalskiej i Oli Kwaśniewskiej, co się wydarzyło:

Z powodu hejtu od 2015 roku leczę się u psychiatry - wyznała.

Utrata dziecka to jedno z najgorszych przeżyć, jakiego może doświadczyć człowiek. Podczas premiery filmu o córce Przybylska przyznała, w jednym z wywiadów, jak się czuje:

Dla mnie jest to bardzo bolesne, że Ania nie uczestniczy w życiu swoich dzieci i mi to sprawia największy kłopot. Trudno się z tym pogodzić. Trudno zapomnieć. Trzeba z tym żyć i nie udawać, że jakoś to będzie. No nie - dla nas nie będzie nigdy lepiej. Gdzieś, w którymś momencie, czas się zatrzymał, serce się rozsypało i jest to proces, którego nie da się odwrócić - powiedziała w wywiadzie dla “JastrząbPost”.

Pamięć o aktorce cały czas jest żywa. Nie tylko dzięki dorobkowi artystycznemu, który po sobie zostawiła, ale też bliskim i fanom, którzy nie pozwalają by odeszła w zapomnienie.  

Krystyna Przybylska, fot.KAPiF
Krystyna Przybylska, fot.KAPiF
Krystyna Przybylska i Oliwia Bieniuk, fot.KAPiF
Krystyna Przybylska i Oliwia Bieniuk, fot.KAPiF
Krystyna Przybylska i Agnieszka Przybylska, fot.KAPiF
Krystyna Przybylska i Agnieszka Kubera, fot.KAPiF
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Krystyna Przybylska szczerze o śmierci córki. Spotkała się z ogromnym hejtem
Anna Przybylska cz-b - ea
Anna Przybylska
Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska, była gościem Doroty Wellman w programie „Dzień Dobry TVN”. Kobieta opowiedziała o śmierci swojej córki, a także o fali hejtu, jaka ją zalała po tym wielkim nieszczęściu. Przyznała, że był moment, w którym miała ochotę wyjść na balkon i się z niego rzucić.Mimo upływu lat Krystyna Przybylska w dalszym ciągu nie pogodziła się ze stratą córki. Jak twierdzi, wydaje jej się jakby wyjechała i wkrótce miała wrócić. Podczas rozmowy z dziennikarką padł również temat filmu o życiu Anny Przybylskiej, na który jej mama ostatecznie wyraziła zgodę.
Czytaj dalej
Mama Ani Przybylskiej wsparła akcję charytatywną. Oddała pamiątkę po córce
anna-przybylska
Anna Przybylska
Anna Przybylska zmarła prawie siedem lat temu, jednak pamięć o niej wciąż jest żywa. Teraz fani mogą nabyć cudowną, a zarazem sentymentalną pamiątkę, która do tej pory wisiała w szafie mamy aktorki. Krystyna Przybylska włączyła się bowiem w akcję charytatywną na rzecz Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w Gdańsku. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wyniku raka trzustkiMama aktorki właśnie wystawiła jedną z jej sukienek na akcję charytatywnąPieniądze z aukcji trafią do Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w GdańskuKrystyna Przybylska zwróciła się do osób zainteresowanych kupnem kreacjiAnna Przybylska mimo przedwczesnej śmierci wciąż żyje w pamięci Polaków. O aktorce co jakiś czas przypominają także jej partner Jarosław, córka Oliwia oraz mama Krystyna. Rodzicielka wspaniałej aktorki właśnie zdecydowała się na piękny gest.
Czytaj dalej