Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Uczestniczka dostała Srebrny bilet! Wybrali ją internauci. Tak wygląda Lena
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.09.2023 21:28

Uczestniczka dostała Srebrny bilet! Wybrali ją internauci. Tak wygląda Lena

Top Model
Kto wygrał srebrny bilet w 12. "Top Model"? fot. "Top Model 12", TVN (2023)

W drugim odcinku „Top Model” nie brakuje emocji. Właśnie okazało się, kto wygrał srebrny bilet w 12. sezonie programu. Lena została wybrana przez internautów, i nie ma w tym nic dziwnego. Kandydatka jest zachwycająca.

Co to „srebrny bilet” w „Top Model”?

Srebrny bilet jest bardzo ekscytującym elementem modowego show TVN. Jurorzy, czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg wybierają pięć osób z castingu internetowego, które zrobiły na nich największe wrażenie.

Później wszystko jest już w rękach internautów. To oni wybierają jedną spośród pięciu osób, w głosowaniu prowadzonym na oficjalnej stronie programu. Srebrny bilet pozwala danemu uczestnikowi lub uczestniczce przejście od razu do etapu programu Bootcamp.

W tym roku wybór widzów padł na niezwykłą osobowość. Kim jest i jak wygląda Lena?

Top Model.jpg
Jurorzy 12. edycji “Top Model”, fot. KAPiF
Krótko po wywiadzie Hakiela Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spakowali walizki... i już ich nie ma. Opuścili Polskę!

Kto wygrał srebrny bilet w 12. sezonie „Top Model”? Kim jest Lena?

Wyniki głosowania widzów programu ogłosił Michał Piróg. Wtedy stało się jasne, że najwięcej głosów zebrała Lena Gruczka. Uczestniczka nie mogła uwierzyć, że internauci oddali najwięcej głosów właśnie na nią i że to ona dostała się do etapu bootcamp.

Warto dodać, że Lenę do walki o srebrny bilet nominowała Kasia Sokołowska. Urocza brunetka ma 19 lat i 177 centymetrów wzrostu. Co jeszcze o niej wiadomo? Wybrała naprawdę nietypowe studia, a to dopiero początek.

Top Model.png
Michał Piróg informuje Lenę o srebrnym bilecie, fot. “Top Model”, TVN (2023)

Kim jest Lena Gruczka?

Lena jest tegoroczną maturzystką. Marzy o studiach na Wydziale Komunikacji Wizerunkowej i Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Prywatnie uwielbia gotować, kocha zwierzęta i podróże. Pasjami uprawia też sport: bieganie, siłownia i joga to jej ulubione aktywności.

Modą interesowała się już jako mała dziewczynka. Jedną z jej zabaw było organizowanie pokazów mody dla swoich rodziców. Kiedy podrosła, zaczęła poważnie myśleć o modelingu. Sama Gruczka mówi, że zgłosiła się do „Top Model”, ponieważ uznała, że to najlepszy moment, aby znaleźć swoje miejsce w świecie mody i spełniać marzenia.

Tagi: Top Model