Swiatgwiazd.pl
Izabela Juszczak

instagram.com/iziiij85

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” została okradziona. Prosi fanów o pomoc

3 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Uczestniczka 5. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” Izabela Juszczak przekazała za pośrednictwem swojego InstaStories bardzo przykrą wiadomość. Ktoś ukradł jej zdjęcie i podszywa się pod wizerunek 35-latki. Zaapelowała do fanów o pomoc.

Iza była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show TVN. Jej życie w dalszym ciągu śledzi ponad 130 tys. osób na Instagramie. W ostatnim czasie padła ofiarą złodzieja.

Iza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” prosi o pomoc

35-letnia Izabela Juszczak układa sobie życie obok poznanego w programie Kamila. Chociaż na początku nikt nie dawał im szans, to z czasem pokazali, że są dla siebie pisani i nie widzą poza sobą świata.

Są razem już od roku i mają bardzo poważne plany na przyszłość. W ostatnim czasie Iza zaczęła zyskiwać coraz szersze grono odbiorców, co jest efektem jej spektakularnej metamorfozy, jaką przeszła w ostatnich miesiącach.

Dziewczyna bardzo schudła, i wnioskując po zamieszczanych pod jej zdjęciami komentarzach, stanowi inspirację dla niejednej kobiety w naszym kraju. Dobre chwile przeplata z gorszymi, jak każdy z nas. Na swoim InstaStories poinformowała o przykrym zdarzeniu, jakie ją spotkało.

Beata Kozidrak - ea (3)

Beata Kozidrak nie wiązała swojej przyszłości z muzyką. Czym zajmowała się wcześniej?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:35-latka poinformowała, że padła ofiarą złodziejstwa. Ktoś ukradł jej zdjęcie i podszywa się pod nią poprzez fałszywe konto na Instagramie. Iza postanowiła nie zwlekać i natychmiast poprosiła swoich fanów o pomoc i zgłaszanie tego konta oraz zaapelowała do tej osoby o usunięcie, ponieważ rozważa zgłoszenie sprawy na policję.

- Hej kochani mam ogromną prośbę! Zgłaszajcie to konto proszę. Pani ukradła mój wizerunek i podszywa się pod moją osobę! Radzę usunąć to zdjęcie, gdyż sprawa zostanie zgłoszona na policję! Poinformuję, że podszywanie się pod kogoś innego jest obarczone karą grzywny - pisała Izabela Juszczyk.

Nowe odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Na platformie Player dostępne są dwa pierwsze odcinki popularnego show TVN. Z uwagi na ogromną popularność i regularnie rosnące zainteresowanie włodarze stacji zdecydowali przenieść program na główny kanał.

W pierwszym odcinku poznaliśmy m.in. Tomka, który rozpoczyna poszukiwania kobiety swojego życia. W telewizji pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 7 września o godzinie 21:30. Kolejne puszczane będą tydzień po tygodniu o tej samej porze, do końca sezonu.

Zobacz zdjęcie:

iza ślub

instagram.com/iziiij85

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Kasia Dąbrowska z "Na dobre i na złe" pokazała niepokojące zdjęcie

Czytaj więcej >
nie żyje

Życie gwiazd

Nie żyje Zofia Bielewicz, aktorka znana ze "Świata według Kiepskich"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >