Swiatgwiazd.pl > Newsy > Znamy zwycięzcę amerykańskiego "Mam Talent". Sara James na długo zapamięta ten wieczór
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.09.2022 06:56

Znamy zwycięzcę amerykańskiego "Mam Talent". Sara James na długo zapamięta ten wieczór

Sara James EA
TRICOLORS/East News

Polacy długo czekali na ten moment. 14-letnia Sara James od miesięcy przygotowywała się do tej chwili, a w międzyczasie zdołała całkowicie podbić serca publiczności za oceanem. Właśnie poznaliśmy wynik 17. edycji "America's Got Talent".

Młodziutka Sara James, jeszcze zanim zaśpiewała pierwsze słowa "Lovely" z repertuaru Billie Eilish, już zadziwiła jurorów, a Simon Cowell, niczym jasnowidz stwierdził, że ma co do niej "dobre przeczucie". Utalentowana nastolatka jak burza przeszła przez eliminację i we wtorek zaprezentowała finałowy utwór. Teraz poznaliśmy werdykt.

Znamy zwycięzcę 17. edycji "America's Got Talent"

Zdaniem lwiej części publiczności Sara James swoimi występami przyćmiła resztę uczestników, choć rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie. Oszałamiające wykonanie "Running Up That Hill" wzbudziło skrajne emocje, ale czy zapewniło młodej artystce główną nagrodę?

Rywalem 14-latki był Drake Milligan, amerykański aktor i piosenkarz, odtwórca roli Elvisa Presleya w serialu "Sun Records". Poważną, muzyczną konkurencją był także 21-letni saksofonista Avery Dixon, a nie mniejszy zachwyt wzbudziły występy iluzjonistów: Nicolasa RIBSa oraz Yu Hojina. Ostatni z finalistów to: grupa muzyczna Chapel Hart oraz stand-uper Mike E. Winfield.

Rywalizacja była wyrównana, a na wyniki musieliśmy czekać aż do następnego dnia. Teraz poznaliśmy zwycięzcę. Amerykańską wersję "Mam Talent" wygrała grupa taneczna Mayyas z Libanu.

Jak poradziła sobie Sara James? Wielkie emocje w "America's Got Talent"

Na profilu społecznościowym 14-latki już od wczoraj wrzało. Pod nagraniem z koncertu sypały się komentarze, wielu internautów było przekonanych, że Sara James zwycięży w amerykańskim "Mam talent". Tak jednak się nie stało, a młodziutka artystka nie zakwalifikowała się nawet do finalnej piątki.

– Wszyscy są świetni, ale bądźmy szczerzy — nikt nie przebije tego, co Sara James zrobiła na scenie AGT. Po prostu dajcie jej ten milion dolarów już. Wszyscy wiedzieliśmy, że wygra, gdy tylko skończyła swój występ na przesłuchaniu – mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Chociaż nie udało jej się zająć pierwszego miejsca i zgarnąć milion dolarów nagrody, Sara z pewnością długo nie zapomni tego wieczoru.

Sara James (29)
fot. youtube.com/America's Got Talent
Sara James (34)
fot. youtube.com/America's Got Talent
Sara James (33)
fot. youtube.com/America's Got Talent
Sara James (22)
fot. youtube.com/America's Got Talent

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Cezary Pazura podsumował swoją żonę. Zdradził, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich wspólnego domu

  2. Księżna Diana i król Karol III mają córkę? W mediach znowu głośno jest o domniemanej siostrze Williama i Harry’ego

  3. Tomasz Kammel otwarcie o swojej orientacji. Piękne słowa o dumie i trosce o LGBT w Polsce

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Sara James