Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Andrzeja Szopy pokazała, w jakich warunkach mieszka jej mąż w domu opieki
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 01.09.2021 02:00

Żona Andrzeja Szopy pokazała, w jakich warunkach mieszka jej mąż w domu opieki

Andrzej Szopa
Fot. facebook.com/andrzej.szopachicago

Andrzej Szopa to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. Grał w wielu popularnych polskich serialach - m.in. w Klanie, Czasie honoru, Kryminalnych. Artysta mieszka na co dzień w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jak się okazuje, gwiazdor żyje w skandalicznych warunkach. O wszystkim poinformowała jego żona.

Andrzej Szopa to aktor, który poza grą w teatrze, ma na swoim koncie także liczne role serialowe i dubbingowe. To właśnie on podkładał głos Stworkowi w Harrym Potterze i Zakonie Feniksa. Szerszej publiczności Szopa znany jest z seriali takich, jak: Miodowe lata, Lokatorzy, Plebania.

Andrzej Szopa żyje w skandalicznych warunkach

Andrzej Szopa jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Grał m.in. w Klanie, Miodowych latach, Lokatorach, Graczykach, Plebanii, Czasie honoru, czy Kryminalnych.

Urodził się w 1952 roku w Bydgoszczy. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Od czasu ukończenia studiów jego kariera potoczyła się bardzo szybko.  

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Szopa od 5 lat mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Ostatnio jego żona postanowiła podzielić się fotorelacją z wizyty u męża. Przez pandemię nie mogła go odwiedzać, więc zobaczyła się z nim dopiero po roku. Okazuje się, że to, co zastała pani Izabela, nie daje zbyt wielu powodów do zadowolenia.

Żona Szopy: Pozostawiam to bez komentarza 

Jak napisała w social mediach pani Izabela, warunki, w jakich mieszka obecnie jej mąż pozostawiają wiele do życzenia.

-Pobyt w domu Artysty Weterana kosztuje 5900 złotych miesięcznie. Pozostawiam to bez komentarza - rozpoczęła zdenerwowana. - Zdarzyło się nam przez tych 5 lat, nie raz i nie dwa doświadczyć pewnych „niedogodności bytu”, które w Tym Domu nie powinny mieć miejsca. [...] Widok ten przeszedł moje najczarniejsze wyobrażenia o opiece i warunkach w jakich Andrzej mieszkał w tym czasie, gdy nie mogłam go w pokoju odwiedzać, wejść i kontrolować porządku. 

Okazuje się, że w pokoju pana Andrzeja od dłuższego już czasu panuje ogromny bałagan. Wszędzie pełno jest kurzu i porozrzucanych śmieci. Jak przyznała pani Izabela, nikt z opiekunów, lekarzy, czy pielęgniarek nie zwracał zupełnie na to uwagi.

Spodziewaliście się, że artyści w Skolimowie żyją w podobnych warunkach?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]