Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Joanna Krupa odpowiada na krytykę swojego programu. W kilku słowach "zgasiła" Bojarską-Ferenc
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.01.2024 22:21

TYLKO U NAS: Joanna Krupa odpowiada na krytykę swojego programu. W kilku słowach "zgasiła" Bojarską-Ferenc

Joanna Krupa o Bojarskiej-Ferenc
Joanna Krupa, fot. Świat Gwiazd Exclusive/KAPIF

Ulubienica widzów rozpoczyna nowy projekt. Fani są zachwyceni, czego nie można powiedzieć o wszystkich. Joanna Krupa wie jednak, jak odpowiadać na krytykę. Sprawdźcie, co powiedziała gwiazda!

Joanna Krupa w "Top model"

Program “Top model” jest jednym z najchętniej oglądanych formatów nie tylko w stacji TVN. Jest zasługa wielu osób i wspólnej pracy. Jednak nie można zaprzeczyć, że spora część widzów ogląda program o modelkach, by móc zobaczyć na ekranie Joanne Krupę.

Piękna modelka jest prowadzącą show, niezmiennie od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2010 roku. Za nami finał 12. odsłony programu. Przez te trzynaście lat, w formacie zaszło wiele zmian, jednak Joanna Krupa oraz Michał Piróg w roli prowadzących pozostali nietknięci.

Gwiazda jest uwielbiana przez fanów za humor, charakterystyczny akcent oraz dobre serce- modelka często bierze udział w akcjach charytatywnych i działa w obronie praw zwierząt.

Kury i kogut, śpiewająca ryba... Dziwne prezenty pod choinkami gwiazd Joanna Krupa z trzecim programem w 2024 roku! Tym razem podbija Amerykę

Joanna Krupa: rodzina

Krupa jako mała dziewczynka wyjechała z rodzicami do Chicago. Jako dorosła kobieta przeprowadziła się do Los Angeles. Dziś dzieli życie pomiędzy Stany Zjednoczone i Warszawę.

Gwiazda TVN-u w przeszłości była żoną biznesmena Romaina Zago, z którym pozostaje w przyjacielskich relacjach. W 2018 roku ponownie wyszła za mąż, za przedsiębiorcę Douglasa Nunesa.  Rok później para doczekała się córeczki, którą nazwali Asha-Leigh.

W ubiegłym roku modelka poinformowała media, iż są z mężem w separacji, a ich priorytetem jest szczęście córki.

Joanna Krupa, ku uciesze fanów wzięła udział w kolejnym projekcie.

Joanna Krupa opowiada o nowym programie i odpowiada na krytykę

Ulubienica widzów nowy rok rozpoczęła z rozmachem, ponieważ 3 stycznia 2024 roku premierę na antenie stacji TVN miał program “Razem od Nowa”. Modelka wraz ze sławną trenerką Ewą Chodakowską prowadzą format, do którego zgłaszają się pary, posiadające już kilkuletni staż w związku, ale dopadła je rutyna. Krupa i Chodakowska pomogą uczestnikom ponownie odnaleźć szczęście i odbudować relację.

Nie wszyscy są jednak przychylni wobec nowego formatu i prowadzących. Nasza reporterka zapytała Joanne Krupę, co sądzi o komentarzu, jaki padł pod jej adresem.

Mariola Bojarska-Ferenc powiedziała, cytuję: Program jest śmiechu warty, jedna słynie z robienia pośladków, a druga, że się rozwiodła kilka razy. Oczywiście to cytat. - skierowała się do modelki.

Prowadząca programu “Razem od Nowa” nie potrzebowała wiele czasu, by w dosadnych słowach odpowiedzieć na krytykę.

Po pierwsze tej pani nie znam. Tutaj się dopytywałam, kto to jest i nawet z ciekawości oglądnęłam ten komentarz jej. I to jest śmieszne po pierwsze. Po drugie mówiła, że nie oglądała programu. To zanim ma się wypowiedzieć, niech lepiej zobaczy nas w programie - wyznała nam gwiazda.

Całość rozmowy z Joanną Krupą poniżej.

Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa i Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Joanna Krupa i Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Tagi: Joanna Krupa