Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zapytali Opozdę o byłą teściową. Co za słowa! Ostrowska-Królikowska może się mocno zdziwić
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.02.2024 12:47

Zapytali Opozdę o byłą teściową. Co za słowa! Ostrowska-Królikowska może się mocno zdziwić

Joanna Opozda/Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF

Nie jest tajemnicą, iż relacje Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z matką jej wnuka od długiego czasu są bardzo napięte. W jednym z najnowszych wywiadów Joanna Opozda została zapytana o byłą teściową. Padły mocne słowa.

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub sierpniu 2021 roku. Aktorka byłą wówczas w ciąży z ich synem. Vincent przyszedł na świat pod koniec lutego 2022 roku, jednak para rozstała się jeszcze przed narodzinami dziecka. Doszło do ogromnego skandalu, gdyż aktor zostawił wtedy jeszcze ciężarną żonę dla tajemniczej Izabeli. Pojawiły się też doniesienia, iż Królikowski nie widuje syna i nie płaci alimentów. Sprawa została skierowana do sądu.

Do dziś między parą panują napięte stosunki. Porozumiewają się ze sobą głównie za pośrednictwem prawników. Nie jest tajemnicą, że Opozda nie ma też najlepszych relacji z byłą teściową, która wielokrotnie broniła zachowania syna.

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz już nie ukrywają, że coś ich łączy. Zdjęcia zza kulis gali obiegły sieć Tak zmieniło ją samotne macierzyństwo. Dawno niewidziana Joanna Opozda na Bestsellerach Empiku 2023. Aż trudno oderwać wzrok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "Tańcu z gwiazdami"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przez kilka ostatnich lat wiele przeszła.  W 2020 zmarł jej mąż, Paweł Królikowski, z którym aktorka przeżyła wspólnie 32 lata. Para doczekała się piątki wspólnych dzieci. To właśnie one, jak mówiła Ostrowska-Królikowska, namówiły ją, by przyjęła zaproszenie do programu “Taniec z gwiazdami”.

Już niedługo na antenie stacji Polsat zagości nowa odsłona popularnego show. Obok aktorki na parkiecie wystąpią m.in. Anita Sokołowska, Maciej Musiał, Roksana Węgiel czy Filip Chajzer. Partnerem tanecznym Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej został Kamil Gwara.

Joanna Opozda o byłej teściowej w "Tzg"

Kilka dni temu Joanna Opozda pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku 2023. W trakcie wydarzenia aktorka udzieliła krótkiego wywiadu redaktorce portalu “Plejada”. Padło pytanie o udział Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w nowej edycji “Tańca z gwiazdami”, a dokładnie, czy aktorka zamierza kibicować byłej teściowej. Jej odpowiedź może zaskoczyć.

Życzę jej powodzenia oczywiście. To nie jest tak, że będę wysyłać SMS-y czy siedzieć na widowni - raczej mnie tam nie zobaczycieNatomiast jak najbardziej życzę wszystkiego dobrego - odparła nieco zbita z tropu Joanna Opozda.

Przypomnijmy, że młodsza aktorka również brała udział w show. Opozda wzięła udział w piątej edycji formatu w 2016 roku, a jej partnerem tanecznym był Kamil Kuroczko. Para zajęła ósme miejsce.

Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF