Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Andrzej Duda

Andrzej Duda

duda
18.10.2021 02:00 Wyciekły prywatne zdjęcia Andrzeja Dudy. Pokazał, jak spędza wolny czas

Andrzej Duda oczywiście najbardziej znany jest ze swojej działalności zawodowej, ale przecież nawet prezydenci krajów, mają swoje życie prywatne. Co w takim razie w wolnych chwilach robi głowa naszego państwa?Prezydenta można byłoby podejrzewać o różne hobby, w tym chodzenie po górach, blisko których się wychował. Mało kto jednak podejrzewał, że lubi aż tak aktywny wypoczynek.

andrzej i agata duda - ea
17.10.2021 02:00 Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Agata Duda i jej małżonek dostali bardzo przykrą wiadomość. Prezydent Czech, a prywatnie przyjaciel naszej pierwszej pary Milos Zeman przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Prezydent i pierwsza dama Polski skierowali do niego specjalny list. Milos Zeman objął urząd prezydenta Czech w marcu 2013 roku. Do szpitala trafił tydzień temu, a obecnie znajduje się pod obserwacją. Pierwsza para Polski modli się o jego powrót do zdrowia.

Andrzej Duda
13.10.2021 02:00 Muzyk dodał humorystyczny fotomontaż z Andrzejem Dudą. Wystosował także przeprosiny

Mecz Polska-Albania na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. Wszystko z powodu skandalicznego zachowania kibiców naszych przeciwników, którzy niespodziewanie zaatakowali drużynę Polaków. Głos w sprawie zabrało już wiele osób, dlatego też teraz przyszedł czas na rapera Popka, określającego się mianem Króla Albanii. Muzyk dodał zabawny fotomontaż z prezydentem Andrzejem Dudą.Raper należący w przeszłości do grupy "Gang Albanii" postanowił wypowiedzieć się na temat zachowania kibiców z Bałkanów. W tym celu zamieścił przerobione zdjęcie z Andrzejem Dudą.

Andrzej Duda
29.09.2021 02:00 Andrzej Duda z małżonką wyremontowali swoją rezydencję w Juracie

Szokujące informacje w sprawie jednej z rezydencji Andrzeja Dudy. Prezydent wraz z małżonką zdecydowali się na drogi remont - jedna z firm pochwaliła się zdjęciami na swoim Facebooku.Andrzej Duda wraz z małżonką zdecydowali się na dużą zmianę w swoim życiu. Postanowili wyremontować swoją rezydencję w Juracie, wyposażyli dom w eleganckie, drogie meble. Koszt remontu nie należy do najmniejszych.

andrzej-duda (1)
01.09.2021 02:00 Andrzej Duda zaliczył kolejną wpadkę. Pierwsza dama szybko zainterweniowała

Andrzej Duda zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem do słownej pomyłki prezydenta doszło na oczach dzieci z Kruszewa, które wczoraj witały nowy rok szkolny. Sytuację opanowała jak zwykle niezawodna pierwsza dama. Gdy tylko usłyszała, co mówi jej mąż, od razu szepnęła mu kilka słów na ucho.W środę 1 września para prezydencka odwiedziła Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w KruszewiePodczas przemowy z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego Andrzej Duda zaliczył słowną wpadkęTo kolejna publiczna pomyłka prezydenta. Nie tak dawno na językach było jego przemówienie ws. „Lex Izera”Wczorajszy dzień otworzył kolejny rozdział dla polskiej edukacji. Przypomnijmy, że to właśnie w środę 1 września rozpoczął się rok szkolny 2021/2022. Do sieci z minuty na minutę napływało coraz więcej zdjęć, a nagrania ze szkolnych korytarzy podbijały media społecznościowe. Gwiazdą jednego z takich nagrań został Andrzej Duda. Prezydent postanowił rozpocząć nowy rok szkolny w towarzystwie dzieci z Kruszewa i w tym celu odwiedził tamtejszą Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II. Wraz z nim w odwiedziny wybrała się Agata Duda.Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Duda wpadka
27.08.2021 02:00 Andrzej Duda zaliczył niezłą wpadkę na spotkaniu w Mołdawii. Internauci komentują nagranie

