Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Danuta Holecka

Danuta Holecka

Anna Popek, Danuta Holecka
08.04.2024 09:30 Tak Danuta Holecka zareagowała na Annę Popek w TV Republika. To mówi wszystko o ich relacjach

Po trzech dekadach współpracy z TVP Anna Popek przeniosła się do konkurencyjnej stacji. Produkcja TV Republika szykuje doświadczoną dziennikarkę na "twarz stacji". Jak z tym czuje się Danuta Holecka? Do tej pory to ona była najgłośniejszym transferem. Świat Gwiazd zdradza zakulisowe smaczki.

Danuta Holecka, Jurek Owsiak
27.01.2024 10:24 Danuta Holecka podziękowała Jurkowi Owsiakowi za ratowanie zdrowia syna. To wideo przejdzie do historii

Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Nie brak gwiazd, które chętnie wspierają inicjatywę Jurka Owsiaka. Jego akcja pomogła nawet Danucie Holeckiej. Przed kamerami zwróciła się do showmana. Trudno wyobrazić sobie takie słowa z ust byłej gwiazdy TVP.

Danuta Holecka
20.01.2024 15:05 "Wszyscy już mają dość". Pracownik TV Republika o Danucie Holeckiej. Mówi, co dzieje się za kulisami

Przez ostatnie kilka lat Danuta Holecka była twarzą “Wiadomości” w TVP. Po rewolucji, która odbyła się w polskim rządzie, a tym samym także na Woronicza, przeniosła się do stacji TV Republika. Jeden z pracowników zdradził, jak się zachowuje za kulisami. 

TV Republika
11.01.2024 12:52 Żony Wąsika i Kamińskiego nowymi gwiazdami telewizji. Zwierzyły się Danucie Holeckiej. Mężowie w więzieniu to nie jest ich jedyny problem

Od kilku dni polskie media przyglądają się sprawie zatrzymania dwóch parlamentarzystów. Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik trafili już do więzienia, a teraz w sprawę angażują się również ich żony. Kobiety wzięły udział w rozmowie z Danutą Holecką w TV Republika. Opowiedziały o rzeczywistości bez mężów.

Danuta Holecka
05.01.2024 08:58 Metamorfoza Danuty Holeckiej. Pojawiła się na ekranach zupełnie odmieniona

Danuta Holecka ponownie zaskoczyła. Była gwiazda TVP przeszła metamorfozę, tak zaprezentowała się w nowej pracy. Wszystko oceniła ekspertka. 

Danuta Holecka
04.01.2024 22:10 Wielka wpadka tuż pod nosem Danuty Holeckiej. I to dosłownie! Naprawdę poprowadziła tak swój nowy program

Danuta Holecka jest jedną z licznej grupy dziennikarzy, którzy po utracie pracy lub odejściu z TVP przeszli do Telewizji Republika. Tuż po swoim debiucie w nowej stacji była szefowa „Wiadomości” zaliczyła potężną wpadkę. Nie dało się jej nie zauważyć.

Danuta Holecka
03.01.2024 10:09 Danuta Holecka prosi o finansową pomoc. Nagrała apel do fanów. Jest natychmiastowa reakcja

Danuta Holecka po zakończeniu współpracy z TVP przeniosła się do TV Republika, gdzie wciela się w jedną z prezenterek wiadomości. Niestety nowa praca nie może jej zapewnić takiego standardu jak dawna współpraca z publiczną telewizją. W jednym z wydań poprosiła widzów o wsparcie finansowe. Internauci od razu zareagowali.

Danuta Holecka
29.12.2023 19:40 Tak Danuta Holecka powitała widzów w nowej pracy. Zaczęła od mocnych słów

Danuta Holecka już ma nową pracę. Tak powitała widzów programu, który poprowadziła. Mocne słowa.

Danuta Holecka
17.12.2023 15:18 Danuta Holecka zdradza, co zrobiła z ogromną odprawą z TVP. Już niczego nie ukrywa

Danuta Holecka po wieloletniej współpracy z Telewizją Polską pożegnała się z rolą prowadzącej "Wiadomości" ale także prestiżowym stanowiskiem szefowej serwisu informacyjnego. Jeszcze do niedawna mówiono o ogromnej odprawie, która miała czekać na dziennikarkę. Teraz sama zabrała głos w sprawie kwoty. Zaskakująca decyzja.

Danuta Holecka
16.12.2023 15:00 Panika w "Wiadomościach". Po odejściu Danuty Holeckiej wszystko się sypie

Nastał nerwowy czas dla programu informacyjnego TVP. Wirtualne Media donoszą, że w “Wiadomościach” wszystko się sypie. Po odejściu największej gwiazdy kolejni prowadzący zaczęli znikać. Sprawdzamy, co dzieje się na Woronicza.  

Danuta Holecka idzie do sądu
07.12.2023 21:16 TYLKO U NAS: Danuta Holecka idzie do sądu! Tylko nam powiedziała, co jest powodem takiej decyzji

Danuta Holecka idzie do sądu! Tylko w Świecie Gwiazd zdradziła, co popchnęło ją do takiego kroku. Co powiedziała? Mamy komentarz. 

