Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "To było piekło". To dlatego mąż wyprowadził się od córki Magdy Gessler
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.06.2024 14:08

"To było piekło". To dlatego mąż wyprowadził się od córki Magdy Gessler

Lara Gessler
fot. KAPiF

Lara Gessler pierwszy raz otworzyła się na temat ciężkich przeżyć po narodzinach drugiego dziecka. Jej ukochany zniknął wtedy z domu. Nikt nie wiedział, dlaczego Piotr Szeląg tak naprawdę opuścił ją po porodzie. Dziś córka znanej restauratorki mówi o powodach jego decyzji. 

Lara Gessler z Piotrem Szelągiem doczekała się dwójki dzieci

Córka Magdy Gessler szybko odkryła, że chce robić podobną karierę jak jej mama. Również zainteresowała się gastronomią, a o jej cukierni krążą legendy, często ze względu na wygórowane ceny. Lara Gessler świetnie radzi sobie w show-biznesie, a o jej życiu prywatnym pojawiło się wiele doniesień.

Emocje wywołuje przede wszystkim małżeństwo z Piotrem Szelągiem. Para w 2020 roku wyznała sobie miłość i niedługo później powitała na świecie córkę, Nelę. Dwa lata później rodzina powiększyła się o chłopca, Bernarda. Wtedy to media donosiły o nagłym kryzysie w małżeństwie kulinarnej gwiazdy.

Plotki podsycał fakt, że Piotr Szeląg wyprowadził się z domu, pozostawiając świeżo upieczoną mamę z noworodkiem i małą córeczką. Lara Gessler po raz pierwszy opowiedziała o powodach jego decyzji. Tego media nie wiedziały.

Wpadka Lary Gessler na pokazie mody. Pokazała o wiele za dużo Tak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie: Gessler, Szpak, Górniak, Wieniawa, Mucha, Doda, Rozenek... [ZDJĘCIA]

Lara Gessler o wyprowadzce męża. Przeszła przez piekło

Gdy media dowiedziały się o nagłym "rozstaniu" pary, zrobiło się o nich głośno. Właśnie takie zainteresowanie najbardziej krępowało Larę Gessler. Kolejne doniesienia i plotki nie dawały jej w spokoju cieszyć się macierzyństwem. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o kulisach tamtego okresu.

To było piekło. Nie czytam plotek w ogóle. Byłam totalnie skupiona na Beniu i Nienie, i na Piotrze naturalnie. Natomiast kochamy być prorokami w nieswoim królestwie - wyznała.

Córka słynnej restauratorki podkreślała, że narodziny dziecka są ogromną zmianą nie tylko w życiu kobiety, ale także mężczyzny. Część niej doskonale rozumie decyzję męża.

Nie zgadzam się na te oceny, żeby powiedzieć, że tylko kobieta ma prawo mieć załamanie w okresie okołoporodowym. Każdy przeżywa rzeczy tak, jak je przeżywa, każdy ma prawo mieć załamanie. On potrzebował tego czasu, jemu to dobrze zrobiło, ja miałam osoby, które też się mną zajęły, nie byłam sama. On też wolałby być, kto by nie chciał być po narodzeniu synka na miejscu. To nie było dla niego super, to była konieczność, która zaszła. Jestem tu po jego stronie i nigdy w życiu bym tego nie wypomniała i nie mam do niego pretensji - tłumaczyła Lara Gessler.

Jak obecnie wygląda sytuacja rodziców Nel i Bernarda? Lara Gessler może w pełni cieszyć się macierzyństwem i wsparciem bliskich.

Lara Gessler o macierzyństwie. Zawsze pragnęła rodziny

W mediach społecznościowych nie brak rodzinnych kadrów Lary Gessler. Gwiazda chętnie spędza czas z dziećmi, a one świetnie czują się pod opieką "szalonej babci", Magdy Gessler. Pomiędzy małżeństwem doszło do harmonii. Wspólnie niedawno świętowali urodziny Piotra Szeląga, a także pojawili się na imprezie przyjaciółki.

Opieka nad dziećmi daje sporo radości córce restauratorki, a także uczy radzenia sobie z przeróżnymi trudnościami. To szczęście malców jest najważniejsze dla matki.

Jak myślę sobie o czasie z moimi dziećmi to mnie to rozczula. To najważniejsza rola w moim życiu. Relacja z moimi dziećmi, jej jakość i nasza bliskość daje mi dumę. To mnie rozczula i cenię sobie to najwyżej. […] Czasami będzie nie tak, jakbyś chciał, żeby twoje dziecko wyglądało. Trzeba zrównoważyć to ego z tym, że to dziecko ma być szczęśliwe i ma być dzieckiem - stwierdziła.

Lara Gessler, fot. Instagram
Lara Gessler o wyprowadzce męża, fot. Instagram
Lara Gessler, fot. Instagram
Lara Gessler o wyprowadzce męża, fot. Instagram

Źródło: Dzień Dobry TVN