Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jann już tak nie wygląda. Przeszedł spektakularną metamorfozę, w takiej wersji widzimy go po raz pierwszy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.07.2023 10:20

Jann już tak nie wygląda. Przeszedł spektakularną metamorfozę, w takiej wersji widzimy go po raz pierwszy

Jann przeszedł metamorfozę, fot. KAPiF
Jann przeszedł metamorfozę, fot. KAPiF

Jann podbił serca polskiej widowni swoim występem na eliminacjach do tegorocznej Eurowizji. Zachwycił nie tylko talentem wokalnym, ale również nietuzinkowym image'em. Dziś piosenkarz nie wygląda już tak, jak kilka miesięcy temu.

Jann rozkochał w sobie publiczność

Jann, a konkretnie Jan Rozmanowski, to 24-letni utalentowany piosenkarz z Lublina. Szeroka publiczność miała okazję usłyszeć o młodym artyście podczas tegorocznych polskich eliminacji do konkursu Eurowizji.

Wokalista nie zdołał zakwalifikować się do reprezentowania naszego kraju w konkursie, przegrywając o ten honor z Blanką, ale według wielu to właśnie on okazał się być największym odkryciem polskiego etapu przedsięwzięcia.

Jann i Blanka.png
Jann przegrał z Blanką eliminacje do Eurowizji, fot. KAPiF
Syn Doroty Szelągowskiej jest zakochany! Pokazał zdjęcie z partnerką. To znana polska aktorka

Drapieżny image Janna

Jann rozkochał w sobie publiczność nie tylko świetnie ukształtowanym warsztatem wokalnym, ale również image'em, silnie inspirowanym rockowymi artystami, w którym niektórzy dopatrzyli się wpływów zwycięzców Eurowizji z 2021 r., grupy Måneskin.

Na eliminacjach wokalista ubrany był w czarną, zdobioną łańcuszkami bluzkę z wycięciem na pępek i stylizowane na skórzane spodnie. Długie ciemne włosy świetnie dopasowywały się do drapieżnego wizerunku.

Jak wygląda dziś Jann?

Dziś Jann nie przypomina już siebie samego sprzed kilku miesięcy. Gwiazdor przeszedł niemałą metamorfozę, której efekty możemy zobaczyć na zdjęciach z występu we Wrocławiu.

Artysta skrócił włosy i przefarbował je na blond. Na wspomnianym koncercie ma na sobie dżinsowe spodnie oraz włożoną w nie koszulkę z krótkim rękawkiem. Rzec by można, że swoim wyglądem przypomina dziś bardziej nowopokoleniowych polskich raperów niż gwiazdy rocka z Włoch.

Zobacz zdjęcia:

Jan 2.png
Jann już tak nie wygląda, fot. KAPiF
Jan 1.png
Jann zrezygnował z rockowego image'u? Fot. KAPiF