Swiatgwiazd.pl

"Love Island. Wyspa miłości"/TV4; Świat Gwiazd

Uczestnik "Love Island" zabiera głos po wystąpieniu Dody. Tylko nam powiedział, co myśli o jej zachowaniu

16 Marca 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Nieoczekiwane wejście Dody do programu “Love Island” wywołało niemałą burzę. Gwiazda nie wahała się w ostrych słowach skomentować zachowanie niektórych z uczestniczek. Najbardziej oberwało się Alicji. Łukasz, który pożegnał się już z show, w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział o tym, jak zareagował na słowa piosenkarki. 

Doda swoją przygodę z “Love Island” rozpoczęła z hukiem. Dziewczyny z wyspy musiały nie tylko przeżyć zdumienie wizytą znanej piosenkarki, ale także pogodzić się z krytyką, jaka padła w stosunku do nich z ust gwiazdy. 

Doda jak tornado wkroczyła do "Love Island"

Wizyta Dody w “Love Island” musiała być jak nagłe nadejście żywiołu, którego nie spodziewał się żaden z uczestników show. Obdarzona iście piekielnym temperamentem artystka wielokrotnie podkreślała, że jest fanką reality show TV4

Nic dziwnego, że gdy pojawiła się okazja występu w programie, chętnie z niej skorzystała. A co do samego udziału piosenkarki, cóż… niektórzy z mieszkańców Wyspy Miłości z pewnością zapamiętają go do końca życia

Wszystko ze względu na awanturę, do której doszło podczas emisji. Doda nie wahała się otwarcie skrytykować dziewczyn z “Love Island”. Szczególnie oberwało się Alicji, która na początku musiała skonfrontować się z treścią komentarzy widzów na swój temat, które odczytała jej gwiazda, a następnie ze słowami samej artystki. 

- Alicja, jesteś dokładnie tak przedstawiona, jak sama siebie przedstawiasz. Nawet teraz. Twoja wypowiedź jest dziesięć razy dłuższa od każdego uczestnika. Po co tyle słów? Nie musisz zagadywać własnego sumienia - przekonywała Rabczewska. 

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr zostawia trudną przeszłość za sobą. Właśnie wraz z synem rozpoczął pracę nad nowym projektem

CZYTAJ DALEJ

Łukasz z "Love Island" o występie Dody

Jeszcze zanim w “Love Island” pojawiła się Doda, decyzją Kamila i Oli z programem musieli pożegnać się Łukasz oraz Wiktoria. Mieszkający na co dzień w Niemczech uczestnik nie ma jednak żalu. - Z Wiki nic bym nie stworzył i to było okej dla mnie też. W tym momencie nie znalazłbym tam żadnej pary - przekonywał w rozmowie ze Światem Gwiazd. 

Zanim jednak 27-latek powrócił z Hiszpanii, był świadkiem wystąpienia w programie znanej piosenkarki. W wywiadzie udzielonym naszemu portalowi zdradził, co czuł w chwili przybycia gwiazdy

- Jak Doda weszła, to myślałem "what the fu*k, co tu się teraz dzieje?". Było grubo i myślę, że dużo ludzi, też Alicja, byli w szoku, jak to zobaczyli i usłyszeli komentarze od widzów, które przeczytała - zdradził. 

Łukasz z "Love Island" o krytyce Alicji

Łukasz z “Love Island” opowiedział też o swoim stosunku do krytyki, jaka z ust Dody padła pod adresem dziewczyn z wyspy, zwłaszcza Alicji. Zdaniem uczestnika, koleżanka z programu może wynieść z tego cenną lekcję

- Może było trochę zbyt grube, ale ona też zrobiła grube rzeczy. Widziałem odcinki z Olą i to też nie było miłe i fajne, ale myślę, że dzięki tym komentarzom, które Doda przeczytała, ona może trochę zacząć pracować nad tym i pokazać się z lepszej strony, zreflektować się - wyraził nadzieję mechanik z Niemiec. 

Zobacz zdjęcia: 

Renata Dancewicz

Renata Dancewicz dla Świata Gwiazd: "Jeżeli po tym wyroku jakakolwiek kobieta zagłosuje na PiS, to będzie zdrajczynią nas wszystkich"

CZYTAJ DALEJ
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek już poczuła wiosnę, przeszła przemianę. Nowa fryzura odjęła jej lat

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Love IslandDoda

Podobne artykuły

Tylko u nas

Stylistka Roberta i Anny Lewandowskich zdradza kulisy ich życia. Spędziła z nimi mnóstwo czasu, tak ich ocenia
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Wiktoria Gąsiewska reaguje na słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. "Jest u niego bardzo dużo emocji"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wciąż są małżeństwem. Takiego komentarza na pewno się nie spodziewała
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Anna i Robert Lewandowscy całują się na ściance. Miłość aż czuć było w powietrzu
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Beata Kozidrak niczym syrenka. Wszyscy patrzyli tylko na nią
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Robert Lewandowski wprost o memach z Igą Świątek. "Iga zaczyna tą swoją karierę"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]