Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Dagmara Kaźmierska zdradza, kto zdobędzie jej serce. Serio? Tak niewiele trzeba?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 02.02.2024 18:59

TYLKO U NAS: Dagmara Kaźmierska zdradza, kto zdobędzie jej serce. Serio? Tak niewiele trzeba?

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska, fot. Świat Gwiazd Exclucive/Instagram

Dagmara Kaźmierska odnosi sukcesy w życiu zawodowym. A co z prywatnym? Tylko nam zdradziła, co musi mieć mężczyzna, by zdobyć jej serce. Nie uwierzycie. 

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich, przyjmując propozycję stacji telewizyjnej Polsat, by wystąpić w wiosennej edycji “Tańca z gwiazdami”. 

W show nastąpi wiele zmian. Mianowicie, skład jury nie zasiądą już Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. Pojawią się za to Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, który przez lata był tancerzem show oraz Tomasz Wygoda. Niezmiennie w fotelu jurorskim zasiądzie Iwona Pavlović.

Program ponownie poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, ale bez Izabeli Janachowskiej, która zdecydowała się na odejście z programu.

Oprócz Dagmary Kaźmierskiej wiosną na parkiecie zatańczą: Filip Chajzer, Maciej Musiał, Anita Sokołowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel, Kamil Belaja, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Julia Kuczyńska “Maffashion”, Krzysztof Szczepaniak oraz Beata Olga Kowalska. 

Dagmara Kaźmierska najpierw zgodziła się na występ w "TzG", a teraz takie wyznanie. Aż przykro słuchać Dagmara Kaźmierska przekazała radosne wieści. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami

Dagmara Kaźmierska na ramówce Polsatu

W czwartek 1 lutego odbyła się konferencja odnośnie ramówki stacji telewizyjnej Polsat. Na wydarzeniu pojawił się szereg gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Dagmary Kaźmierskiej. Kreacja, którą wybrała od razu przyciągnęła obiektywy fotoreporterów. 

Gwiazda “Królowych życia” postawiła na beżowym komplet, którego zakończenia zdobiły elementy przypominające pióra. Całość błyszczała. Do tego nowa uczestniczka “Tańca z gwiazdami” dobrała przykuwającą wzrok biżuterię. 

Kilka lat temu Kaźmierska miała wypadek samochodowy, w którym doznała urazu nóg. Reporter Polsatu zapytał o tę sprawę. 

No ja bym bardzo chciała, ale niestety z tymi nogami jest, jak jest. Gdyby były zdrowe nogi to nie byłoby konkurencji dla Kaźmierskiej - powiedziała w rozmowie z reporterem Polsatu. 

Dagmara nie traci jednak dobrego humoru. Na ramówce Polsatu również nasz reporter miał szansę porozmawiać z gwiazdą.

Tylko u nas Dagmara Kaźmierska zdradza, kto skradnie jej serce

“Taniec z gwiazdami” to niejedyny program, w którym można zobaczyć Dagmarę Kaźmierską tej jesieni. Gwiazda jeszcze w zeszłym roku dostała własne show “Dagmara szuka męża”. Nasz reporter zapytał gwiazdę, który program wzbudza w niej większe emocje.

Ja kocham swój program, ja mam swój program i to jest przepiękne, a w “Tańcu” będę jednym z wielu trybików, więc ja większe serce mam do mojego programu. Nie może być inaczej - wyznała.

Na pytanie, czy typ uczestników się powtarza, Królowa życia odpowiedziała, że każdy jest inny. Dagmara Kaźmierska przyznała, że na ten moment nikt nie zdobył jej serca, ale zdradziła, co ceni u potencjalnych kandydatów. Na pytanie reportera, czy jest jakiś klucz do jej serca, padła taka odpowiedź.

Muszą dać dobrze zjeść - ujawniła.

Okazuje się, że gwiazda nie zbyt wygórowanych oczekiwań. A co wy o tym myślicie? Cała rozmowa poniżej.

Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF