Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Maja Hyży o ślubnych planach. O swoim poprzednim mówi: "był szybki i formalny"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.07.2023 07:01

Tylko u nas: Maja Hyży o ślubnych planach. O swoim poprzednim mówi: "był szybki i formalny"

Maja Hyży opowiedziała o ślubnych planach, fot. swiatgwiazd.pl
Maja Hyży opowiedziała o ślubnych planach, fot. swiatgwiazd.pl

Maja Hyży jeszcze niedawno chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, a już dziś snuje plany dotyczące swojego ślubu. Jak przyznała w rozmowie ze Światem Gwiazd, pomysłów jest więcej niż jeden, toteż wiele wskazuje na to, że na pojedynczej ceremonii się nie zakończy.

Maja Hyży ponownie weźmie ślub

Maja Hyży dała się poznać dzięki programowi “X-Factor”, w którym wystąpiła u boku ówczesnego męża, Grzegorza Hyżego. Związek wkrótce się rozpadł i każdy z byłych małżonków poszedł w swoją stronę.

W 2019 r. piosenkarka znalazła szczęście u boku nowego partnera, Konrada Kozaka. Dziś para cieszy się dwoma córeczkami, a całkiem niedawno postanowiła się zaręczyć. I choć ukochany gwiazdy chciałby stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku, jego wybranka podkreśla, że chce nacieszyć się okresem narzeczeństwa.

Hanna Lis przekazała druzgocące wieści. Ma połamane ręce i pęknięte żebro. W jakim jest stanie?

Dwa śluby Mai Hyży?

Mai Hyży marzy się ślub jak z bajki. Para jest rozdwojona pomiędzy dwoma ideami ceremonii - tą bardziej tradycyjną oraz nowoczesną, w stylu amerykańskim. Jak przyznała piosenkarka w rozmowie ze Światem Gwiazd, zakochani wciąż nie podjęli decyzji.

Konkretnego planu, sztywnego planu, jeszcze nie mamy. Rozmyślamy, bo chcielibyśmy wyjechać za granicę. Marzy nam się ślub na plaży, na piasku, bez butów, na boso, oczywiście z mniejszą garstką rodziny, taką najbliższą. Natomiast z drugiej strony, nie chciałabym sobie odbierać tej przyjemności, tej zabawy naszej polskiej weselnej, bo to też ma swój klimat, a wiadomo – jest babcia, jest ciocia, jest kuzynka i kuzyn itd. Cała rodzina chciałaby się pojawić na tym weselu i na ślubie - zdradziła gwiazda.

Maja Hyży o poprzednim ślubie

Przy okazji tematów ślubnych reporterka Świata Gwiazd zapytała Maję Hyży o poprzednią ceremonię, podczas której poślubiła Grzegorza Hyżego. Piosenkarka nie ukrywała, że uroczystość nie była dla niej satysfakcjonująca.

Mój ślub był bardzo szybki, dość formalny i tyle. Dlatego mam taki niedosyt i w dalszym ciągu jednym z moich marzeń jest założenie białej sukni ślubnej, której wtedy nie miałam, więc wszystko przede mną i dlatego jestem taka podekscytowana - zdradziła wokalistka.

Jak dodała, nie wyobraża sobie swojego drugiego ślubu bez białej sukni ślubnej, choć wyjawiła, że będzie miała problem z jej wyborem. Pojawia się tak wiele możliwości, że zdecydowanie się na tę jedną na pewno nie będzie zadaniem łatwym.

Rozmowę z Mają Hyży zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Maja Hyży z narzeczonym 1.png
Maja Hyży z narzeczonym, fot. KAPiF
Maja Hyży z narzeczonym 2.png
Maja Hyży z narzeczonym, fot. KAPiF
Maja Hyży i Grzegorz Hyży.png
Maja Hyży i Grzegorz Hyży, fot. KAPiF