Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wpadka Lary Gessler na pokazie mody. Pokazała o wiele za dużo
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.06.2024 15:16

Wpadka Lary Gessler na pokazie mody. Pokazała o wiele za dużo

Lara Gessler, Magda Gessler
fot. KAPiF

Lara Gessler miała niepowtarzalną okazję wcielić się w jedną z modelek podczas pokazu mody. Na wybiegu doszło do nieoczekiwanej wpadki, która postawiła gwiazdę w centrum uwagi. Wszystkiemu przyglądała się jej mama. Wiele osób w takiej chwili spaliłoby się ze wstydu.

Gwiazdy na pokazie mocy MMC

W środę odbył się pokaz mody duetu projektantów MMC, który przyciągnął rzeszę polskich gwiazd. Wśród zaproszonych gości pojawiali się m.in.: Edyta Herbuś, Maja Hyży, Tomasz Jacyków, Natalia Kukulska czy Paulina Smaszcz. 

Po stylizacjach gwiazd można było domyślić się, że całe wydarzenie ma przebywać w atmosferze elegancji i szyku. Niespodzianek nie brakowało. W roli modelek i modelów zobaczyliśmy doskonale znane postacie polskiego show-biznesu. 

Swoje kreacje zaprezentował m.in.: Robert Kupisz, Kamila Szczawińska oraz Lara Gessler. Ostatnia z wymienionych miała szczególnie odważną stylizację. W pewnym momencie odsłoniła zdecydowanie za wiele. Takie sceny przed śmietanką towarzyską mogą zawstydzić.

Blanka Lipińska o restauracji Magdy Gessler Żałoba w domu Magdy Gessler. Córka jej męża miała tylko 45 lat

Lara Gessler pokazała za dużo na pokazie mody. Wszystko na oczach matki

Lara Gessler jest znana ze swoich cukierniczych wypieków, ale okazuje się, że równie świetnie czuje się na wybiegu. Podczas środowego pokazu mody wcieliła się w rolę muzy projektantów i z pełną gracją zaprezentowała jedną z ich kreacji.

Luźne beżowe spodnie ¾ i długi płaszcz w tym samym kolorze przyciągały wzrok, tym bardziej że w stylizacji zabrakło górnej odzieży. Z uwagi na warunki atmosferyczne Lara Gessler w pewnym momencie szła z zupełnie odkrytą piersią. Mimo to zachowała kamienną twarz i bez problemu dokończyła przejściem.

Wpadka z pewnością wywołała u niej sporo emocji, biorąc pod uwagę obecność matki, Magdy Gessler, wśród publiczności. Gwiazda nie dała po sobie poznać, że delikatny negliż nie był częścią pokazu. Duet matki z córką od dawna wspiera się na każdym roku.

Lara Gessler poszła w ślady znanej mamy

Magda Gessler jest znaną restauratorką i gwiazdą telewizyjnych programów gastronomicznych. Zamiłowanie do kulinarnych przepisów przekazała swoim dzieciom. Starszy syn, Tadeusz Müller, jest znanym kucharzem i restauratorem, a młodsza córka, Lara Gessler zajął się cukiernictwem.

Podczas medialnych eventów przy boku gwiazdy TVN z łatwością można zobaczyć jej córkę. Panie wspierają się nie tylko w gastronomicznej karierze, ale także w zupełnie innych projektach. Podczas feralnego pokazu mody Magda Gessler wydawała się być w doskonałym nastroju i z uśmiechem na twarzy kibicowała Larze, pomimo wpadki.

Dzieciaki wyrosły mi same, bo matka była wariatką i szalała po świecie, po różnych bardzo intensywnie tworzonych restauracjach, byłam kreatorką i wciąż jestem, oni trochę za to zapłacili, ale też mają swoją niezależność przez to, że nie byli cały czas trzymani za rękę, przez to też są "jacyś". Mogło wyjść dobrze, mogło wyjść źle, wyszło fantastycznie - mówiła Magda Gessler o dzieciach w "Dzień Dobry TVN".

Lara Gessler, fot. KAPiF
Lara Gessler zaliczyła wpadkę na pokazie mody, fot. KAPiF
Lara Gessler, fot. KAPiF
Lara Gessler zaliczyła wpadkę na pokazie mody, fot. KAPiF
Lara Gessler, fot. KAPiF
Lara Gessler zaliczyła wpadkę na pokazie mody, fot. KAPiF
Magda Gessler, fot. KAPiF
Lara Gessler zaliczyła wpadkę na pokazie mody, fot. KAPiF