Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wersow urodziła, radosną nowinę ogłosiła w Dzień Ojca. W sieci pojawił się rozczulający film
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.06.2023 19:56

Wersow urodziła, radosną nowinę ogłosiła w Dzień Ojca. W sieci pojawił się rozczulający film

Weronika Sowa, Wersow
Wersow i Friz powitali na świecie córkę, fot. kadr z filmu Wersow, youtube.com/@wersow9644, instagram.com/wersow

Wersow i Friz doczekali się pierwszego dziecka. W piątek przyszła na świat ich córeczka. Dnia rozwiązania z niecierpliwością wyczekiwali nie tylko rodzice dziewczynki, ale również wszyscy wierni fani pary.

Wersow urodziła dziewczynkę

Wersow chętnie relacjonowała przebieg ciąży w sieci. W ostatnim czasie regularnie dzieliła się kadrami, na których fani mogli zaobserwować wyraźnie zaokrąglony brzuszek. To pozwalało nam sądzić, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami.

W piątek Wersow i Friz zostali rodzicami! Na świat przyszła zdrowa dziewczynka, Maja. Na ten moment z niecierpliwością wyczekiwali już od dawna. Szczęśliwą nowinę ogłosili fanom w filmie opublikowanym w serwisie YouTube. W końcowym kadrze filmu pojawił się napis: “Witamy na świecie Maju”, zaś w tle wyraźnie dało się usłyszeć płacz niemowlęcia.

Prowadzącym nie powiedziano o zwolnieniu z "Dzień dobry TVN"? Żona Sołtysika komentuje, nie jest jedyna

Wersow i Friz informowali fanów o przebiegu ciąży

Na początku fani popularnej pary influencerów mogli jedynie spekulować, że ich idolka jest w ciąży. Zauważyli, że gwiazda na swoich filmach i publikowanych zdjęciach nosi luźne ubrania, jej wizerunek również uległ zmianie. W lutym Wersow i Friz oficjalnie ogłosili, że spodziewają się dziecka — zrobili to w bardzo oryginalny sposób. W piosence "Ten jeden moment" gwiazda ogłosiła, że jest w ciąży, a na teledysku pokazała zaokrąglony brzuszek.

Od tego czasu para regularnie dzieliła się z fanami przebiegiem ciąży. W marcu opublikowali filmik z przyjęcia, na którym ujawnili płeć dziecka. W maju natomiast Weronika Sowa pochwaliła się zdjęciem z USG wykonanym w technologii 3D — dzięki temu jeszcze przed rozwiązaniem fani mogli zobaczyć, jak będzie wyglądać córeczka znanej pary.

Wersow i Friz to znana para

Weronika Sowa, znana również jako Wersow, już od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na mediach społecznościowych obserwują ją miliony wiernych fanów. Z Karolem Wiśniewskim zostali parą w 2018 roku. Trzy lata później Friz oświadczył się ukochanej. Ich ślub ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Swoją przygodę na YouTube Wersow zaczęła w 2019 roku. Razem z Frizem uczestniczyli w projekcie “Ekipa”, który zdobył ogromną popularność. Losy grupy influencerów mieszkających pod jednym dachem bacznie śledziły miliony widzów! Z czasem Wersow zdecydowała się rozwinąć swój własny kanał, na którym publikuje treści o tematyce modowej oraz lifestyle. 

Film Wersow zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia: