Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel chce napisać książkę o Kasi Cichopek? Dostał propozycję i podjął decyzję
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.11.2023 15:18

Marcin Hakiel chce napisać książkę o Kasi Cichopek? Dostał propozycję i podjął decyzję

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Marcin Hakiel opowie o sekretach Kasi Cichopek?, fot. KAPiF

Życie osobiste Marcina Hakiela obecnie obraca się wokół pięknej partnerki, jednak w mediach nadal huczy o jego rozstaniu z Kasią Cichopek. Relacja między gwiazdorskim duetem nie jest łatwa, a wiele "smaczków" zostało przez nich zatajonych. Być może nie na długo, ponieważ Marcin Hakiel dostał ciekawą propozycję.

Marcin Hakiel rozchwytywany przez media. Wszystko przez rozstanie z Kasią Cichopek

Obecnie w portalach plotkarskich wszyscy rozpisują się na temat jego nowego związku. Z piękną brunetką tancerz pokazuje się w mediach społecznościowych, a także przed obiektywami aparatów. Jeszcze niedawno na takich eventach towarzyszyła mu Kasia Cichopek.

Małżonkowie rozstali się w ubiegłym roku, co odbiło się szerokim echem. Początkowo Marcin Hakiel nie chciał zdradzać szczegółów rozwodu, jednak na jaw wyszło, że gwiazdor musiał nawet wynajmować detektywów.

Teraz gdy relacje między byłymi małżonkami znacznie się popsuły, media chciałyby znać wszystkie szczegóły.

Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz właśnie się wygadał Zaroiło się od gwiazd na premierze filmu "Napoleon": Linda, Warnke, Racewicz, Hakiel, Szapołowska

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek: jakie mają relacje?

Internauci zawrzeli z ciekawości, gdy niedługo po rozwodzie pary Kasia Cichopek ujawniła swój związek z programowym kolegą, Maciejem Kurzajewskim.

Obecnie oboje chętnie udzielają się publicznie, sporadycznie wracając do czasów małżeństwa. Marcin Hakiel przyznał, że nie ma ciepłych relacji z Kasią Cichopek. 

Nasze rozstanie nie było łatwe, miłe i przyjemne, więc po co mamy się widywać, po co mamy rozmawiać? My właściwie nie mamy kontaktów, nasi mecenasowie, pełnomocnicy się wymieniają czasami jakimiś mailami, czy pismami - przyznał w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Okazuje się jednak, że tancerz ma szansę opowiedzieć własną wersję wydarzeń z tego okresu. Usłyszał ciekawą propozycję.

Marcin Hakiel o opisaniu historii swojego życia

Gwiazdor jest ponownie rozchwytywany przez programy rozrywkowe, które chciałyby umożliwić widzom jego bliższe poznanie. Okazuje się, że nawet wydawnictwa odzywają się w sprawie doświadczeń choreografa. 

Marcin Hakiel przyznał w rozmowie z portalem Kozaczek, że usłyszał już propozycję napisania książki o własnym życiu. Oczywiście jednym z aspektów, które z pewnością interesowałyby czytelnika, byłyby kulisy rozstania z Kasią Cichopek.

Przykładem może być, chociażby autobiografie księcia Harry'ego czy Britney Spears, które rozeszły się jak świeże bułeczki, wywołując przy okazji szereg skandali. Polski gwiazdor wykazał się nieco większym taktem. 

Ja dostałem propozycję w zeszłym roku wydania książki, ale podziękowałem. Wydaje mi się, że ta historia i tak już była tyle wałkowana, że wystarczy.

Wygląda na to, że pomimo licznych sprzeczek Kasia Cichopek może czuć się spokojna o to co tak naprawdę zaszło w gwiazdorskim małżeństwie.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Marcin Hakiel opowie o sekretach Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Marcin Hakiel opowie o sekretach Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Marcin Hakiel opowie o sekretach Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel opowie o sekretach Kasi Cichopek?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel opowie o sekretach Kasi Cichopek?, fot. KAPiF

Źródło: Kozaczek