Swiatgwiazd.pl
Sylwia Grzeszczak trenerką w "The Voice"?

TRICOLORS/East News

"The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak zajmie miejsce Michała Szpaka?

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Najnowsze doniesienia mediów wspominają o tym, iż to właśnie Sylwia Grzeszczak ma zastąpić Michała Szpaka w kolejnej odsłonie show "The Voice of Poland". Jeden z tabloidów zapytał innego trenera "The Voice" o to, co sądzi o podobnym pomyśle. Tomson udzielił jednak wyjątkowo tajemniczej odpowiedzi, pozostawiając fanów programu w kropce.

  • Michał Szpak najprawdopodobniej nie wystąpi w roli trenera w nowej odsłonie „The Voice of Poland”

  • Niewykluczone, że zastąpi go Sylwia Grzeszczak

  • Do niedawna uważano, że nowym jurorem zostanie Rafał Brzozowski

Dzięki Sylwii Grzeszczak znamy dziś takie przeboje jak „Tamta dziewczyna”, „Małe rzeczy” czy „Księżniczka”. Po kilkunastu latach od rozpoczęcia działalności w show-biznesie piosenkarka wciąż cieszy się dużą popularnością. Niewykluczone, że doświadczenie w branży muzycznej sprawi, iż już niebawem Sylwia Grzeszczak zasiądzie w trenerskim fotelu jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVP.

Sylwia Grzeszczak trenerką w „The Voice of Poland”?

Według najnowszy informacji przekazywanych przez Fakt to Sylwia Grzeszczak ma zastąpić Michała Szpaka w nowej odsłonie show „The Voice of Poland”. Przypomnijmy, iż reprezentant Polski na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji łącznie występował w roli jurora i trenera hitu TVP cztery razy.

Czas Michała Szpaka na udzielanie uczestnikom show rad najpewniej dobiegł jednak końca. Miał na to wpłynąć udział piosenkarza w proteście przeciw rządom PiS, który odbył się nieopodal miejsca zamieszkania Jarosława Kaczyńskiego. Tymczasem kolejna, 12. odsłona „The Voice of Poland” ma pojawić się na antenie tej jesieni, jak donosi portal Wirtualne Media.

Według doniesień Faktu Sylwia Grzeszczak miała kontaktować się już w tej sprawie z produkcją programu rozrywkowego. Piosenkarka wyraziła ponoć entuzjazm i gotowość do zajęcia miejsca w charakterystycznym dla formatu „The Voice” czerwonym fotelu trenera.

[EMBED-1491]

Fakt spytał o zdanie jednego z trenerów show, Tomsona. Wokalista zapytany o kandydaturę Sylwii Grzeszczak nie udzielił jednak jednoznacznej odpowiedzi. Mimo to zapewnił o swojej sympatii do piosenkarki.

- Uważam, że Sylwia to wspaniała artystka i bardzo ją lubię. Tworzy naprawdę świetną muzykę - powiedział w rozmowie z Faktem Tomson.

Rafał Brzozowski ucina plotki dotyczące jego kandydatury na trenera

Do niedawna w sieci aż wrzało od plotek na temat domniemanej kandydatury Rafała Brzozowskiego na kolejnego trenera w show „The Voice of Poland”. Taki wybór wydawał się naturalny z uwagi na wieloletnią współpracę piosenkarza z Telewizją Polską.

Niedawno Rafał Brzozowski postanowił jasno odnieść się do pogłosek. Zamieścił w tym celu krótką publikację na Instagramie. Na zawarte we wpisie pytanie: „Czy to ja będę trenerem w Voice of Poland?” odpowiedział za pomocą krótkiego nagrania, na którym pokręcił przecząco głową.

W ostatniej rozmowie z portalem Jastrząb Post Rafał Brzozowski nie był już jednak taki pewny odpowiedzi na to samo pytanie. Przyznał, że wszelkie informacje musi na razie zachować dla siebie. Jego głównym zadaniem na najbliższe dni jest bowiem występ na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji.

- Na ten temat nic nie wiem, nie mogę się wypowiadać, bo teraz skupiam się na Eurowizji - przyznał Rafał Brzozowski.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Telemagazyn, Jasło Nasze Miasto, Instagram, Wirtualnemedia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >