Swiatgwiazd.pl
Anna Przybylska

TRICOLORS/East News

Krystyna Przybylska szczerze o śmierci córki. Spotkała się z ogromnym hejtem

9 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska, była gościem Doroty Wellman w programie „Dzień Dobry TVN”. Kobieta opowiedziała o śmierci swojej córki, a także o fali hejtu, jaka ją zalała po tym wielkim nieszczęściu. Przyznała, że był moment, w którym miała ochotę wyjść na balkon i się z niego rzucić.

Mimo upływu lat Krystyna Przybylska w dalszym ciągu nie pogodziła się ze stratą córki. Jak twierdzi, wydaje jej się jakby wyjechała i wkrótce miała wrócić. Podczas rozmowy z dziennikarką padł również temat filmu o życiu Anny Przybylskiej, na który jej mama ostatecznie wyraziła zgodę.

Mama Anny Przybylskiej o śmierci córki

Przypomnijmy, że Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po walce z nowotworem trzustki, który mimo operacji nie został do końca zwalczony. Aktorka zostawiła troje dzieci i partnera, Jarosława Bieniuka. Odeszła w swoim rodzinnym domu na Gdyńskim Orłowie.

Jej śmierć jest wspominana do dziś, a największe gwiazdy polskiej estrady opowiadają o niej, jako osobie ciepłej i otwartej oraz pomocnej. Mama aktorki, Krystyna Przybylska rzadko i niechętnie udziela wywiadów na jej temat, jednak teraz zrobiła wyjątek i przyjęła zaproszenie na rozmowę z Dorotą Wellman dla „Dzień Dobry TVN”.

Warto zaznaczyć, że śmierć córki była dla niej kolejną tragedią, z którą przyszło się jej zmierzyć. Niedługo wcześniej zmarł jej małżonek i ojciec Ani, który podobnie jak córka zmagał się z nowotworem. Z kolei kilka miesięcy temu odszedł jej drugi życiowy partner.

Patricia Kazadi - ea

Patricia Kazadi opublikowała zdjęcie ze szpitala. Pokazała, jak choroba zmieniła jej ciało

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Krystyna Przybylska zdradziła, jak sobie radzi, by nie myśleć o tragediach, jakie ją spotkały, a w szczególności o stracie ukochanej córki.

- Ja się rzuciłam w pracę, akcje społeczne. Bałabym się być sama w domu ze swoimi myślami. Zdaje się, że to mnie napędza. Jest to naprawdę bardzo ważna rzecz. Nie pokazuję łez, bo już się przekonałam, że każdy się boi płaczących. Każdy się boi, że mogłabym o coś poprosić. Po prostu idę naprzód - mówiła w rozmowie z Dorotą Wellman.

Krystyna Przybylska na temat filmu o Annie Przybylskiej

Mama zmarłej gwiazdy przyznała, że w momencie, w którym zaangażowała się w promocję biografii swojej córki, wylała się na nią ogromna fala hejtu. Wielu ludzi twierdziło, że próbuje się wypromować na rodzinnym nieszczęściu. Ta sytuacja zaczęła ją przerastać.

- Tę falę hejtu, którą ja przeczytałam... Ja byłam gotowa wyjść na balkon i skoczyć, bo sobie pomyślałam, dlaczego ludzie są tacy. [...] Chciałam to z siebie wyrzucić, bo proszę mi wierzyć, że ja do dnia dzisiejszego nie wiem, czy ja przeżyłam tę żałobę, czy nie - mówiła Krystyna Przybylska.

Jakiś czas temu kraj obiegła informacja, że powstaje film o Annie Przybylskiej, jednak jej rodzina nie wyraziła zgody na realizację scenariusza fabularnego. Prace zostały wstrzymane, jednak mama zmarłej gwiazdy nie widzi nic przeciwko temu, by był to film dokumentalny.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: radiozet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >