TVP PnŚ Żródło: screen youtube.com/TYGRYS SYBERYJSKI

Kolejna ogromna zmiana w „Pytaniu na śniadanie". Stacja zmienia godziny emisji programu

19 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ostatni czas jest niezwykle intensywny pod względem zmian w TVP. Nowości dotyczą między innymi programu “Pytanie na śniadanie”. Najpierw format stracił jedną z prowadzących, Marzenę Rogalską - teraz zmienia się godzina jego emisji.

  • TVP ogłosiło nowe godziny emisji programu “Pytanie na śniadanie”
  • Od marca popularną “śniadaniówkę” będzie można obejrzeć o wcześniejszej godzinie
  • Dużą rewelacją ostatnich dni było również odejście z TVP Marzeny Rogalskiej
  • Duże zmiany w szeregach TVP dotyczą również programu “Dance Dance Dance”

Kolejne zmiany w TVP. Tym razem chodzi o program “Pytanie na śniadanie”; magazyn śniadaniowy utrzymuje się na antenie TVP2 od 2002 roku. Podejmowane przez prezenterów tematy dotyczące życia codziennego gromadzą przed odbiornikami setki telewidzów. Wiadomo już, że telewidzowie będą musieli przywyknąć do nowej godziny emisji “śniadaniówki”. By obejrzeć program w całości, powinni włączyć telewizory trochę wcześniej.

TVP zmienia godzinę emisji programu “Pytanie na śniadanie”

Od 2002 roku wielu telewidzów TVP zdążyło przyzwyczaić się do stałych pór emisji programu “Pytanie na śniadanie”. Przez długie lata format startował o godzinie 07:55, kończąc się, w zależności od dnia tygodnia, ok. godziny 11:00.

Widzowie TVP będą musieli przyzwyczaić się do nowej pory emisji “Pytania na śniadanie”. Ogłoszono, że od poniedziałku 1 marca format będzie zaczynał się już od 07:30. Warto zaznaczyć, że godzina emisji nie ulega zmianie w weekendy - w te dni program będzie można oglądać na antenie TVP w standardowych ramach czasowych (tj. od 07:55 do 11:00).

W sieci nie pojawiły się jak dotąd informacje wyjaśniające powód podjęcia takiej decyzji przez TVP. Wielu entuzjastów “Pytania na śniadanie” z pewnością ucieszy się jednak z dłuższego czasu antenowego formatu.

Joanna Liszowska została okradziona. Złodzieje zabrali jej samochódJoanna Liszowska została okradziona. Złodzieje zabrali jej samochódCzytaj dalej

Rewelacje w TVP. Zmieniają się pracownicze szeregi stacji

To nie jedyna znacząca zmiana, do jakiej muszą przywyknąć widzowie “Pytania na śniadanie”. Na przestrzeni lat format doczekał się długiej listy byłych prowadzących, wśród których znajdziemy takie osobistości polskiego show-biznesu jak: Agata Młynarska, Jacek Rozenek czy Dorota Wellman. Ostatnio dołączyła do nich Marzena Rogalska.

Dziennikarka ogłosiła odejście z TVP za pomocą wpisu na Instagramie. Zapewniała obserwujących, że wciąż będą mogli słyszeć ją między innymi w Radiu Złote Przeboje. Co warto wspomnieć, decyzja prezenterki spotkała się z dużym poparciem ze strony jej kolegów i koleżanek po fachu, którzy tłumnie komentowali wiadomość Marzeny Rogalskiej w social mediach. W tej grupie nie zabrakło między innymi Joanny Koroniewskiej, Katarzyny Zielińskiej, Michała Szpaka czy Piotra Gąsowskiego.

- Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - obwieściła była już prowadząca telewizji śniadaniowej na TVP.

Dodatkowo duże emocje wzbudziło również ogłoszenie składu jury w nowej edycji programu “Dance Dance Dance”, który pojawi się na antenie TVP wiosną. Dotychczas jurorskie fotele zajmowali Ida Nowakowska, Anna Mucha i Robert Kupisza.

Zgodnie z decyzją TVP w 3. edycji roztańczonego show występy uczestników oceniać będą Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurolla. Podczas gdy pojawienie się w jury Idy Nowakowskiej nie stanowiło większego zaskoczenia, dołączenie do zespołu dwóch pozostałych jurorów rozpętało prawdziwą internetową burzę.

MR

Źródło: instagram.com/marzena_rogalska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, o2.pl, Onet, Instagram

Następny artykuł