Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wzruszający finał "The Voice Senior". W sieci pojawiło się nagranie
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:51

Wzruszający finał "The Voice Senior". W sieci pojawiło się nagranie

Kopia Kopia sklejka okrągła 2 (1)
Fot. materiały prasowe

Przed nami finał 3. edycji "The Voice Senior", którego widzowie TVP nie mogą się już doczekać. Ostateczne starcie uczestników będzie emitowane w najbliższą sobotę. Do sieci wpadło jednak nagranie, po którym wiadomo, że będzie to bardzo emocjonalny wieczór.

W najbliższym "The Voice Senior" zawalczy ze sobą ośmiu finalistów. Zwycięzca otrzyma statuetkę oraz 50 tysięcy złotych.

Witold Paszt wzruszony podczas "The Voice Senior"

Zaraz przed sobotnim finałem "The Voice Senior" otrzymaliśmy materiały prasowe, w których znajdował się fragment nagrania z występu drużyny Witolda Paszta. Podczas wykonywania utworu "Zabiorę Cię Magdaleno" artysta aż zalał się łzami. Trzeba przyznać, że występ faktycznie może wzruszyć.

Całość wykonania widzowie zobaczą już w tę sobotę. Oprócz Krzysztofa Prusika i kwartetu Lepiej Późno Niż Wcale wystąpią również: Larysa Tsoy i Ryszard Wagner z utworem "Niech żyje bal" Maryli Rodowicz, Iwona Dołowska i Andrzej Byliński z piosenką Alicji Majewskiej "Odkryjemy miłość nieznaną". Z kolei przebój Piotra Cugowskiego "Kto nie kochał" zaśpiewają Grażyna Rutkowska-Kusa i Jerzy Herman.

Finał programu już w tę sobotę

Występ finalistów sobotniego "The Voice Senior" podzielony zostanie na dwa etapy. Na początku widzowie zobaczą występy ośmiorga finalistów, spośród których trenerzy wybiorą po jednej osobie z drużyny. Po drugiej części to widzowie zadecydują o tym, kto będzie zwycięzcą za pomocą wiadomości SMS. Wyniki głosowania zaprezentowane zostaną w programie na żywo.

Podczas finału pojawi się gość specjalny - Barbara Parzeczewska, czyli zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Senior". W roli prowadzących jak zwykle zaprezentują się Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

źródło: materiały prasowe