Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Lis przekazała druzgocące wieści. Ma połamane ręce i pęknięte żebro. W jakim jest stanie?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.07.2023 08:07

Hanna Lis przekazała druzgocące wieści. Ma połamane ręce i pęknięte żebro. W jakim jest stanie?

Hanna Lis przekazała druzgocące wieści, fot. KAPiF
Hanna Lis przekazała druzgocące wieści, fot. KAPiF

Hanna Lis powiadomiła, że na jakiś czas zamierza zawiesić swoją działalność w mediach społecznościowych. Wszystko przez radykalne pogorszenie stanu zdrowotnego. Wpis zaniepokoił fanów dziennikarki.

Hanna Lis w mediach społecznościowych

Hanna Lis prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej wpisy można odnaleźć m.in. na Instagramie i Twitterze. Sympatię fanów wzbudził w ostatnim czasie kulinarny dryg dziennikarki, która postanowiła dzielić się ze swoimi wielbicielami nagraniami z kuchni.

Z kolei ostatni wpis gwiazdy bardzo zaniepokoił jej odbiorców. Na swoim InstaStory wyznała nieoczekiwanie, że… ma złamane obie ręce oraz pęknięte żebro. Nie ujawniła jednak, w jaki sposób nabawiła się tak poważnych urazów.

Syn Doroty Szelągowskiej jest zakochany! Pokazał zdjęcie z partnerką. To znana polska aktorka

Hanna Lis miała wypadek?

Na swoim InstaStory Hanna Lis powiadomiła, że nie będzie w stanie odpisać na wiadomości, które otrzymała w związku z jej refleksją dotyczącą śmierci Sinead O'Connor. Powód był dla jej fanów niemałym szokiem.

Chciałabym odpisać na wszystkie, ale wybaczcie, niestety nie mogę. Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej... - wyjawiła dziennikarka.

wpis Hanny Lis.png
Wpis Hanny Lis, fot. instagram.com/hanna_lis

Hanna Lis znika z mediów społecznościowych

Hanna Lis powiadomiła swoich fanów, że na jakiś czas zamierza zawiesić swoją działalność w mediach społecznościowych. Zanim się jednak to stanie, na otarcie łez podzieli się ostatnim ze swoich kulinarnych nagrań.

Jakiś czas mnie tu nie będzie, ale wrzucę wam niebawem reelsa z Lisową do garów, który nagrałam dla was przedwczoraj. Buziaki i uważajcie na siebie - poleciła swoim wielbicielom gwiazda.

Zobacz zdjęcia:

Hanna Lis 1.png
Hanna Lis przekazała przykre wieści, fot. KAPiF
Hanna Lis 2.png
Hanna Lis chce zawiesić swoją działalność w mediach społecznościowych, fot. KAPiF