Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Widzowie "Pytania na śniadanie" załamani po decyzji Nowickiego. "Dla mnie szok"
Michał Fitz
Michał Fitz 28.06.2023 08:00

Widzowie "Pytania na śniadanie" załamani po decyzji Nowickiego. "Dla mnie szok"

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF; instagram.com/lukasz_nowicki; Łukasz Nowicki w roli prowadzącego "Pytania na śniadanie"

Każdy widz “Pytania na śniadanie” ma prowadzących, z którymi szczególnie sympatyzuje. Dla wielu najlepszy poranek wiązał się z okazją posłuchania i zobaczenia wesołego Łukasza Nowickiego. Aktor ogłosił jednak, że kolejnych takich sytuacji już nie będzie. W mediach społecznościowych opublikował obszerny wpis, w którym ogłosił, że odchodzi ze śniadaniówki.

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Dlaczego Nowicki zdecydował się na taki ruch? Jak przyznał, wcale nie chodzi o to, że dostał inne propozycje związane z programami. Przede wszystkim chce skupić się na rodzinie. Choć ma już dojrzałego syna, wciąż wychowuje także kilkuletnią Józefinę.

Dodał także, że wolny czas przeznaczy również na teatr. Jak podkreśla, ten od zawsze był jego zawodowym priorytetem, a wszelkie programy telewizyjne miały jedynie charakter odskoczni. Ponadto będzie też realizował swój autorski podcast. Jak widać, na nudę i tak nie będzie narzekał.

Lewis Capaldi odwołuje występy po głośnym incydencie, nie był w stanie wydobyć głosu. "Tak bardzo przepraszam"

Współprowadzące żegnają się z Łukaszem Nowickim

Łukasz Nowicki prowadził “Pytanie na śniadanie” ponad dekadę. W tym czasie współpracował z wieloma prezenterkami, które towarzyszyły mu na wizji. Wszystkim im oczywiście podziękował, a część z pań odpłaciła mu się w sekcji komentarzy życzliwymi odpowiedziami.

- Dziękuję za wszystko, za ten niesamowity uśmiech, za dobro, zrozumienie i wsparcie. Będę tęsknićnapisała Małgorzata Opczowska.

- Ja też Ci dziękuję za nasz wspólny czas. Przychodziłeś zawsze przede mną, spokojnie czytałeś gazetę (papierową - co za czasy!) a kiedy już zauważyłeś, że siedzę w mejkapowni przychodziłeś się przywitać, był cmok serdeczny i pytanie: czy napiję się kawki? I dostawałam od Ciebie kawusię i prasówkę tym Twoim magicznym ciepłym głosem — wspominała z sentymentem Marzena Rogalska.

Jak fani zareagowali na decyzję Łukasza Nowickiego?

Nie tylko współpracownicy Nowickiego rozpaczają, że nie zobaczą go już w studio TVP o poranku. Pod wpisem aktora pojawił się też niezwykle ciepły odzew fanów, którzy dziękowali mu za te lata i podkreślali, że program bez niego nie będzie taki sam.

- Szkoda, oglądałam tylko Pana — wyznaje wprost jedna z internautek.

- Wielka szkoda, uwielbiam Pana głos i poczucie humoru — dodaje kolejna użytkowniczka.

- Jest mi przykro na maksa. Bez Twoich żartów, pozytywnej energii to już nie będzie tak samo zwierza się następna fanka.

- Wielka szkoda najlepszy prowadzący z humorem i dystansem do siebie — czytamy w kolejnym komentarzu.

- Dla mnie szok — przyznaje pewna widzka.

Zobacz post: