Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas. Znamy pierwszego uczestnika "Tańca z Gwiazdami"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 06.07.2024 07:46

Tylko u nas. Znamy pierwszego uczestnika "Tańca z Gwiazdami"

Taniec z Gwiazdami
fot.: KAPiF

“Taniec z Gwiazdami” startuje już we wrześniu. Na ekranach zobaczymy 15. edycję programu. Kto wystąpi? Tylko u nas dowiecie się kogo zobaczymy na parkiecie. 

"Taniec z Gwiazdami" wraca z 15. edycją

Taneczny program króluje w telewizji już od prawie 20 lat, początkowo na antenie TVN a obecnie w Polsacie. Na parkiecie zmierzyło się już mnóstwo gwiazd w tym m.in.: Roksana Węgiel, Kasia Cichopek, Oliver Janiak, Mariusz Pudzianowski czy Julia Wieniawa. Dla wielu "Taniec z Gwiazdami" jest przygodą, która rozwija ich pasję i pozwala zdobyć jeszcze większa popularność. 

Oglądalność mówi sama za siebie. Z uwagi na ogromną widownię, która za każdym razem zasiada przed telewizorami, stacja postanowiła kontynuować program również w jesiennej ramówce. Zanim jednak zobaczymy pierwsze zmagania uczestników, wypada skompletować rywali najnowszej edycji.
 

Miała być największą gwiazdą nowej edycji "TzG" Pilny komunikat na profilu "Tańca z Gwiazdami"

Kto wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Fani już wyczekują oficjalnych informacji na temat tego, kto będzie gwiazdą kolejnej edycji “TzG”. Pojawiają się już pierwsze domysły, a niektóre z gwiazd same ujawniają plany. Na parkiecie być może zobaczmy majkę Jeżowską.

Mam ochotę. Do trzech razy sztuka! Odmawiałam już kilka razy, a im jestem starsza, tym bardziej myślę, że kiedyś trzeba to zrobić. Po prostu! - wyznała w rozmowie ze Złotą Sceną.
 

Według nieoficjalnych informacji jedną z gwiazd nadchodzącej edycji mają być: Mariusz Czerkawski, Julia Żugaj, czy Fagata. Mówiło się również o Blance, ale ta miała zrezygnować w ostatniej chwili. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Nam udało się poznać kolejne nazwisko, które zobaczymy na parkiecie.

Filip Bobek występi w "Tańcu z Gwiazdami"

Polsat przed każdą jesienną edycją show już latem ogłasza uczestników programu. Nic dziwnego, że fani show siedzą jak na szpilkach w oczekiwaniu na oficjalne informacje dotyczące tego, kto pojawi się na parkiecie. Jak dowiedział się Świat Gwiazd, jedną z gwiazd tej edycji ma być Filip Bobek. 

Rozmowy z Filipem są już na zaawansowanym etapie. Dopinane są ostatnie szczegóły. Czekamy jedynie na kilka ostatnich ustaleń dotyczących jego udziału w programie. Niektórzy już żartują, że to on zgarnie Kryształową Kulę - zdradza dla Świata Gwiazd osoba z produkcji show.

Wiadomo, że fani mocno na to czekają, wiele razy odmawiał już udziału, ale tym razem wszystko wskazuje na to, że zakończy się to pozytywnymi wieściami. O udziale Filipa mówiło się już przy okazji kilku poprzednich edycji, ale jak do tej pory nie zdecydował się ruszyć parkiet. 

Fani serialu “Brzydula”, który zapewnił aktorowi ogromną, popularność zapewne tłumnie zasiądą przed telewizorami. Czekacie na “Taniec z gwiazdami” tak jak my?

Filip Bobek, fot.: KAPiF
Filip Bobek, fot.: KAPiF
Filip Bobek, fot.: KAPiF
Filip Bobek, fot.: KAPiF
Filip Bobek, fot.: KAPiF
Filip Bobek, fot.: KAPiF