Tomasz Kammel w dzieciństwie Żródło: instagram.com/tomaszkammel

Tomasz Kammel na zdjęciu z dzieciństwa

10 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Już jako student Tomasz Kammel prowadził swoje pierwsze audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM. W późniejszych latach jego kariera nabrała nieprawdopodobnego rozpędu, a on zyskał ogromną sympatię w oczach widzów. Ostatnio podzielił się z fanami porcją prywatnych rewelacji, publikując na Instagramie archiwalną fotkę z dzieciństwa.

  • Jeden z popularniejszych dziennikarzy w Polsce
  • Tomasza Kammela zalewa fala krytyki w związku z pracą w TVP
  • Celebryta odpiera atak
  • Archiwalne zdjęcie Kammela w sieci

Współpracę z Telewizją Polską Tomasz Kammel rozpoczął w 1997 roku. Zaczął od przygotowania i współprowadzenia z Karoliną Korwin Piotrowską magazynu filmowego "Filmidło", a później został prowadzącym wielu programów rozrywkowych, ja np. "Randka w ciemno", "Wykrywacz kłamstw" czy "Miasto marzeń".

Kolejnych propozycji nie brakowało, co pozwoliło Kammelowi sukcesywnie wspinać się po szczeblach kariery, aż w końcu, przede wszystkim dzięki współprowadzeniu "Pytania na śniadanie", określono go jednym z popularniejszych polskich dziennikarzy.

Tomasz Kammel odpowiada na zaczepkę

Ostatnimi czasy o Kammelu jest dość głośno, a przyczyniło się do tego niespodziewane odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. Sama dziennikarka wyjawiła bowiem, że pożegnanie z kolegą po fachu, z którym wiele lat współprowadziła śniadaniówkę, nie wyglądało tak, jak sobie wyobrażała - Tomasz miał ponoć zignorować odejście 50-latki i zupełnie się nim nie przejąć.

Widzowie zaczęli spekulować, że dość bliska znajomość, jaka łączyła tych dwoje, po prostu przestała istnieć, a doszło do tego w niezbyt przyjemnej atmosferze. Czara goryczy przelała się jednak dopiero, gdy kilka dni po odejściu Rogalskiej Tomasz Kammel przedstawił widzom TVP swoją nową partnerkę telewizyjną, nie wspominając choć słowem o jej poprzedniczce.

Pałac Buckinhgam wydał oświadczenie ws. wywiadu Meghan i HarregoPałac Buckinhgam wydał oświadczenie ws. wywiadu Meghan i HarregoCzytaj dalej

Nie tak dawno dziennikarz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, pod którym radził się obserwatorów, jak spędzić słoneczny dzień.

Co ja mam dzisiaj robić? Cardio? Siła? Rozciąganie? Kanapa? - zastanawiał się.

Wtedy jeden z internautów nie wytrzymał i wbił Kammelowi niezłą szpilkę, odnosząc się do jego miejsca pracy.

Przemyśleć, czy warto dalej pracować dla TVP PiS - skwitował jeden z internautów. Wielu fanów wtórowało, pisząc: "Odejść z TVP", "Poszukać nowego pracodawcy", "Może jednak złożyć wypowiedzenie". Na reakcję ze strony dziennikarza nie trzeba było długo czekać.

Czyżby autor naszych pięknych czołówek? - odparł Tomasz.

Uwielbiany dziennikarz zmienił się nie do poznania

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz nie zamierza przejmować się negatywnymi komentarzami i namowami do zmiany pracy. Na swoim Instagramie właśnie podzielił się niewielką porcją osobistych rewelacji, co w jego przypadku nie zdarza się często, i opublikował zdjęcie z dzieciństwa.

Ja już wstaję. Humor dopisuje. A u Was? - napisał pod fotką, na której miał zaledwie 8 lat.

Chociaż archiwalne zdjęcia gwiazd stale budzą ogromne zainteresowanie fanów i za każdym razem zalewa je fala ciepłych słów i poruszających wspomnień, w przypadku Kammela pochlebne opinie znów przeplotły się z rozgoryczeniem. Również teraz internauci nie odmówili sobie uszczypliwych komentarzy pod adresem dziennikarza i stacji TVP.

Czułem się dobrze, ale potem sobie przypomniałem, że istnieje w Polsce taki propagandowy twór jak TVP - czytamy.

Szczególnie praca w TVP sprawia, że humor nikogo nie opuszcza - pisze jedna z obserwatorek.

Niektórzy zauważyli też, że na zdjęciu z przeszłości Kammel jest zupełnie do siebie niepodobny.

Niepodobny - zaznacza fanka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Onet

Następny artykuł