Synowie Danuty Holeckiej
30.11.2023 18:55 Danuta Holecka ma dwóch synów. Jednego uratowała WOŚP, o drugim wyszły niewygodne fakty

Danuta Holecka oprócz tego, że zrobiła karierę jako dziennikarka, jest też mamą bliźniaków Stefana i Juliana. Kiedy byli mali, dziękowała publicznie Jerzemu Owsiakowi, za uratowanie życia jednemu z nich, a co z drugim?

Danuta Holecka o pozostaniu w TVP
27.10.2023 19:24 Danuta Holecka o nowej pracy. Prezenterka TVP pierwszy raz zabrała głos po wyborach

Danuta Holecka obawia się o swoją posadę w Telewizji Polskiej? Pierwszy raz od wyborów zabrała głos w tej sprawie. Co powiedziała? Ma już nowy plan na siebie?

Danuta Holecka
16.10.2023 11:03 Internauci bezlitośni po wyniku wyborów. W sieci lawina memów z Danutą Holecką

Po niedzielnych wyborach internet zalała fana memów o tematyce polityce. Uwagę skupiono na Danucie Holeckiej, która przez lata widniała w TVP jako sojuszniczka dotychczasowej partii rządzącej. Teraz internauci "martwią się" o jej karierę.

Danuta Holecka
16.10.2023 10:10 Ekspert od mowy ciała o zachowaniu Danuty Holeckiej. To działo się z nią po ogłoszeniu wyników

W niedzielny wieczór TVP i TVN wyemitowały specjalne programy poświęcone wynikom wyborów parlamentarnych. Danuta Holecka gościła w studio polityków, publicystów oraz ekspertów, by przeanalizować głosy. Z każdą minutą jej zachowanie diametralnie się zmieniało.

Michał Szpak o wynikach wyborów 2023, fot. KAPIF
15.10.2023 23:54 Michał Szpak poniżył Danutę Holecką na oczach setek tysięcy. Wystarczyły dwa słowa

Michał Szpak błyskawicznie zareagował na wyniki wyborów 2023. Zadał bolesny cios Danucie Holeckiej i pokazał, co myśli o TVP i wygranej PiS-u. 

Ile zarabiają gwiazdy TVP?, fot. KAPIF
06.10.2023 19:37 TVP najwięcej płaciła Piotrowi Kraśce! A ile dostały Holecka, Lis, Tadla? Wyciekły zarobki gwiazd stacji

Ile zarabiają gwiazdy TVP? Zarobki ujawnił Onet.pl. Najwięcej w przeszłości dostawał Piotr Kraśko, ale niewiele mniej wpływało na konta Beaty Tadli, Macieja Orłosia czy Hanny Lis. Wiadomo też, jaką pensję mają Danuta Holecka i Michał Adamczyk.

Danuta Holecka
14.09.2023 18:14 Zrobiło się głośno o mężu Danuty Holeckiej. To przykre jak miał potraktować byłą żonę. Wszystko z miłości do prezenterki TVP

Danuta Holecka dziś jest jedną z głównych gwiazd TVP. Jako szefowa „Wiadomości” jest wzorcową pracownicą stacji. Dba też o wizerunek wzorcowej żony i matki, przeciwniczki rozwodów. Media ujawniają jednak, że sama podobno przyczyniła się do rozbicia jednego małżeństwa.

TVP logo 1
22.04.2022 13:51 Danuta Holecka w zaskakującej stylizacji w "Wiadomościach" TVP

Danuta Holecka postanowiła zaskoczyć widzów "Wiadomości" TVP swoją wyjątkową stylizacją. Prezenterka ukazała się na ekranach telewizorów w bardzo patriotycznym wydaniu. Możliwe, że jej nietypowa kreacja była czymś więcej niż tylko modowym eksperymentem i miała ważne przesłanie polityczne.Widzowie przyzwyczaili się już do widoku Danuty Holeckiej jako prowadzącej wieczorne "Wiadomości" TVP. Dziennikarka do tej pory nie zaskakiwała swoimi stylizacjami i wybierała eleganckie, proste stroje. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek.

pjimage - 2022-02-16T191521.667
16.02.2022 01:00 Metamorfoza Danuty Holeckiej. Jak teraz wygląda?

Danuta Holecka przeszła metamorfozę, a w nowej odsłonie pokazała się na ekranie TVP. Niestety nie wyszło zbyt dobrze. Co zmieniła prezenterka "Wiadomości" i dlaczego spotkała się z krytyką internautów?Danuta Holecka postawiła na nowe uczesanie, ale i wprowadziła nieco nowości w swojej garderobie. Efekt niestety wcale nie zachwycił widzów.

Holecka
05.10.2021 02:00 Danuta Holecka poprowadzi nowy program w TVP. Od lat na to czekała

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących w Telewizji Polskiej. Od lat jest prezenterką Wiadomości. Stacja ma jednak co do niej jeszcze ambitniejsze plany.Jak się okazuje, Holecka nie będzie już tylko prowadziła popularny serwis informacyjny, ale także dwa inne programy.