Swiatgwiazd.pl
Tomasz Kammel

TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel otrzymał wyniki badań. Zdradził prawdę o swoim zdrowiu

27 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jakiś czas temu Tomasz Kammel poddał się badaniom genetycznym. Dziś za pośrednictwem Instagrama pochwalił się wynikami. Niektóre informacje okazały się dla niego szokujące. Jedną z nich jest fakt, że nie powinien często uczęszczać na siłownię, gdyż może sobie tym zaszkodzić.

  • Tomasz Kammel poddał się badaniom genetycznym

  • Dziś otrzymał ich wyniki

  • Dziennikarz przekazał, że o włos nie popełniłby błędu z konsekwencjami dla zdrowia

Słynny prezenter TVP chętnie przekazuje informacje na temat swojego życia prywatnego i zawodowego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz nie było inaczej.

Tomasz Kammel przekazał informacje o swoim zdrowiu

Kariera Tomasza Kammela skupia się przede wszystkim na prowadzeniu programów telewizyjnych oraz różnych eventów, organizowanych przez jego macierzystą stację telewizyjną, czyli oczywiście Telewizję Polską.

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat bardzo mocno rozwinął swoje media społecznościowe. Nie byłoby to możliwe bez regularnych publikacji, których dokonuje. Niedawno poinformował, że poddał się badaniom genetycznym, co później okazało się reklamą ośrodka.

Natomiast dzisiaj otrzymał wyniki wspominanych badań. Okazuje się, że popularny dziennikarz nie powinien zbyt często przebywać na siłowni, gdyż jego geny wskazują na to, że szybciej osiągnie sukces, regularnie gotując, i trzymając się diety.

Duda wpadka

Andrzej Duda zaliczył niezłą wpadkę na spotkaniu w Mołdawii. Internauci komentują nagranie

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


- Oto co mi wyszło: koniec z drakońskimi treningami. Siłownia owszem, ale dla balansu i przyjemności. Moje geny lubią zdrowe jedzenie. Jeśli chcę zeszczupleć 93% zależy od diety, a zaledwie 7% od fizycznych ćwiczeń. Zaledwie 7%! Czyli szybciej zrzucę przy garach niż na sztandze. No i dobrze. Będziemy gotować - czytamy na Instagramie Tomasza Kammela.

Tomasz Kammel popełniłby zdrowotny błąd

Prezenter Telewizji Polskiej powiedział, że wyrażał chęć na wypróbowanie diety ketogenicznej, o której słyszał mnóstwo pozytywnych opinii. Okazuje się, że ta dieta wcale nie jest dla niego odpowiednia. Jak twierdzi, powinien omijać ją szerokim łukiem. Dodał także kilka słów na temat suplementów.

- Test określa precyzyjnie czego ew. brak, więc znowu nie ma marnowania pieniędzy na niepotrzebne „cukierki”. Itd itd… 100 stron ciekawej lektury. Nowe światło na to co i po co jesz. Polecam Wam bardzo! Ps. Moje geny nie znoszą brukselki jeszcze bardziej niż ja - co za ulga! - dodaje dziennikarz.

Życzymy wytrwałości i mnóstwo zdrowia!

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się były mąż Maryli Rodowicz?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >