Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Michał Kempa sparodiował Andrzeja Dudę. Fani: „Pan Kempa na prezydenta”
Alicja Czepli
Alicja Czepli 07.06.2021 02:00

Michał Kempa sparodiował Andrzeja Dudę. Fani: „Pan Kempa na prezydenta”

Kempa_Duda
Instagram / Michał Kempa, Youtube

Niedawno ,,Mam talent" ogłosiło kto zajmie miejsce Szymona Hołowni w roli współprowadzącego. Wybór padł na komika, Michała Kempę. Nie wszystkim nowy prowadzący przypadł do gustu, Kempa postanowił im odpowiedzieć w formie zabawnego filmiku.

  • Michał Kempa zastąpi Szymona Hołownię w roli współprowadzącego ,,Mam talent".

  • W ostatnich dniach spotkała go duża krytyka ze strony internautów.

  • W odpowiedzi na hejt, Kempa nagrał zabawne nagranie, parodiujące głośną wypowiedź Andrzeja Dudy.

Odkąd Szymon Hołownia zajął się polityką wiadomo było, że produkcja będzie musiała znaleźć nowego prowadzącego. Komik i stand-uper Michał Kempa wystąpi u boku Marcina Prokopa w najnowszej edycji ,,Mam talent". Wybór na prowadzącego oraz krytykę skomentował na swoim Instagramie w formie komicznych filmów.

Michał Kempa nowym prowadzącym ,,Mam talent"

,,Mam talent" to jeden z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych programów telewizyjnych w Polsce. W związku z zeszłorocznym wejściem Szymona Hołowni do polityki konieczne było znalezienie nowego prowadzącego show.

Niedawno produkcja ogłosiła, że w tej roli zobaczymy niebawem Michała Kempę. Jest to stand-uper i komik, który pierwsze kroki w mediach ma już za sobą - między innymi w Rock radiu czy szkle kontaktowym. Aktywnie prowadzi też konto na Instagramie.

Nie wszystkim jednak ten wybór przypadł do gustu. Zarówno w stronę nowego prowadzącego, jak i twórców została wymierzona ostra krytyka ze strony internautów, niezadowolonych z następcy Szymona Hołowni.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Michał Kempa parodiuje wypowiedź Andrzeja Dudy

Komik zdecydował się odpowiedzieć na krytykę na swoim koncie na Instagramie. Zrobił to w formie krótkiego filmiku, nawiązującego do słynnej wypowiedzi Andrzeja Dudy o trudnościach bycia prezydentem (więcej tutaj).

- Jak masz być współprowadzącym program „Mam talent” to musisz być twardy, nie możesz sobie pozwolić, żeby coś cię rozbiło, coś, co cię dotyczy osobiście, bo wynika z komentarzy w internecie - mówił przejętym głosem Kempa.

Komiczna reakcja na krytykę spotkała się z ciepłym przyjęciem internautów, którym humor Michała Kempy przypadł do gustu.

- Uwielbiam Pana poczucie humoru. Inteligencja obroni się sama - zachwyca się fanka.

- Pan Kempa na prezydenta - dodaje ktoś inny.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Andrzej Duda