Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Hubert Urbański

Hubert Urbański

__Hubert Urbański__ - polski aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy. Podjął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Pracował dla Radia Zet, Radia Kolor, RMF FM, TVP, Polsatu i TVN. Kojarzony jest z prowadzeniem programu "Milionerzy". Był dwukrotnie żonaty, ma cztery córki: Mariannę, Krystynę, Stefanię i Danutę. Data urodzenia: 23 marca 1966. Miejsce urodzenia: Warszawa. Wzrost: 186cm. Kolor włosów: siwy. Kolor oczu: niebieski.

Hubert Urbański
20.02.2024 22:35 Co się dzieje z Hubertem Urbańskim? Nowe zdjęcia niepokoją

Hubert Urbański bardzo zmienił się w ostatnim czasie. Plotki o problemach ze zdrowiem pojawiły się już rok temu. Nowe zdjęcia raczej ich nie uciszą. Jak wygląda teraz gospodarz „Milionerów”?

Hubert Urbański
28.10.2023 11:21 Takie stawki ma Hubert Urbański. Może poszczycić się mianem "milionera"?

Hubert Urbański zyskał popularność jako prowadzący teleturniej "Milionerzy". Na co dzień jest świadkiem zmagań uczestników, którzy marzą o wielkich pieniądzach, ale czy sam może pochwalić się pokaźnym majątkiem? Program TVN nie jest jego jedynym środkiem dochodów.

Czy Hubert Urbański jest chory?
26.09.2023 22:14 Fani drżą o zdrowie Huberta Urbańskiego. Wystarczyło jedno jego zdjęcie. "Wierzę, że będzie dobrze"

Hubert Urbański zamieścił na Instagramie zdjęcie, które wywołało ogromne zamieszanie. Niektórzy fani próbują żartować, ale jednak większość jest zaniepokojona tym, jak wygląda dziennikarz. Co się dzieje i co piszą internauci?

Hubert Urbański zaskoczył swoją przemianą
23.08.2023 16:22 Święta przyszły w tym roku wcześniej? Nie, to tylko... Hubert Urbański. Zaszalał z nowym wizerunkiem! Korzystnie?

Hubert Urbański od lat prowadzi teleturniej “Milionerzy”, który przyniósł mu nie tylko sympatię telewidzów, ale również ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że z biegiem lat dziennikarz stał się prawdziwą twarzą swojej stacji. Teraz jednak prezenter pokusił się odważny krok i zafundował sobie niespodziewaną metamorfozę. Zaprezentował zaś swoje nowe oblicze podczas konferencji ramówkowej TVN. To trzeba zobaczyć!

Hubert Urbański
14.06.2023 08:14 Była żona Huberta Urbańskiego to córka znanego aktora. Po rozwodzie udzielił szokującego wywiadu na jej temat

Hubert Urbański dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Rozwód z drugą żoną, z którą doczekał się dwóch córek, przebiegał w wyjątkowo niemiłej atmosferze. W jednym z wywiadów dziennikarz nie szczędził byłej ukochanej cierpkich słów.

Milionerzy
05.06.2023 07:56 Uczestnik "Milionerów" pozwał twórców po tym, jak odpadł na pytaniu o kajzerkę. Finał zaskoczył wszystkich

Teleturniej "Milionerzy" przynosi uczestnikom radość z wygranej wielkich pieniędzy, ale także gorzki smak przegranej. Pan Waldemar po zakończeniu rozgrywki na pozornie prostym pytaniu postanowił podjąć radykalne kroki. Z twórcami programu spotkał się w sądzie.Pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego często wywołują sporo emocji w internautach i samych uczestnikach. Jedno z nich sprawiło, że produkcja i bohater odcinka spotkali się na rozprawie sądowej. A poszło o codzienną kajzerkę.

Milionerzy
24.05.2023 08:19 Widzowie "Milionerów" wściekli z powodu pytania. "Celowo na wyeliminowanie"

Teleturniej "Milionerzy" potrafi wywołać ogromne emocje zarówno w uczestnikach jak i widzach. Tym razem byli oni oburzeni pytaniem, które padło już na początku rozgrywki. Produkcja przesadziła z poziomem trudności?W drodze do ogromnych pieniędzy uczestnicy muszą pokonać pytania z różnych dziedzin. Często są one podchwytliwe, a nawet wbiegają z zakresu wiedzy szkolnej. Niedawno wyjątkowo trudnym pytaniem został zaskoczony pan Rafał.

Hubert Urbański
11.05.2023 09:37 Wiadomo, jak wygląda dorosła córka Huberta Urbańskiego. Niezwykłe zdjęcia w sieci, to artystka

Hubert Urbański, znany widzom przede wszystkim z kultowych już “Milionerów”, doczekał się czterech córek. Jedna z nich - Krystyna, już wkrótce skończy 29 lat. Młoda kobieta ma niezwykłą pasję. Popularny prezenter to niewątpliwie ikona telewizji. I choć nie można odmówić mu sukcesu zawodowego, w życiu prywatnym gwiazdora nie zawsze układało się najlepiej. 

None
16.02.2023 16:30 "Milionerzy": Pytanie za 5 tysięcy złotych. Czy kozerka to miejsce, gdzie zebra na zebrę zerka?

W programie "Milionerzy" pojawiają się pytania, które zagięłyby niejednego geniusza i to już na początkowych etapach. Tym razem padło pytanie o kozerkę, a dokładnie, gdzie znajduje się jej miejsce.W 600. odcinku rozrywkowego programu uczestnik krok po kroku udowadniał wiedzę i zdobywał kolejne nagrody pieniężne. Gdy zadano pytanie za 5 tysięcy złotych, konsternacja pojawiła się nie tylko na twarzy kandydata, ale z pewnością też u wielu widzów. Jak poradził sobie z zagmatwanym zagadnieniem?

Hubert Urbański
28.12.2021 01:00 Hubert Urbański wdał się w kłótnię w centrum miasta? Kamera wszystko uwieczniła

Fotoreporterzy tabloidu "Super Express" przyłapali Huberta Urbańskiego na awanturze w centrum Warszawy. Według magazynu prowadzący show TVN "Milionerzy" zadzwonił po swoją przyjaciółkę, a gdy ta zjawiła się na miejscu, doszło między nimi do poważnej wymiany zdań. Jak donosi "Super Express" Hubert Urbański został przyłapany na kłótni w centrum stolicy. Między dziennikarzem i jego koleżanką doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań na środku ulicy. O co dokładnie chodzi?

Hubert Urbański
26.11.2021 01:00 Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański to jedna z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych w Polsce. Dziennikarz od ponad 10 lat prowadzi program "Milionerzy" na antenie TVN. Niedawno gospodarz popularnego teleturnieju zdradził, ile tak naprawdę zarabia. Stawki Huberta Urbańskiego wbiją w fotel.Hubert Urbański od ponad 10 lat doskonale sprawdza się w roli prowadzącego show "Milionerzy". Oprócz pracy na planie lubianego teleturnieju TVN, dziennikarz pojawia się także jako gospodarz różnych eventów czy wydarzeń okolicznościowych. Teraz Hubert Urbański wyznał, ile udało mu się zarobić.

Hubert Urbański
22.10.2021 02:00 Urbański zaskoczył uczestniczkę "Milionerów" pytaniem. Wykorzystała 3 koła ratunkowe

Hubert Urbański już od wielu lat jest prowadzącym programu "Milionerzy". Zdarza się, że uczestnikom trafiają się tak trudne pytania, że nawet sam Urbański nie kryje zaskoczenia. Tym razem przeczytał uczestniczce takie pytanie, które zmusiło ją do wykorzystania wszystkich kół ratunkowych. Hubert Urbański już nie raz gratulował uczestnikowi "Milionerów" głównej nagrody, ale zdarzało się też, że musiał poinformować o bardzo wczesnym zakończeniu gry. Niestety w ostatnim odcinku spełnił się ten drugi scenariusz.