Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska przekazała radosne wieści. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.01.2024 13:40

Dagmara Kaźmierska przekazała radosne wieści. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami

Nowy program Dagmary Kaźmierskiej trafi na główną antenę Polsatu
Dagmara Kaźmierska przekazuje ekscytujące nowiny, fot. KAPiF

Widzowie programu “Królowe życia” pokochali Dagmarę Kaźmierską. Jakiś czas temu okazało się, że gwiazda otrzyma swoje własne show. Teraz podzieliła się kolejną świetną nowiną!

Dagmara Kaźmierska w programie "Królowe życia"

Dagmara Kaźmierska bardzo szybko zaczęła być rozpoznawalna w świecie show-biznesu. Stało się to dzięki programowi “Królowe życia”, w którym pokazywała swoje codzienne życie. Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, cięty język i rozrywkowość. Fani uwielbiali oglądać jej perypetie z udziałem przyjaciół - Jacka i Edzi. W programie nie brakowało także poważnych tematów. Dagmara opowiadała przed kamerami o ciężkich dla siebie chwilach, takich jak chociażby jej roczny pobyt w więzieniu.

W czasie odbywania kary na długi czas rozstała się z jedynym synem Conanem, co było dla niej iście traumatycznym przeżyciem. Od tamtej pory gwiazda żyje w zgodzie z prawem i unika wszelkich afer. Prowadzi własny luksusowy butik, ale ma również kilka biznesów w Egipcie. 

Dagmara Kaźmierska nie pojawiła się na pogrzebie Gabriela Seweryna. Wiemy już dlaczego. Co za słowa...! Dagmara Kaźmierska o planach swojego syna. Ukochana Conana nie będzie zadowolona, gdy się dowie

Świetne wieści dla fanów Dagmary Kaźmierskiej

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że Dagmara Kaźmierska pojawi się w nowym programie “Dagmara szuka męża”. Gwiazda miała szukać w nim swojej drugiej połówki. Wspierać ją w tym mieli syn Conan i przyjaciel Jacek.

Jedyne w swoim rodzaju trio sprawia, że wyprawa przeradza się w szaloną eskapadę, pełną komicznych perypetii, do których bohaterowie podchodzą z humorem i ogromnym dystansem do siebie – pisano w opisie programu.

Program ruszył na kanale Super Polsat i pobił rekordy popularności.

Średnia widownia premierowych odcinków cyklu do 25 grudnia wyniosła 173 tyś. osób, co przełożyło się n a 1,78 proc. udziały w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 2.02 proc. w grupie 16-49 i 1,93 proc. w grupie 16-59 – donoszą Wirtualne Media.

Dagmara Kaźmierska, instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, instagram @queen_of_life_77

 

 

Nowy program Dagmary Kaźmierskiej - kiedy i gdzie oglądać?

Teraz ku uciesze fanów okazało się, że program Dagmary trafi na antenę główną Polsatu, dzięki swoim wynikom oglądalności. 

Pierwszy odcinek na Polsacie będzie 13 stycznia 2024 roku. Emisje będą odbywały się o godzinie 15.45 w soboty. Fani są przeszczęśliwi i gratulują Dagmarze świetnych wieści. 

Pozwoliliśmy bohaterom pójść na żywioł i zaskoczyła nas skala tego, co się działo na planie, niewyczerpana inwencja i energia całej trójki. Ekipa telewizyjna musiała być wyjątkowo sprawna, by n dążyć za akcją. Choć trudno w to uwierzyć, to wszystko wydarzyło się naprawdę. Zarówno sytuacje, jak i wszyscy bohaterowie są autentyczni – mówił Wojciech Waśkiewicz.

Dagmara Kaźmierska, instagram @superpolsat
Dagmara Kaźmierska, instagram @superpolsat
Dagmara Kaźmierska, instagram @superpolsat
Dagmara Kaźmierska, instagram @superpolsat
Jacek i Conan, instagram @superpolsat
Jacek i Conan, instagram @superpolsat