Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ukochana Marcina Hakiela zaskoczyła fanów. Wrzuciła zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuch
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 25.11.2023 11:43

Ukochana Marcina Hakiela zaskoczyła fanów. Wrzuciła zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuch

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel z partnerką fot. KAPiF

Marcin Hakiel od niedawna spotyka się z nową partnerką. Tym razem nie robi z relacji tajemnicy. Wręcz przeciwnie chętnie pojawiają się razem na eventach. Teraz na profilu Dominiki pojawiło się zdjęcie, które maksymalnie rozgrzało plotki. 

Marcin Hakiel: związki

Marcin Hakiel ma za sobą związek z Kasią Cichopek. Małżeństwem byli przez 14 lat, a w zeszłym roku sfinalizowali rozwód. Na początku obeszło się bez zbędnego medialnego szumu. Nie trwało to jednak długo, a Marcin zaczął udzielać kolejnych wywiadów, w których nie szczędził byłej żonie przykrych słów.

Każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo. Prezenterka “Pytania na śniadanie” planuje wspólną przyszłość z Maciejem Kurzajewskim, a tancerz jest już w kolejnym związku. Najpierw spotykał się z tajemniczą Dominiką z Krotoszyna. Chociaż w sieci pojawiały się ich wspólne zdjęcia, to kobieta nie ujawniła swojej twarzy. Zdawało się, że Hakiel znalazł upragnione szczęście.

To ona podjęła tę decyzję, bo Dominika to bardzo odpowiedzialna i myśląca o przyszłości kobieta. Sporo już w życiu przeszła i jest bardzo ostrożna. Wielu jej znajomych pytało ją wielokrotnie, dlaczego nie przeniosła się do Warszawy, a ona odpowiadała, że ta decyzja wymaga czasu. I chce bardziej poznać Marcina. W końcu jest matką dwojga dzieci – mówił informator Świata gwiazd.

Po kilku miesiącach zakończyli relacje, a u boku Marcina pojawiła się kolejna Dominika. 

Marcin Hakiel chce napisać książkę o Kasi Cichopek? Dostał propozycję i podjął decyzję Marcin Hakiel z partnerką wpadli do kina, a fotoreporterzy wpadli w szał! Grabias: "Śmiechu warte". Mamy nagranie

Związek Marcina Hakiela i Dominiki

Marcin poznał kolejną Dominikę, a ich związek szybko wkroczył na poważne tony. Wiadomo, że poznała już ona jego dzieci i spędzają razem sporo czasu. Tancerz pojawia się też u jej boku na Eventach i wspólnie pozują do kolejnych zdjęć. Nie mają zamiaru ukrywać tego, co ich łączy. Widać, że Marcin ma teraz zupełnie inne podejście do związku.

Zakochani zdążyli już nawet zafundować sobie tatuaże z pierwszymi literami swoich imion. To świadczy między innymi o tym, że są pewni własnych uczuć. 

W jednym z ostatnich wywiadów Marcin przekazał, że mógłby znowu zostać ojcem. 

Chciałbym mieć jeszcze dzieci. (...) Ja nie mam tak, że muszę. To jest super u faceta. Mam 4 dychy, więc nie muszę mieć już dzieci. Ale generalnie chciałbym mieć, bo to jest super. Uważam, że małe dzieci są genialne i to jest takie (...) ciepło w domu, jest coś takiego fajnego - opowiadał podczas wywiadu z Żurnalistą.

Teraz jego partnerka opublikowała wymowne zdjęcie. Czy o czymś nie wiemy?

Partnerka Marcina Hakiela opublikowała ciążowe zdjęcie

Partnerka Marcina Hakiela znacząco podgrzała atmosferę wokół ich związku. Na profilu Dominiki pojawiło się zdjęcie, które może wywołać serię plotek. Opublikowała ona kadr z ciężarną Rihanną. Dodała też zaskakujący opis. 

Riri is the vibe… - napisała.

Czy myślicie, że to jedynie zachwyt nad Rihanną, czy delikatna sugestia? Marcin według publicznych deklaracji, które złożył, na pewno nie miałby nić przeciwko powiększeniu rodziny. 

Zdjęcie na profilu partnerki Marcina Hakiela fot. Instagram
Zdjęcie na profilu partnerki Marcina Hakiela fot. Instagram
Marcin Hakiel z partnerką fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką fot. KAPiF