Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Top Model": Uczestnicy poddani testom. Wyniki egzaminu zdecydują, kto wejdzie do domu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.09.2022 14:16

"Top Model": Uczestnicy poddani testom. Wyniki egzaminu zdecydują, kto wejdzie do domu

Top Model
tvn.pl

Przyszedł czas prawdziwego testu dla nowych uczestników programu "Top Model". W 3. odcinku show może się okazać, kto z kandydatów ma zadatki na gwiazdę wybiegu, a kto wybrał niewłaściwą branżę. Dla wielu będzie to decydujący moment. Nie wszyscy pojawią się w kolejnych epizodach.

11. edycja programu "Top Model" ruszyła z hukiem. W pierwszych dwóch odcinkach poznaliśmy 30 uczestników, którzy mają rozpocząć pierwszą, wielką przygodę z telewizją. Najmłodszy z nich ma niewiele ponad 20 lat. Najstarszy — 44 (!). Teraz podejdą do pierwszego, poważnego wyznania, które zadecyduje o ich przyszłości.

"Top Model": poznaliśmy już wszystkich uczestników

Castingi do "Top Model" wystartowały 4 kwietnia 2022 i zakończyły się w maju. Wraz z uruchomieniem jesiennej ramówki widzowie sukcesywnie poznawali kolejnych kandydatów, a niektórzy z nich już skradli serca nie tylko jurorów, ale i publiczności.

Do grupy dołączyli m.in. 22-letnia pielęgniarka Gina Kubik, która przekonała do siebie jurorów pomimo zbyt niskiego wzrostu, mama dwójki dzieci Wiktoria Jasuwienas, czarujący Krystian Embradora o filipińskich korzeniach, 44-letni Mirosław Ziarek, czy Adriana Hyzopska, która przyznała, że jest osobą transpłciową. Złoty bilet otrzymała z kolei Aleksandra Helis.

To właśnie oni zrobili na jurorach największe wrażenie. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński dokonali już wyboru, a w kolejnym odcinku dokonają wstępnej selekcji. Towarzyszyć im będzie zewnętrzny ekspert.

Zmagania uczestników "Top Model" oceni gość specjalny

Widzowie już oczekują na swoje ulubione segmenty w najnowszej edycji "Top Model". Jednak zanim zobaczymy metamorfozy, czy pierwsze sesje zdjęciowe, uczestnicy przejdą test. Jurorzy sprawdzą, jak ich "wybrańcy" poradzą sobie na wybiegu.

"Wspaniałej czwórce" towarzyszyć będzie gość specjalny — Peyman Amin, bukmacher i agent modelek, juror w niemieckiej wersji programu. Odcinek 3. wyląduje już dziś o 21:35 na antenie TVN oraz na platformie Player.

W zapowiedzi mogliśmy zobaczyć, jak uczestnicy stoją w zwartym szyku, niczym na apelu, niektórzy wyraźnie maskowali nerwy szerokimi uśmiechami. I nic dziwnego, bo chwilę później Joanna Krupa zdradziła, co ich czeka.

– Dzisiaj macie egzamin, który zadecyduje, kto wchodzi do domu "Top Model" – zapowiedziała z powagą. – Musicie pokazać wasz prawdziwy potencjał.

Wówczas głos zabrał Michał Piróg, który przybliżył zasady:

– Już za moment zostaniecie poddani różnym modowym testom, w trakcie których będziecie musieli udowodnić nam, że macie blask, talent, warunki i jeszcze to nieokreślone "coś", co powoduje, że nie da się o was zapomnieć – wyliczył.

– Szukam osób z dużym potencjałem, a potencjał to nie tylko uroda, świetne ciało, czy piękna twarz. Chodzi o całość – oznajmił zaproszony do studia agent.

Macie już swoich faworytów?

Top Model (6)
fot. tvn.pl
Top Model (8)
fot. tvn.pl
Top Model (7)
fot. tvn.pl
Top Model (4)
fot. tvn.pl
Top Model (5)
fot. tvn.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Rodowicz jest zdruzgotana, wygadała się ws. swojej sytuacji finansowej. Jest gorzej, niż myśleliśmy?

  2. Była ulubienicą Kurskiego. Wyjawiła, co dzieje się w TVP po jego odejściu. "Staram się o tym nie myśleć"

  3. Krzysztof Ibisz zdradził płeć i imię trzeciego dziecka. Do sieci trafiły zdjęcia z porodówki, napływają gratulacje

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.