Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Złoty Bilet w Top Model! Tadeusz rozkochał w sobie jury. Co za przystojniak
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.09.2023 23:11

Złoty Bilet w Top Model! Tadeusz rozkochał w sobie jury. Co za przystojniak

Top Model
Kto dostał złoty bilet w "Top Model"?, fot. "Top Model 12", TVN (2023)

Czegoś takiego w „Top Model” jeszcze nie było! Po raz pierwszy w historii programu jury postanowiło przyznać złoty bilet mężczyźnie. Jedna z jurorek nie kryła zachwytu. Laureat musi jednak zrobić jedną, konkretną rzecz.

Drugi odcinek „Top Model”: co to złoty bilet?

W modowym programie TVN jurorzy, czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński mogą przyznać wybranemu uczestnikowi lub uczestniczce złoty bilet. Czym jest? To wielkie wyróżnienie: zdobywca z automatu dostaje miejsce w domu modelek i modeli. Ma zatem zapewnione miejsce w ścisłym gronie kandydatów do wygranej.

W poprzednich sezonach programu złote bilety dostały: Klaudia El Dursi, Weronika Zoń, Weronika Kaniewska i Aleksandra Helis. W tej edycji, po raz pierwszy, złoty bilet trafił w ręce mężczyzny, i to nie byle jakiego!

Tadeusz nie krył wielkiej radości, a Joanna Krupa była nim zachwycona, choć planuje zmusić go do zrobienia jednej rzeczy. Poniżej wszystkie szczegóły.

Top Model.jpg
Jurorzy i prowadzący 12. edycji “Top Model”, fot. Baranowski Michał/AKPA
Kurzajewski wtulony w brzuszek Cichopek. "Marzenia się spełniają". Najpiękniejsze co dziś zobaczycie

12. edycja „Top Model”: kto dostał złoty bilet?

Dla mnie jest niesamowity. Dla takich ludzi żyję w "Top Model" – ogłosiła przewodnicząca jury Joanna Krupa tuż przed tym, jak ogłosiła, że Tadeusz zdobył złoty bilet.

25-letni Tadeusz Mikołajczak pochodzi z Warszawy. Kiedy na wybiegu pojawił się w kąpielówkach stało się oczywiste, że przejdzie do kolejnego etapu. Uczestnik nie przypuszczał jednak, że otrzyma tak wielkie wyróżnienie. Co o nim wiadomo? Jego historia łapie za serce. I co będzie musiał teraz zrobić, jako laureat?

Tadeusz wygrał złoty bilet w „Top Model”. Kim jest?

Mam na imię Tadeusz. [...] Z rodzicami nie mam kontaktu od małego, z przyczyn niezależnych od nas. To babcia miała na mnie największy wpływ. Temat moich rodziców jest dla mnie zamknięty. [...] Babcia ma już 90 lat i obecnie jest w ośrodku. Mówiłem jej o Top Model i się uśmiechała – usłyszeliśmy w programie opowieść uczestnika.

Joanna Krupa była zachwycona formą i prezencją 25-latka, jednak nie podobała się jej jedna rzecz.

Jak mnie te wąsy denerwują. Nie zrobię ci tego, ale jak przejdziesz dalej, to musisz zgolić – zastrzegła jurorka.

A co wysądzicie o zwycięzcy złotego biletu? Lepiej wygląda z wąsami czy bez?

Tagi: Top Model