TVN - Jakob Kosel został ojcem Żródło: Instagram.com/jakobkosel

Jakob Kosel właśnie został ojcem. Pokazał zdjęcie ze szpitala, oczy ma pełne łez

24 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Był uczestnikiem hitowego programu TVN, a dziś po raz pierwszy został ojcem. Jakob Kosel i jego partnerka Ciocia Liestyle powitali na świecie swoją córeczkę Michalinę. Świeżo upieczony tata nie krył wzruszenia – opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym ma oczy pełne łez.

Gwiazdor TVN Jakob Kosel i influencerka Agnieszka Wolszczyk, którą internauci znają jako Ciocię Liestyle, doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Mała Michalina przyszła na świat w niedzielę 24 stycznia 2021 roku.

Uczestnik programu TVN został ojcem

Jakob Kosel związał się z Ciocią Liestyle w listopadzie 2018 roku. Od tego czasu para tworzy szczęśliwy związek, a owocem ich miłości jest mała Michalina. Narodzinami dziewczynki świeżo upieczeni rodzice pochwalili się już w mediach społecznościowych.

Radość zapanowała na obu kontach instagramowych. Młoda mama zdecydowała się na publikację dłoni – swojej i nowo narodzonej córeczki. Szczęśliwy tata pochwalił się natomiast emocjami, które przeżywał osobiście. Na zdjęciu i filmiku, które trafiły do sieci, w oczach mężczyzny widać morze łez.

- 24.01.2021 to najlepszy dzień w moim życiu! Witaj na świecie królewno – napisał Kosel.

Siostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamySiostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamyCzytaj dalej

Radość młodych rodziców w jednej chwili udzieliła się także ich fanom – pod zdjęciami i nagraniem internauci zostawili dziesiątki tysięcy komentarzy. Model i blogerka otrzymali wiele życzeń i jeszcze więcej gratulacji. Wielu sympatyków zachwycało się także wyborem pięknego imienia dla córki.

- Gratulacje! Zdrówka dla malutkiej księżniczki i mamy – czytamy jeden z komentarzy.

Jakob Kosel i jego przygoda z „Top model”

Jakob Kosel urodził się 18 kwietnia 1992 roku. 28-latek ma 190 cm wzrostu i waży 80 kg. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, jest ratownikiem wodnym, instruktorem pływania oraz trenerem personalnym. Jedną z jego wielu pasji jest modeling, którym mężczyzna zajmuje się na co dzień.

Kariera 28-latka rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy ten zgłosił się do piątej edycji programu „Top model”. Choć mężczyzna nie wygrał show, przegrywając z Radkiem Pestką, zyskał ogromną popularność widzów. Po zakończeniu programu udało mu się także utrzymać w branży modowej – dziś bierze udział między innymi w pokazach i sesjach fotograficznych.

Jakob Kosel zagrał także w serialu „Na Wspólnej”, dzięki czemu spełnił jedno ze swoich największych marzeń. Wraz z Karoliną Gilon został również ambasadorem kampanii „Have Sex and Save Lives”, której celem – jak podaje Plejada – jest zmniejszenie liczby nowych zakażeń HIV oraz ciąż wśród młodych kobiet.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, Instagram, Plejada

Następny artykuł