Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zmiany w "DDTVN". Po masowych zwolnieniach kolejna odważna decyzja. To zatrzęsie całą ramówką
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.10.2023 11:25

Zmiany w "DDTVN". Po masowych zwolnieniach kolejna odważna decyzja. To zatrzęsie całą ramówką

"Dzień Dobry TVN"
"Dzień Dobry TVN" wprowadziło kolejne zmiany, fot. KAPiF

Po wakacyjnych odcinkach "Dzień Dobry TVN" wróciło w odmienionej formule. Metamorfozie uległo studio, pary prowadzących, a nawet godzina rozpoczęcia programu. To jednak nie koniec zmian. Właśnie powiadomiono o następnej.

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

W śniadaniówce TVN niedawno wprowadzono ogromne roszady w składzie prowadzących. Z programem pożegnała się m.in.: Małgorzata Rozenek oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Ze względu na zmiany musiały powstać nowe pary prowadzących.

Widzowie od września mogą obserwować, jak we własnym towarzystwie radzi sobie Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Nie brak także kolejnych wpadek w "Dzień Dobry TVN". Jesień nie zapowiada się szczęśliwie dla programu.

Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński (3).jpg
"Dzień Dobry TVN" wprowadziło kolejne zmiany, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska z mężem pokazali pocięte dłonie. To spotkało ich na urlopie w Afryce

"Dzień Dobry TVN" bez kluczowych gwiazd

Na przestrzeni lat z programem pożegnało się wiele gwiazd, które stanowią dziś trzon polskiego show-biznesu. Widzowie nie mogą już oglądać w "Dzień Dobry TVN" m.in.: Kingi Rusin, Filipa Chajzera czy Małgorzaty Rozenek. 

Pozostałe gwiazdy dwoją się i troją, by przyciągnąć do siebie widzów. Wśród widzów prym wiedzie Dorota Wellman oraz Marcin Prokop jednak pozostali prowadzący także zyskują na rozgłosie, chociażby z powodu niezręcznych wpadek.

Okazuję się, produkcja wprowadza kolejne zmiany. Czy pomogą one przyciągnąć jeszcze większą grupę odbiorców?

"Dzień Dobry TVN" z nową datą emisji

Widzowie TVN musieli przyzwyczaić się do wcześniejszego rozpoczęcia śniadaniówki. Od nowego sezonu "Dzień Dobry TVN" wita widzów już od godziny 7:45. To jednak nie koniec zmian.

Poranny program będzie także wcześniej się kończył. Teraz emitowany będzie do godziny 11:25, zamiast o 11:50 jak miało to miejsce do tej pory. To prawdopodobnie wpłynie na zmiany w całej ramówce, ponieważ stacja zyska 25 minut dodatkowego czasu antenowego.

Dzień Dobry TVN (63).jpg
“Dzień Dobry TVN” wprowadziło kolejne zmiany, fot. KAPiF