Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zmiany w "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej roli, wylądowała poza studiem
Michał Fitz
Michał Fitz 14.05.2023 19:38

Zmiany w "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej roli, wylądowała poza studiem

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek-Majdan jest najmłodszą stażem prowadzącą “Dzień dobry TVN”. Telewidzowie, delikatnie mówiąc, nie są zadowoleni z tego, jak wypełnia obowiązki w studio. Tym razem producenci postanowili ją sprawdzić w innych warunkach. Prezenterka pracowała w terenie.

Niedzielne wydanie “Dzień dobry TVN” było bowiem dosyć wyjątkowe. Oglądający mieli okazję obcować z aż dwiema parami prowadzących.

Małgorzata Rozenek w terenie

Niedzielne wydanie “Dzień Dobry TVN” odbywało się w dwóch miejscach. Pierwszym z nich było standardowe studio, które widzowie znają bardzo dobrze. Tam pojawili się Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, którzy przeprowadzili kilka rozmów z gośćmi.

Dyskusje z zaproszonymi osobami toczyła także druga para, czyli Małgorzata Rozenek z Krzysztofem Skórzyńskim. Ci jednak zostali oddelegowani do polowego studia, które urządzono nad brzegiem Wisły.

Eurowizja nie zapomniała o Cleo. Prześmiewcze nawiązanie do "ubijania masła", Polacy się tego nie spodziewali

Małgorzata Rozenek znów krytykowana

Niestety, piękny anturaż i świeże powietrze nie pomogły Małgorzacie Rozenek. Ta według telewidzów po raz kolejny nie wypadła najlepiej, o czym zresztą chętnie dali znać w mediach społecznościowych programu. Co tym razem im nie pasowało?

Dlaczego na siłę robią z Rozenek dziennikarkę? Zero swobodnych wypowiedzi – zauważa jeden z internautów.

– Niestety, wszystkie wypowiedzi tej Pani są sztuczne i przerysowane! Brak naturalności – dodaje kolejny.

– Brak umiejętności prowadzenia programu na żywo przez panią Majdan jest nie do przyjęcia – ocenia surowo następna osoba.

Koledzy i koleżanki z programu bronią Małgorzaty Rozenek

Wszyscy pracujący przy “Dzień Dobry TVN” dobrze zdają sobie sprawę, że to właśnie na Małgorzatę Rozenek spada zdecydowanie największa krytyka. Inni prezenterzy i prezenterki nie raz wstawiali się za nią, podkreślając, że jest silną kobietą i ogromną profesjonalistką.

Krzysztof Skórzyński w rozmowie z “Party” otwarcie przyznał, że jest z Małgorzaty dumny, bo ta radzi sobie już naprawdę dobrze. Mało tego, dodał, że wiele nauczył się od niej z zakresu show-biznesu. Ona za to pomagał jej szlifować warsztat dziennikarski.

Źródło: Party/ Plejada