Andrzej Duda wybrał się z wizytą do stolicy Mołdawii, Kiszyniowa, gdzie spotkał się z tamtejszą prezydent Maią Sandu. Już na samym początku głowa Polski zaliczył niespodziewaną wpadkę. Internauci byli dla niego bezlitośni.Andrzej Duda pojechał do Mołdawii i spotkał się z prezydent Maią SanduPodczas powitania zaliczył niecodzienną wpadkęInternauci nie zostawili na nim suchej nitkiPrezydentowi niejednokrotnie zdarzały się małe wpadki, jednak takiego zachowania nikt się po nim nie spodziewał. Co nim pokierowało?

andrzej-duda
09.07.2021 02:00 Andrzej i Agata Duda nie szczędzili sobie czułości na oczach dzieci. Zdjęcia trafiły do sieci

Andrzej Duda i jego żona Agata są małżeństwem z wieloletnim doświadczeniem. Z racji zajmowanych stanowisk w kraju od lat żyją na świeczniku mediów, jednak nieczęsto pozwalają sobie na czułe gesty w miejscach publicznych. Ostatnio nie mogli się jednak powstrzymać. Zdjęcia z wizyty podopiecznych Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa w Pałacu Prezydenckim obiegły sieć.Andrzej Duda i Agata Duda spotkali się z podopiecznymi Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa Pierwsza dama pochwaliła się zdjęciami zrobionymi podczas spotkania w Pałacu PrezydenckimNa jednej z fotografii widać, jak prezydent obejmuje małżonkę. Nie szczędził jej czułościAndrzej Duda od 2015 roku pełni obowiązki prezydenta Polski. Z uwagi na zajmowane stanowisko kamery śledzą każdy jego ruch. Nie mniejszym zainteresowaniem mediów cieszy się także jego żona, Agata Duda. Pierwsza dama dotrzymuje tempa swojemu mężowi i angażuje się w sprawy kraju.

Kempa_Duda
07.06.2021 02:00 Michał Kempa sparodiował Andrzeja Dudę. Fani: „Pan Kempa na prezydenta”

Niedawno ,,Mam talent" ogłosiło kto zajmie miejsce Szymona Hołowni w roli współprowadzącego. Wybór padł na komika, Michała Kempę. Nie wszystkim nowy prowadzący przypadł do gustu, Kempa postanowił im odpowiedzieć w formie zabawnego filmiku.Michał Kempa zastąpi Szymona Hołownię w roli współprowadzącego ,,Mam talent".W ostatnich dniach spotkała go duża krytyka ze strony internautów.W odpowiedzi na hejt, Kempa nagrał zabawne nagranie, parodiujące głośną wypowiedź Andrzeja Dudy.Odkąd Szymon Hołownia zajął się polityką wiadomo było, że produkcja będzie musiała znaleźć nowego prowadzącego. Komik i stand-uper Michał Kempa wystąpi u boku Marcina Prokopa w najnowszej edycji ,,Mam talent". Wybór na prowadzącego oraz krytykę skomentował na swoim Instagramie w formie komicznych filmów.

Andrzej Duda
01.06.2021 02:00 Dzieciństwo Andrzeja Dudy. „Psocił tyle, ile trzeba było”

Andrzej Duda od dawna angażuje się w sprawy polityczne naszego kraju, a od sześciu lat pełni funkcję prezydenta. W dzieciństwie marzył jednak o zupełnie innej karierze. Z okazji Dnia Dziecka o tych faktach z życia głowy państwa opowiedział w rozmowie z Super Expressem jego ojciec, Jan Tadeusz Duda.Ojciec Andrzeja Dudy opowiedział o dzieciństwie swojego synaUjawnił, o jakim zawodzie marzył przed laty obecny prezydent Polski„ Psocił tyle, ile trzeba było” – zdradził Jan Tadeusz Duda w rozmowie z SEAndrzej Duda od sześciu lat pełni funkcję prezydenta Polski. Z racji wykonywanego zawodu informacje o jego życiu często docierają do mediów. Nie inaczej stało się w Dzień Dziecka. Z okazji wyjątkowego święta o dzieciństwo Andrzeja Dudy został zapytany jego ojciec.

