Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje Piotr Gessler. Ujawniono przyczynę śmierci
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 01.09.2021 02:00

Nie żyje Piotr Gessler. Ujawniono przyczynę śmierci

Piotr Gessler
Instagram.com / lara_gessler

Piotr Gessler nie żyje. Informację o jego śmierci jako pierwsza przekazała jego córka Lara. Słynny restaurator odszedł w piątek 27 sierpnia. We wtorek rodzina zmarłego przekazała kolejne wiadomości - tym razem dotyczące pogrzebu. Już wiadomo, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie. Ujawniono też przyczynę jego śmierci.

Piotr Gessler zmarł w piątek 27 sierpnia. Jego córka Lara przekazała tę smutną wiadomość za pośrednictwem swojego Instagrama. Jak napisała: odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. 

Piotr Gessler nie żyje. Jest już data pogrzebu

Piotr Gessler był jednym z najbardziej uznanych restauratorów w Polsce. Rzadko bywał na salonach. Poświęcał się w głównej mierze swoim biznesom. Przed laty był mężem Magdy Gessler, z którą doczekał się córki Lary. Piotr miał też syna Mikołaja z pierwszego małżeństwa.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W sieci pojawiła się już informacja o dacie pogrzebu restauratora.

-Znajomi i przyjaciele brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu - napisała pogrążona w żałobie rodzina.

Podano przyczynę śmierci Piotra Gesslera

Jak poinformowała rodzina zmarłego, przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne.

Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek - czytamy.

Piotr Gessler miał 63 lata. Pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę - w tym córkę Larę i syna Mikołaja.

Kilka dni temu na Instagramie Lara przyznała, że jest jej bardzo ciężko po śmierci taty. Na jakiś czas wycofała się z social mediów. Składamy całej rodzinie wielkie wyrazy współczucia.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]