Swiatgwiazd.pl > Plotki > Wpadka w Dzień Dobry TVN. Wkradły się niechciane słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:42

Wpadka w Dzień Dobry TVN. Wkradły się niechciane słowa

Dzień Dobry TVN
Jan BIELECKI/East News; Youtube/tegoslucham

"Dzień Dobry TVN" to program śniadaniowy transmitowany na żywo w godzinach porannych. Do show zapraszani są różnorodni goście, którzy rozmawiają z prowadzącymi na lżejsze i cięższe tematy. W programie bardzo łatwo o wpadkę, ponieważ wszystko nadawane jest na żywo, bez żadnych cięć i poprawek. Ostatnio byliśmy świadkami zabawnej sytuacji. Podczas emisji jednej z prowadzących wkradło się kilka niechcianych słów.

"Dzień Dobry TVN" od 2015 roku cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Polacy chętnie zasiadają przed telewizorami i razem ze śniadaniówką rozpoczynają swój dzień. Tym razem widzowie byli świadkami niecodziennej sytuacji, która wydarzyła się podczas ostatniego odcinka programu. Padło kilka niespodziewanych słów.

Wpadka podczas programu "Dzień Dobry TVN"

Program "Dzień Dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych show stacji. Codziennie w godzinach porannych zmieniający się duet prowadzących wita w swoim studiu różnych gości, z którymi porusza najciekawsze tematy — od kuchni przez modę aż po zdrowie. W programie bardzo łatwo o wpadkę, ponieważ wszystkie rozmowy nagrywane są na żywo, bez możliwości ewentualnych powtórzeń czy przeróbek. Z tego powodu prowadzący śniadaniówkę "Dzień Dobry TVN" muszą być niesamowicie skupieni na swojej pracy.

Niechciane słowa w programie "Dzień Dobry TVN"

Do wpadki na żywo doszło podczas najnowszego odcinka porannego show "Dzień Dobry TVN". Prowadzącymi to wydanie śniadaniówki był jedyny żeński duet programu, czyli Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Do zdarzenia doszło chwilę po przerwie na reklamy. Dział techniczny nie zdążył wyłączyć mikrofonów należących do prowadzących program i przez to widzowie mogli usłyszeć kilka niecenzuralnych słów na żywo podczas emisji programu.

Zaraz po skończeniu reklamy wróciliśmy do studia "Dzień Dobry TVN" gdzie usłyszeliśmy dwa nakładające się na siebie głosy. Jeden z nich powiedział niechciane słowa: "Pokazywanie d*py". Widzowie są przekonani, że autorką tego wyrażenia była jedna z prowadzących śniadaniówkę — Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda ma bardzo charakterystyczny głos, który nie sposób pomylić z kimś innym. Bez wątpienia wszyscy zgromadzeni tego dnia przed telewizorami mogli przeżyć niemałe zaskoczenie.

Całe zdarzenie można zobaczyć na poniższym materiale video:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Okropne, przez co przeszła córka Cezarego Żaka. Przeżyła traumę, dramat rozegrał się na jej oczach 2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje uwielbiany gwiazdor TVP 3. Maja Ostaszewska spędziła tydzień na granicy. Teraz przerwała milczenie, słowa wyciskają łzy

Źródło: YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].