TVP DDD Żródło: Fot. Bądźmy Razem. TVP / Facebook

Ogłoszono skład jury programu "Dance Dance Dance". Pojawi się w nim gwiazda TVN

16 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Wielkie zmiany w roztańczonym show TVP. Wiemy już, kto zasiądzie w jury “Dance Dance Dance”. Właśnie ogłoszono, że w 3 edycji programu występy uczestników oceniać będzie między innymi jurorka znana z poprzednich lat, Ida Nowakowska. Dołączą do niej dwie postacie, które nie słyną ze współpracy z Telewizją Polską. W nowej odsłonie “Dance Dance Dance” ujrzymy gwiazdora TVN oraz słynną zawodniczkę UFC.

  • “Dance Dance Dance” wraca na antenę TVP
  • Decyzją stacji zmienia się zarówno skład dotychczasowego jury, jak i duet prowadzących
  • Wiemy już, kto będzie oceniał występy uczestników trzeciej edycji “DDD”

TVP ogłosiło skład jury nowej, trzeciej edycji formatu “Dance Dance Dance”. Program cieszy się dużym zainteresowaniem telewidzów; powraca na antenę stacji na początku marca 2021 roku. W ostatnim czasie doniesienia dotyczące planowanej premiery były przyczyną niemałego medialnego poruszenia. Decyzje podejmowane przez władze TVP zaskakiwały nawet te postacie polskiego show-biznesu, które dotychczas były zaangażowane w produkcję.

Zamieszanie wokół popularnego programu TVP “Dance Dance Dance”

“Dance Dance Dance” wróci na antenę TVP już 5 marca. Trzecia edycja zapewniła fanom programu rozrywkę jeszcze zanim rozpoczęła się emisja pierwszego odcinka. Od jakiegoś czasu internauci mogli śledzić coraz to nowsze doniesienia dotyczące zmian w obsadzie show, jakie zapowiadano. Teraz wiadomo już, że telewidzowie będą musieli przywyknąć zarówno do nowego składu prowadzących “DDD”, jak i jury.

Na początku lutego TVP ogłosiło pierwsze istotne rewelacje - dotyczyły prowadzących “Dance Dance Dance”. Duet Tomasza Kammela i Tamary Gonzalez Perei, zgodnie z wolą stacji, miał zostać zastąpiony nowym. Internauci dowiedzieli się wówczas, że w 2021 roku tej roli spróbują swoich sił Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Na tym TVP nie zakończyło przegrupowania w obsadzie 3 edycji show. Duże emocje, podobnie jak i domysły, wzbudzała również kwestia obsadzenia jury. W poprzednim roku zmagania uczestników programu oceniali Anna Mucha, Robert Kupisz oraz Ida Nowakowska. Jak się okazuje, tylko Ida Nowakowska pozostanie na swoim miejscu w nowej odsłonie roztańczonego formatu.

Z ostatniej chwili: Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Celebryci masowo komentują jej decyzjęZ ostatniej chwili: Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Celebryci masowo komentują jej decyzjęCzytaj dalej

Swoje zdziwienie decyzją TVP o usunięciu z obsady wyraziła na Instagramie Anna Mucha. Jak przyznała, taki wybór jest dla niej całkowicie niezrozumiały. We wpisie aktorka podziękowała również wszystkim współpracownikom, oficjalnie żegnając się z “lekcją jurorowania”, jaką dane jej było odbyć.

TVP ucina falę domysłów. Znamy skład jury 3 edycji “Dance Dance Dance”

Do niedawna wielką niewiadomą wciąż pozostawała kwestia obsadzenia składu jury. Internauci chętnie spekulowali na ten temat, o zajęcie zaszczytnego miejsca podejrzewając między innymi Joannę Jędrzejczyk, która jakiś czas temu ogłosiła na Instagramie, że nawiązała współpracę z TVP. Po fali krytycznych komentarzy, jaka zalała wówczas jej profil, zawodniczka UFC postanowiła usunąć wpis. Po sieci krążyły również plotki dotyczące ewentualnego zajęcia jurorskiego fotela przez Katarzynę Cichopek lub jej małżonka, Marcina Hakiela.

Wreszcie tajemnica została rozwikłana. We wtorkowym wydaniu “Pytania na śniadanie” pojawiło się trio nowych jurorów 3 edycji programu “Dance Dance Dance”. Zostali nimi Ida Nowakowska, Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk.

- W 1. edycji byłem głównym choreografem. Uwielbiam ten program. Jak otrzymałem taką propozycję, to długo się nie zastanawiałem. Będę merytoryczny, bo znam każdą z tych choreografii, więc na pewno nic mi tam nie ucieknie. Wiem, że to spore wyzwanie. To zdecydowanie najtrudniejszy program taneczny - zapowiadał na antenie TVP gwiazdor TVN znany z udziału w produkcji show “Mam talent!”.

Joanna Jędrzejczyk miała wystartować w 3 edycji “Dance Dance Dance” jako uczestniczka. Jak tłumaczyła na antenie TVP, przeszkodziły jej w tym prywatne plany. Ofertę “lekcji jurorowania” otrzymała dopiero niedawno i ostatecznie postanowiła przyjąć stanowisko.

- Dopiero niedawno dostałam tę ofertę, chyba ze dwa tygodnie temu. Szybko ją przemyślałam, zmieniłam pewne plany, które mogłam i będę w jury (...). To jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i czymś ciekawym, bo ja lubię się sprawdzać w różnych dziedzinach życia, wychodzić ze strefy komfortu - mówiła zawodniczka.

TVP

Źródło: Instagram.com/badzmyrazem.tvp

Anna Mucha

Źródło: Instagram.com/taannamucha

Ida Nowakowska

Źródło: instagram.com/idavictoria

AE

Źródło: instagram.com/agustinegurrola

JJ

Źródło: instagram.com/joannajedrzejczyk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Gala, Onet, Instagam

Następny artykuł