Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie nie zgadzają się z decyzjami jury
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:56

"Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie nie zgadzają się z decyzjami jury

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Za nami kolejna odsłona programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazdorskie jury (przy współudziale uczestników) zdecydowało, że triumfatorką ostatniego odcinka stała się Ania Rusowicz, wcielająca się w Irenę Santor. Internauci coraz bardziej krytykują hit stacji za oceny uczestników. Polsat prowadzi już szesnastą edycję rozrywkowego show, w którym polskie, w tej edycji zaś wyjątkowo również zagraniczne, gwiazdy wcielają się w najsławniejszych muzyków z całego świata. Podczas występów starają się jak najdokładniej odwzorować oryginał. Ich poczynaniom przyglądają się jurorzy w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska oraz Krzysztof Cugowski.

Trzeci odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" zapewnił widzom dużą dawkę muzycznych emocji. Na scenie "wystąpiły" takie ikony muzyki jak Freddie Mercury czy Irena Santor. To właśnie wcielająca się w wybitną polską artystkę Ania Rusowicz zwyciężyła odcinek, zdobywając nagrodę na szczytny cel. Wybór jurorów nie spodobał się jednak części fanów.

Internauci krytykują wybór zwycięzcy odcinka w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Występ Ani Rusowicz zachwycił jurorów wiernym odtworzeniem polskiej artystki i utworu "Tych lat nie odda nikt". Ku zaskoczeniu widzów po wykonaniu utworu na scenie programu pojawiła się prawdziwa Irena Santor, by pogratulować uczestniczce. Niesamowita niespodzianka wywołała ogromne emocje i łzy radość.

Ale patrzcie państwo, ja pamiętam Anię, jak była malutka, a teraz ona śpiewa moje piosenki! Czy ja nie jestem szczęśliwym człowiekiem? – wyznała z dumą Irena Santor.

Dla jurorów oczywiste było, że to właśnie Ania Rusowicz zwycięża odcinek. Piosenkarka otrzymała masę punktów od oceniających, te przyznali je również inni uczestnicy programu. Część internautów skrytykowała jednak w sieci tę decyzję.

Wielu sugerowało, że nagroda była podyktowana obecnością gwiazdorskiego pierwowzoru w studiu nagrań. Fani programu typowali innych uczestników m.in.: zagranicznego wykonawcę Danzela, który od Michała Wiśniewskiego otrzymał maksymalną ilość punktów.

Pod lupę wielbicieli "Twoja twarz brzmi znajomo" trafiła również Karolina Pisarek. Modelka od samego początku programu ma kłopoty z uzyskaniem większej ilości punktów. Według internautów takie decyzje są podyktowane zawodem, który wykonuje kobieta i stereotypami z nim związanymi.

Gdyby nie obecność pan Ireny Santor. Przypuszczam, że wynik byłby inny... – sugerowała jedna z internautek. – Danzel był najlepszy i Wiśniewski ocenił sprawiedliwie – skomentowano.

Według mnie jurorzy przypięli Karolinie łatkę "niemądrej" modeleczki i zrobili sobie zabawkę [...] Występ udający Sylwie Grzeszczak był, o wiele gorszy, niczym nie przypominał oryginału... porażka oceny – zauważono w komentarzach.

Czym zaskoczy nas kolejna odsłona programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Pod koniec każdego odcinka uczestnicy losują artystów, w których wcielą się podczas emisji następnego wydania show. Przez tydzień, pod okiem trenerów, dopracowują swoją barwę głosu oraz ruch sceniczny. Wszystko, by na scenie zachwycić jurorów oraz widzów przed telewizorami.

Niesamowite zaskoczenie podczas losowania przeżył zagraniczny uczestnik programu, Denzel. Pochodzący z Belgi piosenkarz w przyszłym tygodniu po raz pierwszy zmierzy się z polskim utworem. Będzie miał przed sobą nie lada wyzwanie, ponieważ wcieli się w lidera kultowego zespołu Dżem, Ryśka Riedla. Na scenie ujrzymy również nastoletnią gwiazdę Viki Gabor w charakteryzacji króla popu Michaela Jacksona.

Produkcja programu zapewnia, że to dopiero początek niesamowitych emocji. Kolejne zmagania uczestników można obejrzeć już w najbliższy piątek o godzinie 20:05 w Polsacie.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zobaczył zdjęcie Prokopa i nie wytrzymał, wspomniał o Ukrainie. Wybuchła afera

  2. Kolejna afera z udziałem Rodowicz, fani nie zostawili na niej suchej nitki. "Wstyd"

  3. Fani legendarnej gwiazdy zdruzgotani. Nie wytrzymała, nagle podjęła ostateczną decyzję

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].