Andrzej Duda
25.05.2021 02:00 Andrzej Duda opowiedział o „byciu twardym" prezydentem. Wypowiedź obiegła sieć

Jedna z najnowszych wypowiedzi Andrzeja Dudy rozsierdziła wielu internautów. Burza rozpętała się przede wszystkim w mediach społecznościowych, gdzie zaroiło się od kpiących komentarzy. Prezydent powiedział, jaka cecha powinna wyróżniać osobę, która staje na czele państwa.Andrzej Duda w wywiadzie dla „WPolsce.pl”Prezydent opowiedział o tym, jakie cechy powinny wyróżniać osobę sprawującą funkcję głowy państwaWypowiedź Andrzeja Dudy nie przypadła do gustu wielu internautomZ racji sprawowanej funkcji Andrzej Duda często pojawia się w mediach. Dziennikarze, podobnie jak internauci, śledzą każdą wypowiedź głowy państwa, a wszelkie wpadki prezydenta nie umykają ich uwadze. Tym razem medialny szum wzbudziły słowa, jakie padły z ust Andrzeja Dudy podczas jego wystąpienia w programie „WPolsce.pl”.

Duda - ea
20.05.2021 02:00 Jak wygląda siostra Andrzeja Dudy? Anna może pochwalić się idealną sylwetką

Rodzina prezydenta Andrzeja Dudy bardzo często bryluje na okładkach tabloidów oraz kolorowych czasopism. W większości przypadków możemy ujrzeć tam jego małżonkę Agatę, oraz córkę Kingę. Jednak warto pamiętać, że głowa państwa ma jeszcze dwie siostry: Annę ora Dominikę. Pierwsza z wymienionych podziela poglądy brata i wygląda wprost zjawiskowo. Co o niej wiadomo?Andrzej Duda ma dwie młodsze siostry: Annę i DominikęAnna Duda-Kękuś to jego rodzona siostra, natomiast Dominika Duda adoptowanaPierwsza z wymienionych to prawdziwa piękność, popierająca poglądy swojego brataZainteresowanie rodziną prezydenta nie słabnie, a jego życie prywatne jest monitorowane przez media, często skutecznie. Rzadko wymieniane jest w nich nazwisko jego siostry Anny Dudy-Kękuś, jednak nie jest całkowicie anonimowa w sieci.

Agata Duda
17.05.2021 02:00 Agata Duda ma kłopoty z kostką. W końcu pojawiła się publicznie

Agata Duda nie wzięła udziału w poprzednich uroczystościachPrzyczyną nieobecności była kontuzja kostkiDzisiaj po raz pierwszy od tej wiadomości pojawiła się publicznieUwagę przykuwa jeden szczegółAgata Duda “nie dała rady być tutaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała…” - tłumaczył Andrzej Duda nieobecność żony podczas wizyty z okazji święta strażaków.

Andrzej Duda postanowił zadbać o swoje zdrowie. Przed urodzinami wybrał się do apteki
17.05.2021 02:00 Andrzej Duda postanowił zadbać o swoje zdrowie. Przed urodzinami wybrał się do apteki

Andrzej Duda 16 maja obchodził urodziny oraz imieninyDzień wcześniej wybrał się na zakupy do jednej z krakowskich galeriiOdwiedził tam aptekę oraz dorobił kluczykAndrzej Duda nieczęsto zostaje przyłapany na zakupach w galeriach handlowych jednak tym razem było inaczej. Prezydent postanowił wyrwać się na mały „shopping”, co nie umknęło uwadze paparazzi, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie.

Agata Duda nieobecna na spotkaniu ze strażakami. Prezydent: "nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję"
08.05.2021 02:00 Agata Duda nieobecna na spotkaniu ze strażakami. Prezydent: "nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję"

Prezydent Andrzej Duda wybrał się z wizytą do Makowa PodhalańskiegoSpotkał się z tamtejszymi strażakami pożarnymi z okazji Dnia StrażakaAgata Duda nie mogła towarzyszyć małżonkowi ze względu na kontuzjęPrezydent Andrzej Duda gości w wielu miejscach w Polsce. Tym razem jego celem stało się Podhale, jednak wybrał się tam bez małżonki, która prawdopodobnie odniosła uraz jednej z kończyn, o czym mogą świadczyć słowa głowy państwa.

