Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne problemy ze zdrowiem. "Zażywam silne środki, nie mogę spać"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.05.2023 18:14

Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne problemy ze zdrowiem. "Zażywam silne środki, nie mogę spać"

Marzena Kipiel-Sztuka
KAPiF

Marzena Kipiel-Sztuka jeszcze do niedawna nie musiała martwić się o pieniądze, ze względu na regularny udział w produkcji “Świata według Kiepskich”. Dziś sytuacja finansowa gwiazdy nie jest już tak dobra, a poza tym pojawiły się u niej dolegliwości zdrowotne.

Aktorka przez lata zachwycała nas kreacją Haliny Kiepskiej w kultowym sitcomie Polsatu. Po śmierci Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego, twórcy serialu zdecydowali się jednak na jego zakończenie.

Marzena Kipiel-Sztuka ma problemy finansowe

Marzena Kipiel-Sztuka już jakiś czas temu alarmowała media w sprawie swojej niełatwej sytuacji życiowej. W rozmowie z “Twoim Imperium” po raz kolejny poinformowała, że ma problem z zaoszczędzeniem pieniędzy.

- Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu - opowiadała gwiazda.

Zagraniczni internauci kpią z Blanki po eurowizyjnym występie, zareagowało nawet BBC. TVP odpowie?

Trudna sytuacja Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka miała w życiu kilku partnerów, jednak zły los sprawił, że każdego z nich musiała przedwcześnie pożegnać. Dziś towarzyszy jej jedynie wierny mops Gienek, którego leczenie i utrzymanie również wymaga określonych kosztów.

Sytuacji nie poprawia stan zdrowia aktorki. Jak wyznała w rozmowie z “Twoim Imperium”, nie jest ubezpieczona. Portal Pudelek podaje, że gwiazda musi korzystać ze specjalistycznej opieki psychologicznej, co z pewnością również odbija się na stanie jej portfela.

Zdrowie Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka zmaga się również z problemami ze stawem biodrowym, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. Nie ma jednak pieniędzy na to, by pokryć koszty prywatnej operacji.

- Człapię po schodach, niemiłosiernie szuram nogami i zażywam silne środki przeciwbólowe. Nie mogę spać, nie mam apetytu, trudno mi się na czymkolwiek skupić. Jak tak dalej pójdzie, wyląduję na wózku inwalidzkim - nie kryje gwiazda “Świata według Kiepskich”.

Zobacz zdjęcia:

Marzena Kipiel-Sztuka 1.jpg
fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka 2.jpg
fot. KAPiF

Źródło: “Twoje Imperium”, pudelek.pl