Paweł Domagała Żródło: Paweł Domagała u Magdaleny Mołek, wywiad z programu "W roli głównej" z 2019 roku; screen youtube.com/TVN Style

Żona Pawła Domagały, Zuzanna Grabowska jest przepiękną córką Andrzeja Grabowskiego

26 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

W 2013 roku Paweł Domagała stanął na ślubnym kobiercu. Przyrzekał wówczas dozgonną miłość tajemniczej Zuzannie Grabowskiej. Nazwisko brzmi znajomo? Tak, zgadza się - żona muzyka to w istocie córka odtwórcy roli Ferdynanda z najpopularniejszego polskiego sitcomu “Świat według Kiepskich”. Wiemy, czym zajmuje się dzisiaj.

  • W 2013 roku Paweł Domagała poślubił Zuzannę Grabowską
  • Żona muzyka jest córką słynnego Andrzeja Grabowskiego
  • Na tym nie kończą się rodzinne gwiazdorskie powiązania
  • Piosenkarz dba o to, by każdą chwilę spędzać u boku ukochanej, nawet jeśli oznacza to wspólny dzień w pracy

To o niej Paweł Domagała śpiewa “weź tu ze mną, weź tu bądź”. Chodzi o Zuzannę Grabowską, która, z racji rodzinnych powiązań, w dużej mierze wydaje się skazana na obcowanie z polskim show-biznesem. Mąż muzyk, ojciec aktor - a na tym lista rodzinnych sław nawet się nie zamyka.

Żona Pawła Domagały skazana na sukces? Ze sławami spotyka się nawet przy śniadaniu

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska poznali się podczas studiów. Para pobrała się w 2013 i obecnie wychowuje dwójkę dzieci - córeczki Hannę i Barbarę. Wygląda na to, że dziewczynki podzielą los swojej mamy i od najmłodszych lat dzieciństwa będą miały okazję obcować z jednymi z największych sław polskiej branży rozrywkowej.

Zuzanna Grabowska, coraz jaśniej świecąca gwiazda, od dziecka była wręcz skazana na aktorstwo. Przyszła na świat w aktorskiej rodzinie, jako córka Andrzeja Grabowskiego (“Świat według Kiepskich”, “Polityka”, “Sęp”) oraz Anny Tomaszewskiej (“Twarz”, “Egzamin z życia”, “Na dobre i na złe”). Siostra Grabowskiej, Katarzyna, również związała życie zawodowe ze sceną - od 2014 współpracuje z Teatrem Powszechnym w Łodzi.

Mając na uwadze powyższe informacje nie trudno zgadnąć, jaką ścieżkę kariery wybrała żona Pawła Domagały. Wszechobecna w jej życiu pasja do scenicznych występów zaowocowała decyzją o podjęciu studiów w Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie uczył się również Paweł Domagała.

Jarosław Boberek ujął się za źle traktowanymi zwierzętamiJarosław Boberek ujął się za źle traktowanymi zwierzętamiCzytaj dalej

Zuzanna Grabowska nie obawia się zawodowych wyzwań. Do CV mogłaby wpisać rozmaite role teatralne, filmowe oraz telewizyjne. Początki jej kariery były jednak skromne; żona Pawła Domagały zaczynała w “Świecie według Kiepskich”, w 1999 roku pokazując się telewidzom w zaledwie jednym odcinku sitcomu. Kariera Zuzanny Grabowskiej zaczęła nabierać tempa dopiero parę lat później.

Aktorka po raz pierwszy otrzymała możliwość zagrania głównej roli w 2006 roku. Na potrzeby produkcji serialu “Królowie przedmieścia” wcieliła się w Ankę. Potem Zuzanna Grabowska popędziła już jak błyskawica, występując w takich produkcjach jak: “Czas honoru” czy “Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w reżyserii Patryka Vegi.

Na tym jednak nie koniec zawodowych aktywności żony Pawła Domagały. Aktorka występuje również bowiem na polskiej scenie kabaretowej. Zuzanna Grabowska współtworzy “Kabaret na Koniec Świata”, gdzie niekiedy spotyka się podczas poszczególnych skeczy z własnym mężem.

Razem w każdej chwili

Zarówno Paweł Domagała, jak i Zuzanna Grabowska, z racji specyfiki zawodu nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Być może właśnie dlatego postanowili skorzystać z rysującej się na horyzoncie możliwości spędzenia kilku dodatkowych godzin razem i pokazać się w parze w teledysku do utworu muzycznego piosenkarza.

Chodzi o piosenkę “Czasami”. Zuzanna Grabowska wykorzystała w tym przypadku umiejętności aktorskie, wcielając się w mamę z fikcyjnej rodziny przedstawionej w opowiedzianej w krótkim klipie historii. Jeszcze przed powstaniem teledysku media spekulowały, że pojawi się w nim również pociecha małżonków. Ostatecznie tak się jednak nie stało, co para tłumaczyła krótko, powołując się na zbyt młody wiek dziecka.

- Dziecko na planie musiało wytrzymać, to jest ciężka praca dla dzieci - argumentowali małżonkowie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Onet, Gala, Instagram, Pomponik

Następny artykuł