Andrzej Duda zapisał się na szczepienie
24.04.2021 02:00 Andrzej Duda zapisał się na szczepienie. Poinformował o tym na Twitterze

Andrzej Duda zapisał się na szczepienie przeciw COVID-19Szczęśliwy prezydent pochwalił się tą informacją na TwitterzeNie wszyscy internauci podzielają jego entuzjazmW piątek ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób, które urodziły się 1972 roku. Do wskazanej grupy zalicza się między innymi Andrzej Duda. Prezydent ma już termin podania pierwszej dawki medykamentu.

Andrzej Duda
23.04.2021 02:00 Na zdjęciu Andrzeja Dudy internauci dopatrzyli się odniesienia do LGBT, wywołało to poruszenie

Andrzej Duda zapisał się na szczepienie przeciw COVID-19Do informacji prezydent dołączył własne zdjęcie w młodzieżowym podkoszulkuKolory użyte w nadruku zwróciły uwagę internautówNiektórzy doszukują się w ubiorze głowy państwa odniesień do społeczności LGBTAndrzej Duda sprawuje urząd prezydenta od 2015 roku. Przez ten czas polityk wielokrotnie wzbudzał ogromne zainteresowanie ze strony mediów i rodaków, co udało mu się na przykład poprzez opublikowanie słynnego wersu „Ostry cień mgły”. Najnowszy wpis prezydenta w mediach społecznościowych wzbudził równie duże poruszenie wśród użytkowników sieci - powód był jednak zupełnie inny.

Kinga Duda
13.04.2021 02:00 Córka Andrzeja Dudy odnosi ogromne sukcesy zawodowe, czym się obecnie zajmuje?

Kinga Duda rozpoczyna nowy zawodowy rozdziałCórka prezydenta pracuje w prestiżowej kancelariiNiedawno wyszło na jaw, że młoda prawniczka jest szczęśliwie zakochanaOdkąd Andrzej Duda stanął na czele państwa jego jedyna córka, Kinga Duda, stanęła w centrum medialnego zainteresowania. Przedstawiciele prasy i internauci czujnie przyglądają się nie tylko życiu prywatnemu 25-latki, ale i jej wyborom zawodowym. O tych ostatnio było niezwykle głośno - wszystko zaczęło się w sierpniu ubiegłego roku.

Andrzej Duda skomentował śmierć Krzysztofa Krawczyka
06.04.2021 02:00 Andrzej Duda skomentował śmierć Krzysztofa Krawczyka: "młodzi może lekceważą taką muzykę"

Wczoraj po południu zmarł legendarny piosenkarz Krzysztof KrawczykInformację o jego śmierci podał menadżer artysty, Andrzej Kosmala, co potwierdziła żona zmarłegoAndrzej Duda wywołał oburzenie wśród młodzieży, twierdząc, że lekceważyli jego muzykęNic tak nie boli jak śmierć kogoś bliskiego, lub zasłużonego. Tym bardziej może boleć fakt, że po owym fakcie ktoś bezpodstawnie wygłasza publiczne stwierdzenie, iż młodzież może lekceważyć muzykę, a przy tym pracę zmarłej osoby. Tak właśnie stwierdził prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda przy okazji śmierci prawdziwej legendy polskiej sceny muzycznej, Krzysztofa Krawczyka.

pjimage - 2022-01-06T084606.393
06.01.2021 01:00 Andrzej Duda ma dwa profile na Instagramie. Do czego służy mu prywatne konto?

Wiadomo, że Andrzej Duda nie stroni od mediów społecznościowych, a czasami nawet zdarza mu się pochwalić na nich prywatnymi zdjęciami. Okazało się jednak, że jest aktywny nie tylko na Twitterze i publicznym profilu na Instagramie.Głośno było na temat tego, że Andrzej Duda założył podczas pandemii konto na TikToku. Konto zawieszono, ale prezydent wciąż był aktywny w sieci, publikując na przykład wideo w ramach akcji Hot16Challenge2. Czym zaskoczył nas tym razem?

  • 1
  • 2