Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Justyna Steczkowska wspomina konflikt z Dodą. Tego nie wiedział nikt
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.08.2023 15:16

Tylko u nas: Justyna Steczkowska wspomina konflikt z Dodą. Tego nie wiedział nikt

Doda, Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska o relacji z Dodą, fot. KAPiF/Świat Gwiazd

Justyna Steczkowska w rozmowie ze Światem Gwiazd otworzyła się na temat dawnego konfliktu z Dodą. Dziś relacja dwóch najpopularniejszych polskich piosenkarek wygląda zupełnie inaczej. Mają szansę wspólnie wystąpić w muzycznym programie?

Justyna Steczkowska o konflikcie z Dodą

Przed laty media rozpisywały się o drobnych aferach i kąśliwościach z udziałem gwiazd, jednak waśnie przeszły już w zapomnienie. Piosenkarki wystąpiły nawet na jednej scenie podczas recitalu Dody. Od tego czasu wydawałoby się, że ich relacja uległa znacznej poprawie.

Doda, Justyna Steczkowska (5).jpg
Justyna Steczkowska o relacji z Dodą, fot. KAPiF
Doda, Justyna Steczkowska (7).jpg
Justyna Steczkowska o relacji z Dodą, fot. KAPiF
Doda, Justyna Steczkowska (6).jpg
Justyna Steczkowska o relacji z Dodą, fot. KAPiF

Justyna Steczkowska przyznała nam, że sama już nie pamięta powodów dawnej zawiści. Obecnie ich stosunki wyglądają zupełnie inaczej.

To było już tak dawno, że nawet tego nie pamiętam.

 

Robert Rozmus u boku Anny Popek w "Pytaniu na śniadanie". Przebije resztę prowadzących? Zaczął prosto z mostu

Justyna Steczkowska i Doda: Jaki mają dziś kontakt?

Swego czasu prawdziwym viralem stało się krótkie nagranie, na którym Justyna Steczkowska dzieliła się z Dodą poradami względem chodzenia w dopasowanej sukience. Okazuje się, że artystki znajdują okazję do wymiany kilku zdań.

Obie jesteśmy zapracowane, więc spotykamy się w pracy czasem, gdzieś w biegu i to wszystko, ale myślę, że jest bardzo przyjemnie.

Doda, Justyna Steczkowska (4).jpg
Justyna Steczkowska o relacji z Dodą, fot. KAPiF

Justyna Steczkowska o udziale Dody w "The Voice of Poland"

Doda coraz chętniej udziela się w telewizji nie tylko jako artystka muzycznych wydarzeń. Ma za sobą już rolę prowadzącej, a jesienią w Polsacie pojawi się kolejny program z jej udziałem. Aż dziwne, że żaden z talent show do tej pory nie zaproponował angażu piosenkarce. 

Ona sama wykazała zainteresowanie "The Voice of Poland", gdzie występuje także Justyna Steczkowska. W rozmowie ze Światem Gwiazd jurorka podzieliła się entuzjazmem na temat takiego pomysłu.

Doda ma swoje własne sukcesy, zna show-biznes od podszewki. Myślę, że jak najbardziej, jeśli tylko produkcja postanowi ją zatrudnić to jest to dobry pomysł, dlaczego nie?

Ruszyły już nagrania do 14. edycji "The Voice of Poland", ale kto wie, być może produkcja weźmie sobie do serca taką sugestię. Przyjacielska rywalizacja artystek o najbardziej utalentowanych uczestników z pewnością przyciągnęłaby widzów.

Zobacz całą rozmowę z Justyną Steczkowską: