Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go... z jego przyjacielem! Wszystko ujawniono po śmierci legendy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.10.2023 14:59

Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go... z jego przyjacielem! Wszystko ujawniono po śmierci legendy

Krzysztof Krawczyk
Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go z jego przyjacielem, fot. KAPiF

Krzysztof Krawczyk oprócz ogromnej kariery muzycznej miał także szeroki życiorys wypełniony ciekawymi historiami. Szczegóły zostały przestawione przez bliskich muzyka po jego śmierci. Na jaw wyszedł romans żony piosenkarza z jego najlepszym przyjacielem.

Krzysztof Krawczyk nie miał szczęścia w miłość

W życiu piosenkarza trafiło się kilka zawodów miłosnych, o których długo nikt nie miał pojęcia. Krzysztof Krawczyk był trzykrotnie żonaty, a jedna z wybranek boleśnie go doświadczyła poprzez okrutną zdradę.

Krzysztof Krawczyk (12).jpg
Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go z jego przyjacielem, fot. KAPiF

O szczegółach nieszczęśliwego małżeństwa można przeczytać w książce "Sława zniesławia. Rozmowa rzeka" stworzonej przez menadżera Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja Kosmalę oraz jego żonę, Ewę Krawczyk.

Duet dopiero po śmierci artysty ujawnił kulisy jego nieszczęśliwej miłości. Gdy wydawało się, że po burzliwym okresie uda mu się stworzyć szczęśliwą rodzinę, ukochana zadała mu bolesny cios.

Syn Krzysztofa Krawczyka jest w złym stanie. Nowe wieści o zdrowiu Krzysztofa juniora Poruszający gest Ewy Krawczyk. To pojawi się na grobie Krzysztofa Krawczyka w dniu jego urodzin

Krzysztof Krawczyk poświęci wiele dla żony

Początkowo gwiazdor związał się ze swoją szkolną miłością, Grażyną Adamus, z którą przez wiele lat tworzył nieformalny związek. Małżeństwo rozpadło się jednak z powodu niewierności Krzysztofa Krawczyka.

Strzała amora popchnęła go w stronę artystki, Haliny Żytkowiak. Para sformalizowała relację, a w 1973 roku na świat przyszedł ich syn, Krzysztof Igor. Niedługo później przenieśli się do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszego życia.

Krzysztof Krawczyk, by zapewnić byt rodzinie, występował na potęgę. Nieobecność w domu przypłacił złamanym sercem.

Krzysztof Krawczyk został zdradzony przez żonę

Gdy w domu brakowało artysty, kobietą i synkiem opiekował się przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, który z czasem zaczął zbyt swobodnie czuć się w roli "głowy rodziny". Według menadżera piosenkarza to właśnie ten romans miał zostać odzwierciedlony w utworze "Mój przyjacielu…".

Nierozważny Krawczyk ściągnął do Ameryki swego przyjaciela i jemu oddał możliwość pilnowania Haliny i Krzysia. […] Junior zdążył Krawczykowi powiedzieć tylko: "Tata, a ten wujek to chodzi w nocy do łóżka mamusi i całuje ją po nóżkach" - zdradzał Andrzej Kosmala.

Małżeństwo nie przetrwało, a trzecią wybranką muzyka została Ewa Trelko. To właśnie z nią Krzysztof Krawczyk przeżył swoje ostatnie chwile. Wdowa po artyście nadal chętnie odwiedza grób ukochanego i wspomina go w kolejnych wywiadach.

Krzysztof Krawczyk (9).jpg
Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go z jego przyjacielem, fot. KAPiF
Krzysztof Krawczyk (10).jpg
Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go z jego przyjacielem, fot. KAPiF
Krzysztof Krawczyk (11).jpg
Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go z jego przyjacielem, fot. KAPiF

Źródło: Plejada