Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wielka metamorfoza Woźniak-Starak przed finałem "Mam Talent"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.05.2024 14:53

Wielka metamorfoza Woźniak-Starak przed finałem "Mam Talent"

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. KAPiF, Instagram

Gwiazda stacji telewizyjnej TVN przeszła metamorfozę. Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę. Na co postawiła prezenterka? 

Agnieszka Woźniak-Starak: kariera w mediach

Agnieszka Woźniak-Starak jest doskonale znana telewidzom. Przez wiele lat była dziennikarką i prezenterką w Telewizji Polskiej, gdzie była prowadzącą takich programów jak m.in. “Kawa czy herbata”, “Pytanie na śniadanie”, czy “Bitwa na głosy”. W pewnym momencie kariery postawiła na zmiany i zdecydowała się zakończyć współpracę z TVP i przeszła do stacji telewizyjnej TVN. Miała okazję być gospodynią m.in. “Dzień Dobry TVN”, czy “Na językach”. 

W tym roku Agnieszka otrzymała szansę poprowadzenia uwielbianego show “Mam talent”, a towarzyszy jej Jan Pirowski. 

Majówka Woźniak-Starak. Nagle wygadała się nt. zaręczyn Woźniak-Starak na fotce z partnerem. Widać, że im po drodze na scenie

Życie prywatne Agnieszki Woźniak-Starak

W przeszłości dziennikarka była żoną Adama Badziaka. Po rozstaniu z motocyklistą wyścigowym Agnieszka w 2015 roku zaręczyła się z przedsiębiorcą i producentem filmowym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ich ślub odbył się rok później w Wenecji. Ich małżeństwo trwało do 2019 roku, aż do śmierci mężczyzny. Piotr odszedł w wyniku wypadku, do którego doszło na jeziorze Kisajno. Agnieszka Woźniak-Starak sługo zmagała się z utratą ukochanego. 

Od 2020 roku w mediach co jakiś czas pojawiają się spekulacje, że dziennikarka ponownie jest w związku, a jej partnerem jest jeden ze znanych restauratorów. Jednakże prezenterka nie potwierdziła tych doniesień.

Aktualnie skupia się na pracy, a w sobotę 18 maja przed nią wielkie wyzwanie. Poprowadzi na żywo finał programu “Mam Talent”. Na chwilę przed ocinkiem pokazała się w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Metamorfoza Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno pochwaliła się efektami metamorfozy, którą sobie zafundowała. Prowadząca programu “Mam talent” postanowiła zmienić fryzurę. Dziennikarka od dawna znana jest telewidzom jako blondynka. Podczas ostatniej wizyty u stylisty zdecydowała się na lekkie modyfikacje, czyli ścięcie grzywki oraz inną tonację kolorystyczną. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak świetnie się prezentuje w chłodnym odcieniu blondu. Jest on znacznie chłodniejszy niż do tej pory.

Ze zmianą zaszalała tuż przed finałem “Mam Talent”. W sobotni wieczór pokaże się widzom w nowej odsłonie.

Co powiecie na nową fryzurę Agnieszki?

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF