Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Znajomi ujawniają, jak zachowuje się Roksana Węgiel. "Sodówka uderzyła". Przesadzają?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.09.2023 15:34

Znajomi ujawniają, jak zachowuje się Roksana Węgiel. "Sodówka uderzyła". Przesadzają?

Roksana Węgiel nie radzi sobie ze sławą?
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. KAPIF

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. Młodej artystce nie można odebrać talentu i kreatywności, jednak bliscy z jej otoczenia zaczynają bliżej przyglądać się jej zachowaniu. Czy świat kamer bardzo ją zmienił? Pojawiły się zaskakujące informacje, ale czy nie są przesadzone?

Roksana Węgiel podbiła polski show-biznes

Piosenkarka po raz pierwszy pojawiła się jako skromna, aczkolwiek obdarzona wyjątkowym głosem 12-latka w programie "The Voice Kids". Pod wodzą Edyty Górniak udało jej się zwyciężyć premierową edycję muzycznego show. W krótkim czasie na koncie pojawiły się kolejne sukcesy.

Z biegiem lat Roksana Węgiel stawała się coraz większą gwiazdą polskiego show-biznesu. Dziś jako dorosła artystka jest na ustach wszystkich. Sama mocno się zmieniła od czasów programu TVP czy dziecięcej Eurowizji.

Roksana Węgiel (72).jpg
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel (73).jpg
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel (74).jpg
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. KAPiF
Koncert TVP Gwiazdy The Voice. Roksana Węgiel w oszałamiającej kreacji, na scenę zabrała prezent od ukochanego Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Roksana Węgiel dokonała wielu zmian w swoim życiu

Metamorfozie uległ jej styl muzyczny, a także kreacje, które prezentuje na ściankach. Wielkim wydarzeniem z życia gwiazdy było ujawnienie związku ze starszym producentem muzycznym. Dziś para jest już narzeczeństwem i nie widzi świata poza sobą.

W mediach społecznościowych chętnie pokazują wspólne chwile, a Roksana Węgiel co rusz zaskakuje obserwatorów kolejnym odważnym zdjęciem. Gwiazda mocno się zmieniła na przestrzeni lat.

Roksana Węgiel (75).jpg
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. instagram.com/roxie_wegiel/
Roksana Węgiel (76).jpg
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. instagram.com/roxie_wegiel/

Bliscy martwią się zachowaniem Roksany Węgiel?

Okazuje się, że sława i popularność ma swoje wady. W przypadku młodej artystki rozpoznawalność miała mocno zmienić jej zachowanie wobec bliskich osób. Przynajmniej takie informacje podał “znajomy” gwiazdy. Informator portalu shownews.pl opowiedział, że Roksana Węgiel zaczęła "gwiazdorzyć". Jako jedną z przyczyn takiej zmiany wskazuje relacje z Kevinem Mglejem.

Sodówka uderzyła jej do głowy. Jej zachowanie irytuje coraz więcej osób. Od kiedy Roxie jest w związku z Kevinem, coraz mniej liczy się dla niej zdanie tych, którzy pomagali jej stawiać pierwsze kroki w show-biznesie.

Niestety “znajomi” Roksany Węgiel, którzy udzielili takich informacji nie mieli tyle odwagi, by ujawnić swoją tożsamość. Więc te informacje mogą być mocno przesadzone i niezbyt obiektywne. Fani Roxie niezmiennie ją uwielbiają i nie zauważyli zmiany w jej zachowaniu. Zawsze ma dla nich czas, chętnie pozuje do zdjęć, a przy Kevinie po prostu rozkwita. Chyba ktoś tutaj przesadził?

Roksana Węgiel (77).jpg
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel (78).jpg
Roksana Węgiel zaczęła “gwiazdorzyć”?, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl