Swiatgwiazd.pl
Tomek ślub od pierwszego wejrzenia

Kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Gorzkie słowa na planie „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kamery zarejestrowały rozmowę ojca z synem

2 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W sieci można już zobaczyć pierwszy i drugi odcinek szóstego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jednym z jego uczestników jest Tomek, który od dłuższego czasu z niepowodzeniem szuka ukochanej. Niestety nie wszyscy członkowie jego rodziny zaakceptowali chęć wzięcia przez niego udziału w programie TVN. Przed kamerami w krytycznych słowach wypowiedział się o nim jego ojciec.

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest szansą dla niejednej osoby na zmianę swojego dotychczasowego życia. Wiele osób odnalazło swoją miłość, z którą tworzą parę do dzisiaj. Czy w przypadku Tomka tak będzie? Większość rodziny stoi za nim, nie wliczając jego ojca.

Zgrzyt w rodzinie uczestnika programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Obecny sezon show możemy oglądać na antenie głównej TVN, do której został przeniesiony z TVN 7. Podczas pierwszego odcinka, który można zobaczyć na platformie Player, poznaliśmy Tomasza, który marzy o tym, by znaleźć miłość swojego życia. Sam udział w programie jest dla niego eksperymentem, a zadanie odnalezienia dla niego żony zostawił ekspertom.

Jak mogliśmy zauważyć jego rodzina na czele z mamą przyjęła tę informację bardzo pozytywnie i Tomek ma u nich pełne poparcie. Sami są wielbicielami produkcji TVN i chętnie śledzą losy jej uczestników w trakcie programu, a także po jego zakończeniu. Mają nadzieję, że przygoda Tomasza zakończy się happy endem i pozna swoją upragnioną małżonkę.

Niestety nie wszyscy członkowie jego rodziny stoją za nim i dobrze przyjęli informację o jego udziale w telewizyjnym show. Mowa o jego ojcu, który nie zgodził się na nagrywanie jego twarzy i można usłyszeć jedynie głos. Kiedy Tomasz zbliżał się z kamerami do ojcowskiego domu można było wyczuć napięcie. Przyznając się mu, że zdecydował się na taki ruch, ojciec odparł jedynie:

Anna Mucha

Anna Mucha dodała przejmujący wpis. Dlaczego nie pokazuje twarzy dzieci?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- W jak czarnej d...e jesteś, że musisz wpadać na takie genialne pomysły? - słuchamy.

Wszystko wskazuje na to, że relacje między mężczyznami nie należą do najlepszych. Oczywiście warto pamiętać, że w programie nie wszystkim udaje się odnaleźć swoją miłość, ale być może Tomasz będzie tym szczęściarzem.

Kiedy kolejne odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Przeniesienie programu z TVN 7 do głównej stacji było spowodowane faktem, że cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem, a fani coraz chętniej śledzą poczynania uczestników w mediach społecznościowych i nie tylko.

Początek szóstego sezonu pokazał, że możemy spodziewać się wielu emocji i cieszyć się kilkoma tygodniami naprawdę ciekawych sytuacji. Chociaż pierwsze dwa odcinki można już obejrzeć w Playerze, to w telewizji pierwszy z nich zostanie wyemitowany 7 września o godzinie 21:30 w TVN. Kolejne odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” będą emitowane, co tydzień o tej samej godzinie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >