Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To nie wesele, to komunia w rodzinie Qczaja. Pełno atrakcji i wielki rozmach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.05.2023 10:10

To nie wesele, to komunia w rodzinie Qczaja. Pełno atrakcji i wielki rozmach

Qczaj
fot. Instagram/@qczaj

Qczaj pochwalił się zdjęciami z rodzinnej imprezy. Co ciekawe, zorganizowana z rozmachem uroczystość ze ścianką do zdjęć i licznymi atrakcjami to nie wesele, lecz komunia święta jego krewnej.

Trener personalny przebywa obecnie w Chicago, gdzie odbywa się luksusowa rodzinna impreza. Gwiazdor nie żałuje zdjęć z wydarzenia, a fani docenili jego stylizację.

Qczaj bawi się na komunii kuzynki w Chicago

Gwiazdor zaskoczył wszystkich swoją nagłą wycieczką do Stanów Zjednoczonych. Szybko jednak okazało się, że pochodzący z Podhala Qczaj ma rodzinę w Chicago, która zaprosiła go na uroczystość pierwszej komunii świętej jego kuzynki.

Trener personalny bawi się doskonale w otoczeniu najbliższych i z chęcią zamieszcza mnóstwo zdjęć z tego wydarzenia. Fani natychmiast zwrócili uwagę, że impreza bardzo różni się od polskich standardów.

Jerzy Stuhr trafił na OIOM. Syn mówi o wózku inwalidzkim. Co się stało?

Qczaj na komunii krewnej. Impreza przypomina huczne wesele

Na zdjęciach i filmikach zamieszczanych przez influencera natychmiast można zauważyć, że gospodarze nie żałowali pieniędzy na organizację tego wydarzenia. Komunia święta znacznie odbiega od tego typu imprez organizowanych w naszym kraju, a fani porównują ją nawet do wiejskiego wesela. Z ich zdaniem zgodził się nawet sam trener.

Na miejscu nie brakowało licznych ozdób, podwójnego tortu z wielkim napisem, parkietu do tańca z kolorowymi światłami, a nawet ścianki, na której można było zapozować do pamiątkowej fotografii. Co więcej, Qczaj i jego bliscy mieli okazję wspólnie bawić się w rytm skocznej muzyki.

Qczaj założył na komunię nietypową stylizację

Uwaga internautów została skupiona nie tylko na hucznej imprezie, ale również samym gwiazdorze, który tego dnia zaprezentował się w pięknym różowym garniturze.

Qczaj pozuje na zdjęciu z kuzynką w luźniejszych spodniach i oversize'owej marynarce w odcieniu pudrowego różu. Cały garnitur pokryty jest żółtą kratką. Do tej stylizacji influencer założył również białe sportowe obuwie i czarne okulary przeciwsłoneczne.

Zobacz nagranie z komunii:

Qczaj 1.jpg
fot. KAPIF
Qczaj 3.jpg
fot. KAPIF
Qczaj 2.jpg
fot. KAPIF

Źródło: plotek.pl